Domy wakacyjne w Polsce
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / Pytanie o długi weekend majowy
Autor Wiadomość
Piotrek
Użytkownik
# Napisano: 5 Mar 2006 15:51
Odpowiedz 


Planuję z przyjaciółmi wyjazd na Bornholm na początku maja w tzw. Weekendzie Majowym. Stąd moje pytanie! Czy da się wtedy wytrzymać śpiąc w namiocie? Słyszałem o tzw. Low Season czy jakoś tak ;) Czy bardziej się opłaca wynająć domek na ok jeden tydzień . Jeśli tak to jakie by były ceny? (domek i namiot). Pozdrawiam Piotrek

Anonimowy
# Napisano: 6 Mar 2006 14:46
Odpowiedz 


Możecie spać na polu namiotowym za 15 koron

Anonimowy
# Napisano: 7 Mar 2006 23:08
Odpowiedz 


witaj piotrek,

jest tak jak napisałeś - w maju na bornholmie jest niski sezon i jeśli chodzi o domki (sezon D) to ceny zaczynają się od 380 euro + koncowe sprzątanie i energia - cena za tydzień

Co do campingów to myslę, że jak bedzie ładna pogoda (a w tym okresie zazwyczaj tak jest) to przyjemnie przenocujecie, co do cen to w zal. od pola inne - i np. dorosły 60 dkk a dziecko 30 dkk / dzien + za namiot 25 dkk / dzien

jak bedziesz mial pytania to pytaj sie ;)

Piotrek
Użytkownik
# Napisano: 12 Mar 2006 08:31
Odpowiedz 


Dzięki za informację! Teraz już wiem wszystko! . Chyba już nie będę potrzebował więcej pytań ;). Pozdrowienia Piotrek

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej