Chorwacja kwatery
Powrót do bornholm.modos.pl [strona główna]
Powrót do bornholm.modos.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat | | Wybrane tematy: Promy na Bornholm
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum o Bornholmie / Bornholm / Parking Sassnitz
Autor Wiadomość
bigwalus
Użytkownik
# Napisano: 28 Cze 2015 07:04
Odpowiedz 


Ponieważ wątek ten przewijał się już kilkakrotnie a nowych odpowiedzi nie było (sam ich szukałem) wrzucam go dla "kolejnych" szukających informacji

Parking w Sassnitz - w roku 2015 - tak jak w latach poprzednich jest - długoterminowy - kosztuje 12 euro. Nie ma limitu czasowego. Trzeba koniecznie mieć te 12 euro w bilonie ponieważ szlaban otwiera automat na monety właśnie. Nie ma obsługi przez człowieka.

Koordynaty parkingu: 54.486670, 13.586988

Generalnie jedziemy jak na prom tyle że w miejscu gdzie główna droga zawija o 180 stopni (celem podjazdu pod bramki do odprawy) - my jedziemy dalej prosto i na końcu drogi w prawo.
Koordynaty na pewno się przydadzą

w
# Napisano: 28 Cze 2015 11:47
Odpowiedz 


I to jest bardzo przydatna informacja.

shuvar
Użytkownik
# Napisano: 5 Sier 2015 11:51
Odpowiedz 


Istotna informacja: Parking znajduje się blisko terminala osobowego. Jadąc z rowerami trzeba dojechać na parking, wypakować się i wrócić rowerem około pół kilometra do bramek z odprawą dla samochodów (nie ma osobnej odprawy dla rowerzystów takiej jak w Ronne).
Warto to wiedzieć, a nie pytać niezorientowanej obsługi terminala pasażerskiego, bo można zaoszczędzić wiele czasu. My tego nie wiedzieliśmy i mieliśmy drobne problemy logistyczne, w efekcie których opóźniliśmy start promu o 2 minuty Ale obsługa promu miła - poczekali na nas.

Anonimowy
# Napisano: 19 Cze 2016 16:11
Odpowiedz 


Proszę jeszcze raz tak na babski rozum napisać po kolei jak z tym parkingiem-podjeżdżamy -bramki otwiera automat i co dalej się robi? i co to są koordynaty opisane wyżej?

Anonimowy
# Napisano: 28 Cze 2016 11:49
Odpowiedz 


Koordynaty to długość i szerokość geograficzna położenia parkingu. Skopiuj, wklej w google i zobaczysz dokładnie, gdzie jest parking.

Anonimowy
# Napisano: 6 Cze 2018 19:41
Odpowiedz 


Witam.Mam pytanie. Czy ktoś wie ile kosztuje parking w Sassnitz-chcę tam na tydzień zostawić auto jechać promem tylko z rowerem?Będę wdzięczna za odpowiedź

Anonimowy
# Napisano: 21 Cze 2018 12:19
Odpowiedz 


Witam
Chciałbym się dołączyć do dyskusji. Może ktoś się orientuje czy można na tym parkingu zostawić samochód typu OPEL VIVARO?

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawią się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości. Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2018 www.bornholm.modos.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej