Chorwacja kwatery
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / sezon2006
Autor Wiadomość
Marekz
Użytkownik
# Napisano: 26 Sty 2006 11:09
Odpowiedz 


Witam serdecznie - jestem nowym użytkownikiem forum - choć zdarzało mi się tu zaglądać... Mam pytanie do wszystkich zorientowanych: planuję wyjazd na Bornholm pod koniec maja2006 - jak wygląda sprawa z noclegami w tym terminie? Zamierzam spać w namiocie na kempingach - czy wszystkie kempingi są wtedy otwarte? czy czekają na rozpoczęcie sezonu? Mam nadzieję, że chociaż pola namiotowe przy farmach będą wtedy czynne? Będę wdzięczny za wszelkie informacje !
Marekz

AdminForum
Administrator
AdminForum
# Napisano: 28 Sty 2006 15:53 | Edytowany przez: AdminForum
Odpowiedz 


Co do tanich pól namiotowych to nie powinno być problemu, bo to po prostu są wydzielone miejsca na prywatnycvh posesjach, a więc czynne praktycznie przez cały rok.

Co do kampingów to od 1 maja rozpoczyna się na Bornholmie tzw "niski sezon" (trwa do 18 czerwca) kampingi są wtedy otwarte, ale niestety nie wiem czy wszystkie. Czynny jest Sandvig Familiecamping w Allinge-Sandvig.
Jedno jest pewne ceny są wtedy duużo niższe i nie ma tylu turystów co w lipcu i w sierpniu.

Pamiętaj też o tym, że na pierwszym kampingu na którym będziesz nocował musisz wykupić Camping Pass

Miłego pobytu

_______________________
Pozdrawiam :: Kontakt

Piotr
Użytkownik
# Napisano: 29 Sty 2006 17:41
Odpowiedz 


Trochę z innej beczki...
Noce pod koniec maja mogą być jeszcze zimne, dobrze przemyśl kwestię spania. Ceny domków są dużo niższe niż lipcu, a komfort nieporównanie większy.

annpap
# Napisano: 26 Mar 2006 18:21
Odpowiedz 


Czy ktoś korzystał z Polferries? Wynajem domków, prom??? Czy jest tak jak obiecują?

Krzysiek
# Napisano: 8 Kwi 2006 15:36
Odpowiedz 


Pisałem do nich ponad miesiąc temu w sprawie materiałów reklamowych , mają na swojej stronie taki formularz – skorzystałem z niego no i napisałem by przesłali informatory , do dnia dzisiejszego nic nie dostałem więc jeśli tak działa cała firma (olewają klientów ) to ja dziękuję za taką współpracę... jestem już na dobrej drodze by sobie samemu zorganizować wyjazd łącznie z noclegiem i wam też to radzę!

Pozdrawiam wszystkich gorąco
Krzysiek

Anonimowy
# Napisano: 11 Kwi 2006 22:53
Odpowiedz 


A ja napisałam i mi przysłali a nawet się zdecydowałam i zapłaciłam

Anonimowy
# Napisano: 13 Kwi 2006 13:53
Odpowiedz 


a możesz podać trochę szczegółów? jakie to są ceny? myślę o wyjeździe w lipcu, trzy osoby.

Anonimowy
# Napisano: 14 Kwi 2006 16:44
Odpowiedz 


Przez cały sezon są takie same ceny. Ja np jadę do Sandkas do Domków Leśnych. Domek ma 42m2 i jest na 5 osób, położony jest 200 m od plaży małej ale podobno piaszczystej. Koszt wynajęcia domku na tydzień - 3.200 DKK.

Anonimowy
# Napisano: 14 Kwi 2006 16:47
Odpowiedz 


ps.
Są też inne oferty w tej samej miejscowości np. Domki Plażowe położone na plaży, przeznaczone są dla max. 4 osób i mają 25m2.
Wynajęcie na tydzień kosztuje też 3.200 DKK.

Piotr
Użytkownik
# Napisano: 14 Kwi 2006 20:05
Odpowiedz 


A ja niezmiennie polecam stronę gdzie jest sporo ofert. W ogóle nietrudno znaleźć w Internecie domki i dogadać się z właścicielem. Polferries ma w katalogu niewiele propozycji, słaby wybór.

Anonimowy
# Napisano: 8 Maj 2006 12:32
Odpowiedz 


Płynę katamaranem z Kołobrzegu 15 czerwca na tydzień. Czy często bywa, że rejsy są odwołane? Co wtedy z biletami? (mam "zaklepane" w obie strony!). I jeśli stanie się to na Bornholmie, to czy łatwo o awaryjny nocleg?

annpap
# Napisano: 17 Maj 2006 09:44
Odpowiedz 


24 czerwca - sobota przypływam promem ze Świnoujścia ok.16:30 do Rone, czy w sobotę o tej godzinie będzie otwarty jakiś sklep (Netto,itp) żeby kupić np. pieczywo, masło itp???

AdminForum
Administrator
AdminForum
# Napisano: 17 Maj 2006 12:39 | Edytowany przez: AdminForum
Odpowiedz 


Witaj annpap,

zaraz przy porcie znajdziesz sklep Kvickly, otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 09.00-20.00, w soboty w godzinach 09.00-17.00 i niedziele w godzinach 10.00-16.00.

W rynku i przy ulicy Østre Ringvej znajdziesz też Netto czynne w sobotę do 17.00.

Godziny, które podaję obowiązują obecnie i w sezonie mogą się zmienić, sklepy mogą być czynne dłużej.

_______________________
Pozdrawiam :: Kontakt

czarnazaba
# Napisano: 22 Maj 2006 11:05
Odpowiedz 


Witam,

czy ktoś może wie, czy na każdym kempingu można rozbić własny namiot, czy też na niektórych możliwe jest wyłącznie wynajęcie domku/przyczepy/namiotu?

pzdrv

jeremi
# Napisano: 23 Maj 2006 12:46
Odpowiedz 


Witaj,

na każdym cempingu bez problemu rozbijesz namiot, na wszystkich też wynajmiesz domek lub też przyczepę. Co do wynajęcia namiotu to szczerze napiszę, że nie słyszałem o takiej możliwości, namiot raczej musisz posiadać własny.

j.

Anonimowy
# Napisano: 28 Maj 2006 17:56
Odpowiedz 


Anonimowy
Witaj, ja też wysłałam maila, dostałam bardzo prędko materiały. Za pomocą korespondencji mailowej wybrałam domek, zarezerwowałam ( przez 7 dni rezerwacja była bezpłatna). Osobiście ( w biurze w Poznaniu) podpisałam umowę, wpłaciłam i jedziemy od 5 do 19 sierpnia. Obsługa była b. smpatyczna. już nie mogę się doczekać.

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej