Chorwacja kwatery
Powrót do bornholm.modos.pl [strona główna]
Powrót do bornholm.modos.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat | | Wybrane tematy: Promy na Bornholm
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum o Bornholmie / Bornholm / Wypad do Kopenhagi
Autor Wiadomość
Anonimowy
# Napisano: 21 Cze 2013 11:41
Odpowiedz 


Witam
Już kolejny raz jadę na Bornholm i w zasadzie wszelkie atrakcje tej wyspy już dobrze poznałem. Mimo to chętnie wracam i ponownie odwiedzam urocze zakątki. Niewątpliwie dobrze jest zobaczyć coś więcej, dlatego pomyślałem o jednodniowym wypadzie do stolicy Danii. Czy może ktoś wie jak wygląda ten przejazd? Bilet jest chyba łączony prom-bus-prom, ale wsiada sie w Ronne na prom a potem w Ystad do autobusu? Gdzie i kiedy lepiej kupić ten bilet? Może lepiej zrobić to juz teraz a nie tuż przed na miejscu? Na wyspie będę w pierwszej polowie sierpnia. Gdyby ktoś mógł mi (może nie tylko)udzielić kilku wskazówek np jaki najlepiej dzień tg. sobie wybrać, no i w ogóle czy warto...? Będę wdzięczny!
Pozdrawiam Grzegorz

Łukasz
# Napisano: 21 Cze 2013 13:47
Odpowiedz 


RNC zaprasza ponownie

Łukasz
# Napisano: 21 Cze 2013 13:51
Odpowiedz 


Grzesiek, wracając do pytania, masz 2 opcje, zeby było tanio i szybko.

1. Samolot, wychodzi coś koło 1200 DKK w obie strony jak trafisz na tańsze bilety w środku tygodnia.

2. Z Allinge pływa BornholmExpress do Simrishamn, dalej busem do stolicy. Masz link http://www.bornholmexpress.dk/176we.htm http://www.bornholmexpress.dk/koebenhavn/?m=5

3. Uważam, ze promem do Koge stracisz za dużo kasy i czasu, chyba 4h w jedną stronę plus z Koge do KPH koło 60 km.

Anonimowy
# Napisano: 21 Cze 2013 20:33
Odpowiedz 


Dzięki Łukasz!!!
Nie wiedziałem że można z Allinge do Kph przejechać w podobnym czasie jak przez Ystad. Szkoda tylko że dość wcześnie jest powrót..
Jeszcze się zastanowie nad tym połączeniem via Simrishamn. Chyba nie ma problemu z kupieniem biletu już na miejscu..?
Grzesiek

Łukasz
# Napisano: 21 Cze 2013 22:20
Odpowiedz 


Nie ma, spokojnie możesz sobie 24h wcześniej zarezerwować miejscówkę Powrót możesz wziąć samolotem, jutro dowiem się o cenę biletu w środku tygodnia i ostatnim samolocie. Poza tym w pełnym sezonie w czwartki około 1 w nocy Poul Anker z Kuge tu pływa, więc pewnie koło 20 wypłynięcie w Koge jest, też alternatywa

Anonimowy
# Napisano: 22 Cze 2013 17:17
Odpowiedz 


Witam
Przez Køge to już wyprawa. A opcja z przejazdem przez most nad Sundem jest dodatkowo atrakcyjna i krótsza. Dzięki za linka do Bornhom Express - raczej z tego skorzystamy będąc już na wyspie.
Pozdrawiam Grzesiek

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawią się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości. Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2018 www.bornholm.modos.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej