Domy wakacyjne w Polsce
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / Czerwiec 2006
Autor Wiadomość
Ewa
Użytkownik
# Napisano: 26 Sty 2006 16:30 | Edytowany przez: Ewa
Odpowiedz 


Mam pytanie do osob ktore byly juz na Borholm.
Wybieram sie na wycieczke rowerowa na wyspie pod koniec czerwca. Czy aura pogodowa jest tam taka jak 'po naszej stronie' Baltyku, czyli w kratke? Czy tez jest duzo cieplej/pogoda jest pewniejsza?
Bede wdzieczna za wszelkie informacje.

AdminForum
Administrator
AdminForum
# Napisano: 27 Sty 2006 17:05 | Edytowany przez: AdminForum
Odpowiedz 


Byłam w zeszłym roku na Bornholmie od 26 czerwca. W ciągu dwóch tygodni mojego pobytu na wyspie pogoda była piękna: słonecznie, bezchmurne niebo . Padało w sumie przez dwa dni. W czasie pobytu na Bornholmie koniecznie należy pamiętać, że nawet po upalnym dniu przychodzi chłodny, a czasem nawet bardzo zimny wieczór i noc. Z tego co wiem to w tym czasie "po naszej stronie Bałtyku" pogoda była podobna tzn słonecznie i ciepło. Więc nie ma reguły na to na jaką pogode się trafi. Generalnie na Bornholmie jest notowana bardzo niewielka ilość opadów więc jest szansa na to, że podczas Twojego pobytu padac nie będzie.

Miłego pobytu

_______________________
Pozdrawiam :: Kontakt

Piotr
Użytkownik
# Napisano: 29 Sty 2006 17:37
Odpowiedz 


Pogoda jest bardziej sloneczna i cieplejsza niż u nas, taka już specyfika wyspy. Ogólnie pogoda jest "pewniejsza", ale nie można wykluczyć deszczu. Jednak jeśli już, to pada raczej krótko, ale konkretnie.

annpap
# Napisano: 26 Mar 2006 18:17
Odpowiedz 


Wybieram sie na Bornholm od 24 czerwca do 1 lipca samochodem z rodziną.Wykupiłam w Polferries tygodniowy pobyt w domku leśnym w Sandkas, wraz z dojazdem promem.Czy ktoś korzystał z usług Polferries? Czy ktoś mieszkałw tych domkach leśnych?Jakie tam są warunki czy takie jak obiecują w tym biurze?? Co z pogodą w tym czasie i czy wtedy można już kąpać się w morzu?


Piotr
Użytkownik
# Napisano: 26 Mar 2006 18:36
Odpowiedz 


O ile wiem, to Polferries jest tylko pośrednikiem, te same domki można wynająć w inny także sposób, także bezpośrednio, kontaktując się z właścicielem. Standard? Gdybyś podała o jakie dokładnie domki chodzi, byłoby łatwiej. Ale na 99,9% jest tak, jak piszą. Standard domków jest bardzo przyzwoity, są zazwyczaj w pełni wyposażone itp. Co do pogody zaś, to może być trochę za wcześnie. Ale jak będzie grzało od maja, to woda może (a nawet Morze) się nagrzeje...

Anonimowy
# Napisano: 26 Mar 2006 19:20
Odpowiedz 


Napisał(a): annpap
Wykupiłam w Polferries tygodniowy pobyt w domku leśnym w Sandkas, wraz z dojazdem promem.


Czyli już za późno na zmianę decyzji, musisz brać to co dostaniesz od Polferriesa. Najlepiej samemu rezerwować domek (tutaj uwaga dla innych turystów). Pisz do administratora forum, dysponuje on kilkoma sprawdzonymi adresami. Mi pomógł... Polecam!

agnieszka
Użytkownik
# Napisano: 26 Mar 2006 22:25
Odpowiedz 


Witajcie mam pytanie w jakiej cenie miej więcej wynajeliście domki i czy znacie jakieś dobre adresy aby takie domki wynająć. Chcę jechać w tym roku w 6 osób.Będę wdzięczna za jakieś wskazówki Aga

agnieszka
Użytkownik
# Napisano: 26 Mar 2006 22:32
Odpowiedz 


Jeszcze jedno pytanie czy ktos moze wie ile kosztuje wynajęcie roweru i fotelika dla dziecka ( dziecko ma 4 latka ok 20 kg)w okolicach duoddede.Jeszcze raz będę wdzięczna za pomoc

annpap
# Napisano: 27 Mar 2006 13:53
Odpowiedz 


adres tych domków leśnych z Polrerries: Hotel Sandkas - Alline/Sandkas.Zapłaciłam za 1 tydzień -domek 42m2,dla 5 osób - 3.200 DKK.Chyba nie przepłaciłam?

annpap
# Napisano: 27 Mar 2006 13:58
Odpowiedz 


Acha! i jeszcze przy wykupieniu pobytu dostałam 30% zniżki na prom.;)

uczennica
# Napisano: 29 Maj 2006 12:06
Odpowiedz 


Ja wyjezdzam na wycieczkę z klasą od 13czerwca i mysle ze bedzie fajnie

Anonimowy
# Napisano: 29 Maj 2006 12:07
Odpowiedz 


Napisz ile was ta wycieczka kosztuje, na ile dni jedziecie, gdzie będziecie spać?

Myszka
# Napisano: 29 Maj 2006 12:08
Odpowiedz 


trzymamy kciuki za Borholm i liczymy ze bedzie ladna pogoda

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej