Domy wakacyjne w Polsce
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / Jadę 1-15 lipca przez Świnoujście
Autor Wiadomość
Anonimowy
# Napisano: 26 Kwi 2006 14:58
Odpowiedz 


Jadę na Bornholm samochodem 01.07. a wracam 15.07. przez Świnoujście. Mogę zabrać 2-3 osoby, aby obniżyć koszty promu.Zapraszam chętnych do spółki.

barbara
Użytkownik
# Napisano: 26 Kwi 2006 21:44
Odpowiedz 


ja również wybieram się 1 lipca /2 osoby/, właśnie bez samochodu - chętnie obniże koszty własne ... i cudze pytanie jak? proszę napisać o owej spółce; pozdwaiam

Anonimowy
# Napisano: 27 Kwi 2006 10:42
Odpowiedz 


Wyruszam z miejscowości w poblizu Łodzi, ale najchętniej spotkałbym się z Wami w Świnoujściu. Mogę Was zabrać do swojego samochodu i kupić 1 bilet na samochód + 5 osób. Koszty takiego biletu mogą być niższe w przeliczeniu na 1 osobę niż gdyby każdy kupował dla siebie. Takiego mam pomysła.

barbara
Użytkownik
# Napisano: 29 Kwi 2006 11:18
Odpowiedz 


Stawiam, że wyruszysz z... Tomaszowa Chętnie wejdę w spółkę zakupu biletu, jako pasażerowie Twojego auta. Rezerwację należy chyba już zaklepać? Jestem na etapie końcowego przekonywania w domu aby auto zostawić na tydzień i ruszyć na poznawanie świata w nieco mniej konfortowych warunkach. Proszę napisz - balwierzb@op.pl, to się porozumiemy z zakresie szczegółów. Pozdrawiam

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej