Chorwacja kwatery
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / weekend majowy
Autor Wiadomość
margaretka
Użytkownik
# Napisano: 2 Kwi 2006 17:48
Odpowiedz 


Mamy nadzieje spedzic cztery dni na Borholmie. Jako mało doświadczone rowerzystki chętnie odbedziemy tę podróż w większym gronie. Planujemy wyjazd na 1-4 maja. Jesteśmy z wielkopolski.

Anonimowy
# Napisano: 3 Kwi 2006 12:05
Odpowiedz 


Podajcie maila to uzgodnimy szczegóły mailowo. My też jedziemy w tym okresie i będzie nam miło gdy się spotkamy na wyspie.

m.

Anonimowy
# Napisano: 3 Kwi 2006 16:54
Odpowiedz 


proszę margaretka.k@gazeta.pl

Byłoby miło

G.

Anonimowy
# Napisano: 11 Kwi 2006 21:26
Odpowiedz 


witam!jesteśmy z warszawy i planujemy taka sama wycieczke!chcemy płynac promem 1 maja o 7 rano i objechac wyspę na rowerach! może zorganizujemy sie jako grupa i popłyniemy taniej promem?

Anonimowy
# Napisano: 11 Kwi 2006 22:05
Odpowiedz 


witaj, podaj adres e-mail to sie zgadamy na mailach...

Michał
# Napisano: 12 Kwi 2006 09:45
Odpowiedz 


Umówmy się tak:

spotkajmy się wszyscy (oczywiście tylko zainteresowani) 2 maja o 15.00 w Gudhjem przy wiatraku. Zazwyczaj jest tam mało ludzi więc nie będzie problemu się zlokalizować.

Michał
# Napisano: 12 Kwi 2006 16:44
Odpowiedz 


Jeśli ktoś będzie zainteresowany na 100% spotkaniem niech potwierdzi obecność na forum. My będziemy na 100% - my czyli dwie osoby.

Anonimowy
# Napisano: 12 Kwi 2006 18:15
Odpowiedz 


henkone@wp.pl

margaretka
Użytkownik
# Napisano: 14 Kwi 2006 13:24
Odpowiedz 


Ja sie pisze na 2 maja _ rownież dwie osoby

margaretka
Użytkownik
# Napisano: 14 Kwi 2006 13:26
Odpowiedz 


Aha raczej popłyniemy 30 kwietnia ( jedziemy na kilka dnu 1 maja to za pozno ) wiec jelis zmiana terminu wchodzi w grę to chetnie połączymy siły

Leszek
# Napisano: 17 Kwi 2006 09:45
Odpowiedz 


Dołaczymy do was. z warszawy jedziemy w piątek do Kołobrzegu z z tamtad na wyspę. Bedzie nas 4 osoby.

margaretka
Użytkownik
# Napisano: 17 Kwi 2006 10:04
Odpowiedz 


ok zapraszam szczegóły możemy domówi mailowo piszcie na margaretka_k@gazeta.pl

Anonimowy
# Napisano: 17 Kwi 2006 21:15
Odpowiedz 


mam pytanie do wybierających się na weekend majowy: gdzie zamierzacie spędzać noce na Bonholmie? bo niedostatek informacji o możliwości wynajęcia domków na jedną noc uniemożliwia mi podjęcie ostatecznej decyzji co do wyjazdu ...

Anonimowy
# Napisano: 20 Kwi 2006 13:31
Odpowiedz 


My mamy domek zarezerwowany na tydzień. Może być problem z wynajęciem czegoś na jedną noc.

Do zobaczenia na wyspie.

M.

Anonimowy
# Napisano: 21 Kwi 2006 12:49
Odpowiedz 


Dzięki za odpowiedź - w końcu też się zdecydowałyśmy na domki - ale ponieważ chcemy sie trochę poprzemieszczać, szukamy miejsc na 1-2 noce - nawet parę pozytywnych odpowiedzi dostałam z kampingów, wiec chyba się uda - do zobaczenia zatem - A

Anonimowy
# Napisano: 21 Kwi 2006 13:00
Odpowiedz 


Wynika z tego, że jeżeli wszyscy którzy się zadeklarowali przyjdą w umównione miejsce będzie nas ok. 10 osób. To już sporo!

Grabarz
# Napisano: 21 Kwi 2006 21:39
Odpowiedz 


Czesc, tez bylbym zainteresowany takim wyjazdem. Orientujecie się może ile kosztowałby taki wyjazd??

margaretka
Użytkownik
# Napisano: 22 Kwi 2006 14:16
Odpowiedz 


hej

Bedziemy na bornholmie 30 kwietnia - 2 maja. Błagam spotkajmy sie w Guidhejm 1 maja !, 2 nie damy rady. Noclegi mozna latwo znaleźć na kampingach - my mamy dwie noce w naxo ( chyba tak sie pisze )

AdminForum
Administrator
AdminForum
# Napisano: 23 Kwi 2006 10:58 | Edytowany przez: AdminForum
Odpowiedz 


My będziemy na pewno!
1 maja godz. 15 przy wiatraku w Gudhjem.

Do zobaczenia!
Magda i Michał

_______________________
Pozdrawiam :: Kontakt

margaretka
Użytkownik
# Napisano: 23 Kwi 2006 17:04
Odpowiedz 


Fantatstycznie do zobaczenia 1 maja o 15.00

tomasz warszawa
# Napisano: 14 Kwi 2009 21:21
Odpowiedz 


Witam,

czy warto płynąć? na weekend majowy od 30 kwietnia do 3-go maja?
jakie to będą koszyta w przybliżeniu?( dla dwóch osob)
pozdr

mój adresik tdunaj@op.pl

proszę o jak najwięcej informacji,dzięki
pozdrawiam

lidka
# Napisano: 16 Kwi 2009 16:51
Odpowiedz 


Witam ja tez sie wybieram ze znajomymi albo 30 albo 1 maja na wyspe z kołobrzegu,ale na wycieczke 1 dniowa,bo nie wiemy jak z noclegami,i czy wogóle bilety sa jeszcze na ten dzien.pozdrawiam

Kurt Rolson
# Napisano: 17 Kwi 2009 19:22
Odpowiedz 


ja jade z zona i dziekiem 25 kwietnia, troche martwimy sie pogoda bo wg prognoz jest tam dosc zimno teraz, ale i tak sie cieszymy bardzo.

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej