Chorwacja kwatery
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / Tanie pola namiotowe
<< . 1 . 2 . 3 . 4 .
Autor Wiadomość
w
# Napisano: 17 Sier 2016 18:19
Odpowiedz 


Bo trafiles akurat w czasie kiedy sa zawody spinaczkowe w pobliskim kamieniolomie.

Anonimowy
# Napisano: 15 Sier 2018 09:48
Odpowiedz 


Proszę o aktualne dane. Czy pole nr4 działa? Jak z resztą pól?
Wydrukowałam sobie mapę tanich pól namiotowych. Dotarłam do najbliższego od Nexo, czyli przy parkingu na wejściu do Paradisbakkerne. Jak się okazuje pole namiotowe od 2 lat nie działa. Rolnik pozwolił nam na rozstawienie namiotu ale nie ma tu żadnych udogodnień. Woda/prąd/prysznic. Jedynie wc na parkingu.

pac
# Napisano: 15 Sier 2018 12:50
Odpowiedz 


Cześć. Wczoraj wróciłem z rodzinnego wyjazdu. Na pewno działają pola namiotowe: 2, 3 i 4. Byliśmy samochodem - zanim osiedliśmy na 4 zwiedziliśmy 2, 3 (tylko rekonesans) i odbiliśmy się od 5 (potwierdzam, że już nie czynne). Na 4 jest wg mnie całkiem ok. Koszt za osobę to 25 DKK. Do dyspozycji jest oddalony od pola o jakieś 150m drewniany domek (służący w zimie za bazę klubu narciarskiego - tak, jest tam wyciąg . W domku znajdują się toalety (2 kabiny + umywalka) i mała kuchnia (czajnik, kuchenka elektryczna, trochę naczyń i zlew). Prysznic jest dodatkowo płatny (15 DKK) - trzeba się zgłosić do gospodarza. Ludzie bardzo mili, w domku czysto. Otoczenie pola super - biegają zające, sarny, a rano wita śpiew ptaków. Jedyna niedogodność to lekki smrodek ze strumyka, który płynie przy polu - po suszy przyszedł deszcz i trochę zaczęło śmierdzieć - ale nic strasznego.

Anonimowy
# Napisano: 15 Sier 2018 22:17
Odpowiedz 


Super. Dziękuję. Jutro tam się przeniesiemy i pewnie zakotwiczymy na dłużej.

Totart
# Napisano: 16 Wrz 2018 10:24
Odpowiedz 


Szanowni miłośnicy Bornholmu, czy ktoś może mi powiedzieć czy tanie pola namiotowe są czynne do końca września?

AdminForum
Administrator
AdminForum
# Napisano: 30 Sty 2020 10:32
Odpowiedz 


Informacja na 2020 r.

Aktualizacja informacji o tanich polach namiotowych. Tutaj podziękowania dla Tomasza W. za cenne podpowiedzi

Informacja o tanich polach namiotowych (również mapka do pobrania) na - https://bornholm-ok.pl/tanie-pola-namiotowe.html


PS
Dodatkowo wprowadziliśmy aktualizację informacji dotyczących bezpłatnych miejsc noclegowych, tzw. schronów shelters.

Informacja o shelters na - https://bornholm-ok.pl/bezplatne-miejsca-noclegowe-shelters.html

_______________________
Pozdrawiam :: Kontakt

Lucass_krk
Użytkownik
# Napisano: 21 Lut 2020 11:23
Odpowiedz 


Witam, wybieram się z 12 letnim synem na "wyprawę" na Bornholm, czy miejsce na tanim polu namiotowym należy wcześniej rezerwować ?

AdminForum
Administrator
AdminForum
# Napisano: 23 Lut 2020 16:54
Odpowiedz 


Nie, nie ma takiej konieczności.

_______________________
Pozdrawiam :: Kontakt

<< . 1 . 2 . 3 . 4 .
Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej