Domy wakacyjne w Polsce
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / Pobyt na Bornholmie w czerwcu 2006
Autor Wiadomość
Elzbieta
Użytkownik
# Napisano: 8 Maj 2006 12:42
Odpowiedz 


Płynę z Kołobrzegu do Nexo katamaranem 15 czerwca i trochę się obawiam, co będzie jak będzie zła pogoda?! Ponoć nie wypływa wtedy w morze. A ja mam wykupione bilety w obie strony!!! I co wtedy? Czy bilet nadal jest ważny? Czy wypływa w tym samym dniu jesli poprawi się pogoda? Czy łatwo załatwić awaryjny nocleg w Nexo? Czy ktoś miał taką przygodę?

Anonimowy
# Napisano: 9 Maj 2006 15:22
Odpowiedz 


Z noclegiem problemu nie będzie, bo w Nexo niedaleko terminalu jest camping i coś tam do spania zawsze się znajdzie.

jose
Użytkownik
# Napisano: 9 Maj 2006 16:01
Odpowiedz 


Znam takie przypadki, że statek przypłynął a nie wracał bo był silny sztorm i wtedy ludzie nocowali na statku. Oczywiście zdarzyć się też może, że statek nie przypłynie ze względu na złe warunki atmosferyczne, wtedy jesteś zdana na siebie...

Ale bez obaw – są to sytuacje ekstremalne i ściśle uzależnione od pogody.

Ps.
Słyszałem też o takich sytuacjach (zaznaczam, że są to informacje nie potwierdzone), że ze względu na małą ilość chętnych na rejs statek był odwołany właśnie ze względu na pogodę, choć warunki pogodowe nadawały się na wypłynięcie w morze. O wymienionym przypadku słyszałem parę lat temu kiedy to Bornholm nie był jeszcze tak modny wśród Polaków ja teraz.

jose

Anonim
# Napisano: 9 Maj 2006 16:32
Odpowiedz 


Przed zakupieniem biletu na rejs każdy pasażer jest zobligowany do zapoznania się z Regulaminem Przewozów Zagranicznych, który jest publikowany w ogólnodostępnych miejscach tj. strona internetowa, statek czy biuro, bowiem jest integralną częścią umowy przewozu.
W przypdku odwołania rejsu [czytaj: złych warunków atmosferycznych] Przewoźnik zwraca koszty uiszczonej należności za bilet. Natomiast gdy Klient o tym fakcie dowiaduje się na wyspie, wówczas trzeba zgłosić się do Agenta firmy Przewozowej na Bornholmie, który ma swoją siedzibę w Nexo przy Sdr. Hammer 2C. On służy pomocą.
Bornholm tj. wyspa więc należy mieć na uwadze inne awaryjne połączenia z Bornholmu do Polski np. Ronne-Ystad i Ystad-Świnoujście. Nie ma takiego zagrożenia w przypadku gdy statek kursuje codziennie. Jest wtedy bowiem możliwość powrotu następnego dnia. W przypadku wątpliwości, proponuję kontaktować się z biurem sprzedaży biletów na Bornholm, w którym został zakupiony bilet .

abusio
Użytkownik
# Napisano: 14 Maj 2006 11:41
Odpowiedz 


W tym roku na wakacje jade na Bornholm do Ronne i ogolnie zwiedzic całą wyspe i do JOBOLANDU jezeli ktos ma fajne fotki tego parku rozrywki niech mi je przesle na maila szpachel_94@poczta.onet.pl !!!! Jade tam w Lipcu , zapowiada sie fajnie przeczytalem co nieco o tej wyspie i bedzie moim zdaniem fajnie

budinho
# Napisano: 30 Maj 2006 16:48
Odpowiedz 


Na bornholmie jest pieknie ale to nie jest wyspa dla rozwydrzonych i naduzywajacych imprezowiczow wiec jesli masz zamiar to robic to jedz na wakacje gdzie indziej.Ale jesli chcesz odpoczac w ciszy i spokoju od wielkich,glosnych i brudnych polskich miast to wybrales idealne miejsce.Nastaw sie na to ze jak juz bedziesz wracal promem do polski i wyjdziesz na poklad spojrzec na oddalajaca sie wyspe w oddali to mozesz uronic lezke.To jest takie magiczne miejsce ze czlowiek ledwo odplynie od brzegu a juz teskni za ta sliczna wyspa.

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej