Chorwacja kwatery
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / Kolonia letnia/obóz sportowy na Bornholmie
Autor Wiadomość
Jacek K
Użytkownik
# Napisano: 2 Sier 2013 19:38
Odpowiedz 


Nigdy nie byłem na Bornholmie a od dłuższego czasu ta wyspa mnie nęci. Prowadzę też mały klub sportowy sztuk walki i zrodził mi się pomysł by zorganizować tam turnus 7 dniowy dla dzieci i młodzieży z klubu (pomiędzy 10 a max 30 osób z klubu) ale nie znam kosztów czy namiarów na jakieś ośrodki kolonijne ( o ile takie tam są) czy jakieś campingi z domkami wieloosobowymi czy np. pola namiotowe i cenników np promów. Mowa oczywiście o roku 2014. np. lipiec, sierpień przełom czerwca lipca lub sierpnia września. Może ktoś coś pomóc? Udzielić informacji itp. Chodzi też o to żeby nie był to tez zbyt drogi obóz jakieś sugestie porady? mogło by to być ciekawe

Łukasz
# Napisano: 2 Sier 2013 23:59
Odpowiedz 


z wyżywieniem, czy bez? namioty, czy domki?

prom 120 - 130 w stronę zależy od ilości

namiot to 75 os osoby, myślę, że 10 - 15% do negocjacji, w lipcu dolicz 30kr za sam namiot

domek najtańsza opcja to koło 85 - 90kr od osoby w domkach 6 osobowych z kuchnią lub coś koło 82 - 85 kr w 4 osobowych bez kuchni - cena bez wyżywienia

z wyżywieniem napiszę jutro co i jak

Łukasz
# Napisano: 3 Sier 2013 00:00
Odpowiedz 


cena promu w zł licz zasadniczo 260 w obie strony

Jacek K
Użytkownik
# Napisano: 3 Sier 2013 17:33
Odpowiedz 


Obie opcje są warte rozważenia zarówno domki jak namioty z wyżywienie i bez wszystko zależy jak to optymal nie wyjdzie, ale chyba sklanialbym się ku domkom a wyżywienie może sami kupując w markecie i przygotowując wspólne posiłki. Domki wieloosobo we chcemy przecież grupą . Chodzi też by nie był to bardzo kosztowny wyjazd oczywiście na tyle lile się da już coś wiem Łukasz dzięki za to: cena promu 260 zł od osoby.

Łukasz
# Napisano: 4 Sier 2013 11:21
Odpowiedz 


Dla grupy 12 osób łącznie z opiekunem/ami

5 noclegów

Domki

5000kr w sierpniu, 4650 w czerwcu, z paszportem kempingowym bez wyżywienia


Namioty


4600kr z paszportem kempingowym bez wyżywienia, ale jeśli są dzieciaki poniżej 11 roku życia, to będzie taniej, cena całosezonowa poza lipcem (dochodzi cena za postawienie namiotu)

do tego 260 zł za osobę za prom

plus wyżywienie (kuchnie do dyspozycji)

Łącznie z promem 5 noclegów w domkach 6 osobowych z kuchniami i 2 sypialniami (najtańszy wariant), bez wyżywienia to jakieś 500 zł na osobę, przy większej liczbie osób cena znacząco się nie zmienia, ale myślę, że jest możliwość jakiegoś tam upustu, kwestia dogadania się z właścicielem danego kempingu. - 10, masz 15% wchodzi zapewne w grę.

Anonimowy
# Napisano: 13 Sty 2014 00:29
Odpowiedz 


Witam, czy pan który "rzucił" pomysł na organizację wyjazdu jeszcze zagląda tu na to forum? Bo to fajny pomysł z tym wyjazdem dzieciaków, podoba mi się bardzo pozdrawiam

Anonimowy
# Napisano: 18 Sty 2014 08:40
Odpowiedz 


Takie wyjazdy organizuje jedna firma z Polski. Mają swoje namioty (na cały sezon chyba) na campingu w okolicach Dueodde, zaraz za recepcją.

Jacek Kesler
# Napisano: 6 Maj 2014 23:38
Odpowiedz 


Tak zaglądam, i odświeżam temat

Anonimowy
# Napisano: 7 Maj 2014 15:57
Odpowiedz 


I proawidłowo, ja swoje info wyżej dalej potwierdzam.

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej