Domy wakacyjne w Polsce
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / Tani zupełnie nocleg
Autor Wiadomość
timo123
Użytkownik
# Napisano: 12 Cze 2015 23:24
Odpowiedz 


Witam, Zna ktos moze jakis motel , hotel , obojetnie co byle mialo dach nad glowa gdzie mozna za tanioche przenocowac ? Nie wliczam tutaj campingu czy pola namiotowego Najlepiej na polnocnej stronie wyspy. Jak wszedlem na booking to ceny mnie odstraszyly za noc. od 200 do 600 zl.

w
# Napisano: 14 Cze 2015 16:07
Odpowiedz 


Niestety bo takie ceny sa.Bornholm nie jest tani. Sproboj w hostelach bo tam najtaniej.Ja co roku jazdze na Bornholm i od 3 lat orzystam tylko z jednej miejscowki .Bo tam jest fajnie i generalnie mam tam wszystko.co potrzebuje..A jest to tanie pole namiotowe nr1 LEJRPLADS EGELOKKE.i jest oddalone 1km od Alinge-Sandwig..A jesli chodzi o kwatery ,O tej porze generalnie wszystkie prywatne kwatery.sa zaklepane .i generalnie wynajmuja na tydzien.i nie krocej.i trzeba to robic z kilkumiesiecznym wyprzedzeniem..Nawet tam na tym polu gdze od kilku lat jezdze to zdazalo sie ze nie bylo miejsc.

timo123
Użytkownik
# Napisano: 15 Cze 2015 22:35
Odpowiedz 


No w ostatecznosci namiot i tez to pole . Tylko jade na moto. i nie mam zabardzo jak go zapakowac , bo to sport. Ale pomysli sie. Myslalem ze taniej mi wyjdzie nocleg na kwaterze niz kupno namiotu i spiworu , ale widze ze to to samo albo jeszcze taniej by mnie wynioslo : )
Dzieki za info

Anonimowy
# Napisano: 26 Cze 2015 18:14
Odpowiedz 


A kiedy sie wybierasz i jakim środkiem transportu morskiego bo również na motocyklu się wybieramy.

MarcinS
Użytkownik
# Napisano: 29 Cze 2015 12:15
Odpowiedz 


Witam,

Czy ma ktos namiar/telefon na ten kamping???!!
Szukam wlasnei czegos taniego na jedna noc w okolicach Alinge..

Dziekuje.
Marcin

w
# Napisano: 29 Cze 2015 23:28
Odpowiedz 


To nie camping tylko tanie pole namiotowe. EGELOKKE
tel 5648 0108 mobil 2461 7781.

E-mail jhh@krak.nu

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej