Domy wakacyjne w Polsce
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / Praca 2014
<< . 1 . 2 . 3 . 4 .
Autor Wiadomość
Anonimowy
# Napisano: 29 Cze 2014 21:22
Odpowiedz 


Jurek, sklepów chyba z 5 (2 duże w Ronne), serwisów takich lepszych to ze 3, aczkolwiek większość obrabia serwis i wypożyczalnia w Balce, w Ronne po drugiej stronie Kvickly jest duży serwis. Masz rację z umiejętnościami tutejszych, oni nie bawią się w naprawy, oni wymieniaja co się da na nowe, lub sprawne. Czasami sam ich nie rozumiem, jadąc na BOFĘ widać często pełno rowerów w kontenerach, które mają np. krzywe koło, lub pozrywane linki . Proponuję poszukać Ci w necie adresów, są dostępne ogólnie, wyślij CV i tyle. Pozdrawiam.

Anonimowy
# Napisano: 30 Cze 2014 19:02
Odpowiedz 


Dzięki Panowie.Szukam, wysyłam zobaczymy co z tego wyjdzie Anonimowy masz rację tak działają dunczycy i niemcy wymieniają na nowe nie bawiąc się w naprawy,bardzo często znajomi pracujący w danii i niemczech przywożą mi jakieś wartościowe części które zdobywają w sobie tylko znany sposóbwymagają odrobiny czasu i zaangażowania nie ukrywam że dobrze na tym zarabiam dlatego nie zgadzam sie z Wicusiem i póki nie przekonam się na własne oczy to będę twierdził że dunscy i niemieccy serwisanci to cienkie bolki jak nie mają nowych części to są w d..pie a już rozebranie i złożenie do kupy piest wielobiegowych np. rohloff, alfine, sachs elan to dla nich czarna magia jak mają schemat i fabryczne instrukcje to udaje im się to wyregulować ...byłem w kilku serwisach w niemczech i w 2 w danii i to co tam widziałem to smiech na sali we frankfurcie serwisant około godziny mordował się z regulacją tylnej przerzutki Shimano grupa LX spytałem czy chce żebym mu pomógł zgodził się wczesniej już widziałem ewidentnie krzywy hak mocujący przerzutkę do ramy dogiąłem hak do pozycji prawidłowej dwa obroty korbą szybka regulacja i niemiaszkowi kapcie spadły jego mina bezcenna Teraz zasadnicze pytanie czy wystarczy wysłać CV w języku angielskim czy muszę to tłumaczyć na duński..? druga opcja raczej bezsensowna bo skoro nie znam dunskiego w mowie to w pismie tym bardziej Pozdrawiam i być może do zobaczenia na bornholm najbardziej kręcą mnie te rowery w kontenerach

Anonimowy
# Napisano: 30 Cze 2014 22:55
Odpowiedz 


Czytam i zastanawiam sie [...]

Post edytowany przez Administratora - treść usunięta, nie wnosiła nic do dyskusji.

AdminForum
Administrator
AdminForum
# Napisano: 1 Lip 2014 21:07 | Edytowany przez: AdminForum
Odpowiedz 


Uważam, że jeśli tylko masz możliwości i chęci oraz odrobinę determinacji to szukaj pracy w Danii. Nie zwracaj uwagi na negatywne komentarze, bierz sprawy w swoje ręce i działaj w tym temacie Powodzenia

_______________________
Pozdrawiam :: Kontakt

<< . 1 . 2 . 3 . 4 .
Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej