Chorwacja kwatery
Powrót do bornholm.modos.pl [strona główna]
Powrót do bornholm.modos.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat | | Wybrane tematy: Promy na Bornholm
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum o Bornholmie / Bornholm / Dostępność pól namiotowych/campingów
Autor Wiadomość
LordRuthven
Użytkownik
# Napisano: 7 Maj 2016 12:28
Odpowiedz 


Cześć
Panuje w połowie czerwca objechać Bornholm dookoła na rowerze z dzieckiem w przyczepce. Chcemy jechac z własnym namiotem i nocowac na campingach lub polach namiotowych. Przewidujemy 4 dni pobytu i w tym miejscu pytanie: jak wygląda kwestia dostępności miejsc na polach/kampingach? Powinienem wcześniej rezerwować czy po prostu jechać bez rezerwacji?

AdminForum
Administrator
AdminForum
# Napisano: 10 Maj 2016 08:08
Odpowiedz 


Miejsce na namiot zawsze się znajdzie nie ma możliwości by sobie takie miejsce zarezerwować z wyprzedzeniem, ale kempingów i tanich pól namiotowych jest sporo więc nie będzie problemu ze znalezieniem miejsca.

_______________________
Pozdrawiam :: Kontakt

projekctx
Użytkownik
# Napisano: 27 Lip 2016 12:54
Odpowiedz 


Hej.

Właśnie wróciliśmy z Bornholmu. Tanie pole namiotowe nr 5 - Lejrplads Ellesgård Paradisbakkerne jest już nie aktualne. Pozwolono nam przenocować ale oficjalnie jest nieczynne.

Pozdrawiam, Piotrek

projekctx
Użytkownik
# Napisano: 27 Lip 2016 13:18
Odpowiedz 


Aha, jeszcze jedno.

Jadąc z pólnocy z Hammershus trasą rowerową nr 10, jakies 0,5 km przed Vang natrafiliśmy na coś co się nazywało primitiv overnighting.
Stały tam 2 namioty, ale że był to środek dnia, więc nikogo w nich nie było.
Na samaym polu nie widziałem nic co by przypominało toaletę ani tym bardziej prysznic ale obok było gospodarstwo więc może coś tam jest.
Ogólnie z racji bardzo dużej bliskości chyba najlepszego pola nr 1 - Egeløkke, Møselokkevej 5, Allinge (ok. 4 km) nie wiem czy jest to ważna informacja ale komuś akurat może to pole przypasować.

Podam jeszcze współrzędne:
55°15'11.7"N 14°44'40.5"E
55.253253, 14.744593

Piotrek

Anonimowy
# Napisano: 5 Paź 2016 14:45
Odpowiedz 


Byłem w sierpniu 2016 na Bornholmie rowerem. Nocowałem na tanich polach przy farmach, konkretnie na Vingard - winiarnia. Ale oprócz tego są jeszcze możliwości przenocowania ZA DARMO. Są to wyznaczone miejsca biwakowe oraz tzw sheltery - szałasy, gdzie można przenocować bez namiotu. Mapka tych obu rodzajów miejsc powinna być dostępna w informacjach turystycznych na Bornholmie, ale trzeba o nią poprosić, bo nie jest łatwo dostępna. Miejsc tych można używać tylko przez jedną noc i należy po sobie posprzątać. Udanego pobytu.

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawią się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości. Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2019 www.bornholm.modos.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej