Domy wakacyjne w Polsce
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / Bornholm we wrześniu
Autor Wiadomość
Marcin
Użytkownik
# Napisano: 12 Sier 2005 11:12
Odpowiedz 


Zwracam się do wszystkich, którzy byli by mi w stanie pomoc z wielką prośbą. W pierwszych dniach września chciałbym udać się wraz z moją żoną (obecnie jeszcze narzeczoną ), przynajmniej na 2 dni na Bornholm... i tu prośba jak najlepiej się dostać w tym terminie i gdzie w miarę tanio przenocować. Na stronie Pani Anny Brandt dowiedziałem się ,że jest w przygotowaniu oferta podróże poślubnej. Jeśli komuś coś więcej na ten temat wiadomo proszę o pomoc. Z góry dziękuję.

Asia
# Napisano: 12 Sier 2005 11:59
Odpowiedz 


Najgorzej może być z dojazdem, bo 3 września ostatni rejs ma Pomerania, a pożniej pozostaje tylko podroz przez Sassnitz, chociaz Kolobrzeska zegluga pasazerska informuje na swojej stronie ze plywa do 30 wrzesnia, ale jak to w praktyce wyglada to nie wiem.

pozdrawiam i zycze udanej podrozy poslubnej

Robert
Użytkownik
# Napisano: 12 Sier 2005 12:20
Odpowiedz 


Witam!

Jesli chodzi o mozliwosc dostania sie w tym okresie na Bornholm prawdopodobnie wg rozkladu powinien plywac katamaran Jantar z Kolobrzegu. (Wtorek • Sobota • Niedziela),
Jesli chodzi o nocleg , to na wspomnianej "stronie" p. Brandt to wg tresci to organizuje noce poslubne w hotelu Romantik, ktory nalezy chyba do najdrozszych na wyspie,
Tu mozesz zobaczyc szczegolowe ceny:
http://www.allingehotellerne.dk/default.asp?m=22

Wiec jesli chodzi o tani nocleg to chyba jednak nie tam... jednak o szczegolowa oferte - jesli taka istnieje musisz pytac juz osobiscie.
Jesli chodzi o sama jej "strone" to chyba wiekszosc z oferowanych uslug jest na dzien dzisiejszy z roznych powodow nie do zrealizowania. Jednak moze sie myle...

Pozdrawiam
Robert

Anna
Użytkownik
# Napisano: 12 Sier 2005 15:28
Odpowiedz 


Drogi Robercie,
mylisz się, i to bardzo... Jeśli niektóre oferty nie są do zrealizowania, to tylko z powodu pogody...

A zainteresowanych proszę o kontakt bezpośredni na mój adres mailowy. Strona internetowa jest jeszcze w budowie, więc przepraszam za niedociągniecia, poza tym każde zapytanie traktuję indywidualnie, staram się dostosować ofertę do konkretnych wymagań i potrzeb.

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej