Domy wakacyjne w Polsce
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / Szosa na Bornholm
Autor Wiadomość
Carlj28
Użytkownik
# Napisano: 11 Lip 2018 09:22
Odpowiedz 


Witam,
W tym roku mam zamiar udać się pierwszy raz na Bornholm, zastanawiam się czy zabranie z sobą "szosy" jest dobrym pomysłem? Czy lepiej nada się jakiś cross albo coś bardziej dostosowanego w teren? Z góry dzięki za pomoc

Jasiu
# Napisano: 11 Lip 2018 14:48
Odpowiedz 


Drogi rowerowe w większości są utwardzone, choć jest i gdzie pojeździć w terenie. Jak jesteś amatorem to w kilka dni objedziesz wyspę.
Warto. Jest pięknie.

Carlj28
Użytkownik
# Napisano: 11 Lip 2018 15:12
Odpowiedz 


Dzięki !

AdminForum
Administrator
AdminForum
# Napisano: 11 Lip 2018 15:19
Odpowiedz 


Rowerem szosowym bez problemu i bezpiecznie objedziesz wyspę, pokręcisz w części centralnej wyspy. Drogi są dobrej jakości, kierowcy normalni.

Objazd wyspy np. trasą Bornholm Rundt

Jednak rowerem z "grubszymi oponami" dojedziesz w miejsca ciekawsze, zobaczysz więcej, zjedziesz z ruchliwych ulic w ścieżki leśne, szutrowe, mniej uczęszczane drogi utwardzone.

_______________________
Pozdrawiam :: Kontakt

GrizllyMan
Użytkownik
# Napisano: 14 Lip 2018 11:02
Odpowiedz 


Szose bardzo polecam. Drogi świetne, ruch symboliczny, poza głównymi atrakcjami. Trasy interwałowe, w głębi wyspy długie proste i fajny podjazdy, wybrzeże bardzo pofalowane. Na trasach brzegowych jedynie wiatr może być miłym dodatkiem ;p. Generalnie południe wyspy spokojne, płaskie, a północ górzysta i wietrzna. Trasa wokół wyspy na lekko jeden dzień. Jeśli chodzi o szutry, to proponuję zabrać gravela, ewentualnie założyć gravelowe opony i właściwie wszystko jest do zjeżdżenia.

GrizllyMan
Użytkownik
# Napisano: 14 Lip 2018 11:06
Odpowiedz 


A zapomniałem, jak chcesz zobaczyć jak wyglądają drogi z perspektywy kierownicy to zapraszam do obejrzenia mojego krótkiego filmu sprzed paru lat.URL

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej