Chorwacja kwatery
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / Pola campingowe 2006 - rezerwacja konieczna ???
Autor Wiadomość
Anonimowy
# Napisano: 3 Kwi 2006 14:13
Odpowiedz 


Witam serdecznie,
Mam małe pytanko, chce w tym roku wybrac sie na wyspe rowerem, z racji tego ze jade z rodzinka (2+1) chce zwiedzic wyspe powoli i dokladnie, lubie fotografowac, jade wiec po prostu odpoczac .Sezon to ostatni tydzien lipca, zadecydowalem iz pojedziemy pod namiot, i tu moje pytanko , czy na polach namiotowych(campingowych) bedzie miejsce, czy trzeba je rezerwowac z wyprzedzeniem? Wiem ze na dziko tam nie mozna obozowac, znow wynajmowanie kwatery, jesli chce zwiedzic wyspe troszke mija sie z celem.Prosze o pomoc i ewentualne rady ;)

Rafal

jose
Użytkownik
# Napisano: 4 Kwi 2006 13:36
Odpowiedz 


Osobiście uważam, że zwiedzanie wyspy na rowerze jest super trafionym pomysłem. Małe odległości, dobrze przygotowane trasy, sieć campingów – wszystko to sprawia, że ten sposób poruszania się po Bornholmie jest najbardziej trafionym ze wszystkich.

Co do miejsc na campingach to nie musisz się martwić, są na tyle duże, że nie będziesz miał problemu ze znalezieniem wolnego miejsca. Bez problemu można jeździć od campingu do campingu, stopniowo objeżdżając całą wyspę. Polecam trasy na tej stronie, właśnie sobie przeglądam i widzę, że dużo się tutaj zmieniło do poprzedniej wersji stronki (na plus oczywiście – duże brawa!).

Jak będziesz miał jeszcze pytania to pisz, postaram się pomóc.

jose

suzerk
Użytkownik
# Napisano: 4 Kwi 2006 20:14
Odpowiedz 


Dziekuje za tak krzepiaca informacje dotyczaca campingow , co zaś do tras , to wlasnie je sobie wydrukowalem, i zgodnie z nimi mam zamiar pozwiedzac.Teraz jeszcze jestem pewny ze nie bede mial problemu z noclegiem, wiec spokojnie moge sobie planowac pobyt na wyspie.Postaram sie po powrocie wrzucic jakies zdjecia, mam nadzieje ze beda tego godne
A co do pytan tylko jeszcze jedno male jakie sa to mniej wiecej koszty, moze ktos wie ? Chodzi o nocke dla 2 osob doroslych jednego dziecka, z wlasnym namiotem ?

AdminForum
Administrator
AdminForum
# Napisano: 5 Kwi 2006 11:36 | Edytowany przez: AdminForum
Odpowiedz 


Ceny na kempingu "Galloken Camping" w Rønne wyglądają następująco:

- osoba dorosła: 60 DKK za dobę
- dziecko 0-11 lat: 30 DKK za dobę
- namiot: 25 DKK za dobę

linki do wszystkich kempingów podaliśmy w dziale "Noclegi". Na ogół na stronach są podane cenniki więc można zajrzeć i się zapoznać, ponieważ podałam przykładowy cennik z kempingu a kwoty te mogą się nieznacznie różnić.

Dodatkowo na kempingach płaci się za ciepłą wodę, ale są to drobne kwoty.

Pamiętaj, że na pierwszym kempingu na którym będziecie nocować należy wykupić Paszport Kempingowy, który kosztuje 80 DKK.

_______________________
Pozdrawiam :: Kontakt

suzerk
Użytkownik
# Napisano: 5 Kwi 2006 19:00
Odpowiedz 


No teraz juz wiem wszystko, wystarczy tylko skompletowac sprzet (namiot, śpiwory, etc) ... i wdroge Ślicznie dziękuje za pomoc

Anonimowy
# Napisano: 24 Maj 2006 02:10
Odpowiedz 


Czesc! Mam pytanko?
Wybieram sie na rower na wyspe pod koniec czerwca. Mam około 10 dni. Chciałabym wydać jak naj mniej na noclegi.....jakie są ceny na polach namiotowych i gdzie są jakieś fajne. Wystarczy mi woda (moze być zimna) i kawałek trawki na namiot...chodzi o dobrą cenne!
Pozdrawiam z Krakowa
Miska

AdminForum
Administrator
AdminForum
# Napisano: 24 Maj 2006 10:21 | Edytowany przez: AdminForum
Odpowiedz 


Ceny na polach namiotowych oraz ich adresy znajdziesz na tej stronie w dziale "Noclegi" .

Chyba najchętniej polecane pole jest w okolicach Ronne - na mapce zostało oznaczone "2"

_______________________
Pozdrawiam :: Kontakt

Anonimowy
# Napisano: 2 Cze 2006 19:59
Odpowiedz 


Cześć!!!
Czy ktoś potrafiłby mi pomóc? Otóż w sierpniu wybieramy się 5 -osobową grupką na Bornholm, oczywiście na rowerkach. Moje pytanie dotyczy cen za nocleg na campingach. Czy te 60 DKK jest kwotą za możliwość spędzenia nocy w własnym namiocie czy w jakimś domku? Intresuje mnie raczej tani nocleg pod dachem. Chcemy objechać wyspę w kilka dni więc spać chcemy za każdym razem w innym miejscu. Czy ktoś wie, czy nie ma problemu ze zdobyciem miejsc noclegowych na campingu bez wcześniejszej rezerwacji?
Pozdrawiam ze Szczecina,
Iwona

Piotr
Użytkownik
# Napisano: 3 Cze 2006 14:18
Odpowiedz 


60 DKK razy 5 osób razy 7 dni to 2100 DKK. Za taką lub nieznacznie wyższą cenę wynajmiecie domek. Jednak jeśli zależy Wam na przemieszczaniu się codziennie z bagażami i noclegach w domkach to może być problem. Domki zwykle wynajmowane są na tydzień. Z kolei noclegi w tzw. schroniskach są sporo droższe.
Może wygodniej byłoby wynająć domek i jeździć po wyspie bez tobołów? Odległości nie są wielkie...

Anonimowy
# Napisano: 5 Cze 2006 10:18
Odpowiedz 


Cześć!!!
Dzięki za informację. 7 dni na Bornholmie to dla nas trochę za długo. Chyba zostaniemy przy wariancie "jazda z tobołkami i spanie w namiocie". To będzie przygoda!!! CZy mógłby mi ktosjszcze powiedzieć, czy aby spać w namiocie na polach namiotowych też muszę wykupić pierwszego dnia kartę kempingową?
Dzięki za pomoc
Pozdrwiam,
Iwona ze Szczecina

AdminForum
Administrator
AdminForum
# Napisano: 5 Cze 2006 12:15 | Edytowany przez: AdminForum
Odpowiedz 


Napisał(a): Anonimowy
muszę wykupić pierwszego dnia kartę kempingową


Jeżeli chodzi Ci o tzw. tanie pola namiotowe to nie, a jeśli o kempingi to tak - więcej informacji znajdziesz w dziale "Warto wiedzieć".

_______________________
Pozdrawiam :: Kontakt

Anonimowy
# Napisano: 6 Cze 2006 17:55
Odpowiedz 


Cześć!!
Wybieram się na bornholm z przyjaciółmi w sierpniu. Zamierzamy spać w namiotach na tanich polach kempingowych. Czy może mi ktoś odpowiedzieć, jak wygląda sytuacja odnośnie ciepłej wody, jakis prysznic i czy jest możliwość zagotowania wody na herbatę, czy muszę wozić ze sobą butlę gazową? Jeszcze jedno pytanie,czy na bornholmie jest obowiązkowa jazda w kasku rowerowym?
Pozdrawiam
Robert

AdminForum
Administrator
AdminForum
# Napisano: 7 Cze 2006 10:00
Odpowiedz 


Napisał(a): Anonimowy
Jeszcze jedno pytanie,czy na bornholmie jest obowiązkowa jazda w kasku rowerowym?


Jazda w kasku nie jest obowiązkowa.

_______________________
Pozdrawiam :: Kontakt

Turysta
Użytkownik
# Napisano: 14 Cze 2006 19:37
Odpowiedz 


mam takie pytanko - Sannes Familiecamping taki kemping jesli ktos na nim był to proszeo info czy trzeba rezerwować tam miejsce na namiot czy bez problemu mozna tam sie rozłozyć - czy jest tam parking i jakie zaplecze jest tam sanitarne czyli czy jest prysznic itp itp. Z góry dzieki za całe info.

AdminForum
Administrator
AdminForum
# Napisano: 15 Cze 2006 21:09 | Edytowany przez: AdminForum
Odpowiedz 


TUTAJ strona internetowa kempingu.

Niestety akurat z tego kempingu nie korzystałam więc nie wiem jakie panują na nim warunki, ale jest oznaczony jako kemping czetrogwiazdkowy co może świadczyć o jego wysokim standardzie. Oceny kempingów weryfikowane są przed każdym sezonem turystycznym - wtedy kempingi otrzymują dodatkowe gwiazdki lub są im one odbierane.

Nie ma konieczności rezerwacji miejsca na postawienie namiotu.

_______________________
Pozdrawiam :: Kontakt

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej