Domy wakacyjne w Polsce
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / Baltic Sea International Academy
Autor Wiadomość
Anonimowy
# Napisano: 11 Sier 2005 20:46
Odpowiedz 


Znalazlem strone internetowa tej uczelni http://www.btcb.dk/ , niestety niewiele rozumiem bo angielskiego dopiero sie ucze, ale moze w przyszlosci moglbym pojsc do tej szkoly. Prosze o jakies informacje ile kosztuje szkola, czy dla przyjezdnych sa jakies akademinki i ile kosztuja

Dominik

Robert
Użytkownik
# Napisano: 11 Sier 2005 23:13
Odpowiedz 


Witam!

Jesli chodzi o sama szkole to jest ona finansowana z Unii Europejskiej (dla Europejczykow), pozostali musza placic zaleznie od kierunku srednio 35 000 DKK rocznie,
Szkola ma wlasny akademik (polozony nad samym morzem obok portu w Ronne),W 2005 roku pokoj w akademiku kosztuje od 2000 DKK (zwykly pokoj) do 2430 DKK za apartament z kuchnia i balkonem. Wszystkie pokoje posiadaja lazienki, telewizje kablowa i podlaczenie do Internetu.
Jesli masz jakies konkretne pytanie pisz na e-mail.

Pozdrawiam
Robert

Anonimowy
# Napisano: 12 Sier 2005 11:12
Odpowiedz 


Cześć!

Szkoła raczej dla zamożniejszych studentów. Średnio jak policzyłem to wychodzi mi na miesiąc ok. 2000 zł. Z tego co pokazują na stronie wygląda fajnie ale czy warta jest takich pieniędzy...

R.

Robert
Użytkownik
# Napisano: 12 Sier 2005 11:49
Odpowiedz 


a w jaki sposob to wyliczyles? sa sposoby aby koszty te znacznie obnizyc, przynajmniej te zwiazane z wyzywieniem(nie mowie o glodowce ). Nikt tez nie kaze Ci mieszkac w oferowanym akademiku, mozesz takze poszukac czegos innego na wlasna reke,i mozliwe ze bedzie sporo taniej.
No jednak trudno porownywac ceny za studia w Polsce a za granica przeliczajac na zlotowki, tutaj place sa troche inne i w odniesieniu do nich sa tez wszystkie te ceny.
Pozdrawiam
Robert

Anonimowy
# Napisano: 13 Sier 2005 13:30
Odpowiedz 


Cześć!

Oczywiście nie porównywałem naszych realiów do duńskich. Wyliczyłem to bardzo prosto: czesne ok. 1000 zł i życie dodatkowy 1000 zł dodatkowo dochodzą koszty związane z pomocami naukowymi . Wiadomo, jak piszesz, że można się sprężyć i koszta te zminimalizować ale ile maksymalnie jesteś w stanie od tego odjąć – ja myślę, że z 300 – 500 zł

R.

Robert
Użytkownik
# Napisano: 13 Sier 2005 16:35
Odpowiedz 


zawsze to cos... naprawde nawet okolo 500zl mozna zaoszczedzic (a to chyba nie malo), oczywiscie nie mozna pozbyc sie wogole kosztow, ale sadze ze wspomniana kwote mozna spokojnie zaoszczedzic, szczegolnie gdy kupuje sie po kilka osob , bo wtedy wychodzi sporo taniej.
P.s Jesli chodzi o studentow to oczywiscie obnizanie kosztow jest mozliwe gdy zbyt czesto nie imprezuja

Pozdrawiam
Robert

Anonimowy
# Napisano: 19 Sty 2006 20:00
Odpowiedz 


a bardzo trudno jest dostać się na tą szkołę które przedmioty przede wszystkim trzeba zdać na maturze i co oprocz tego????

Anonimowy
# Napisano: 19 Sty 2006 22:47
Odpowiedz 


jakie przedmioty zdać trzeba na maturze i czy trudne są pytania przy rekrutacji i jakiego typu??

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej