Chorwacja kwatery
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / Podróz z Sassnitz ?
Autor Wiadomość
Grzegorz
Użytkownik
# Napisano: 13 Sier 2005 19:38
Odpowiedz 


Witam,
bardzo proszę Annę o podanie możliwości zorganizowania przejazdu ze Szczecina do Sassnitz o którym wspominała w temacie "BEZPIECZNA PODRÓŻ ....". Może wkońcu po trzech latach prób uda mi się odwiedzić Borholm. Problemem dla mnie są rejsy z Kołobrzegu jako, że należy się tam zameldować przed 7.00 rano - brak możliwości dojazdu. Polferies pływa jedynie w soboty, z tąd połączenie z Sassnitz wydaje się być dobrym wyjściem. Problemem dla mnie jest oczywiście dojazd. Pociąg poranny z Ahlbeck'u dociera do Sassnitz dopiero o 11.55.

Anna
Użytkownik
# Napisano: 13 Sier 2005 22:46
Odpowiedz 


Grzegorzu, napisz, najlepiej na mój adres anna.brandt@mail.dk , ile osób i kiedy oraz na ile dni chcecie tu przyjechać. Nie sądzę, że powinniśmy ustalać szczegóły na forum. Szkoda, że nie podajesz swojego adresu...

Pozdrawiam
Anna

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej