Chorwacja kwatery
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / Koszty energii elektrycznej na Bornholmie
Autor Wiadomość
Jacaw
Użytkownik
# Napisano: 8 Maj 2006 23:07
Odpowiedz 


Otóż w wielu ofertach noclegu widziałem, że osobno trzeba zapłacić za energię elektryczną dodatkowo według licznika, niekiedy nawet znalazłem przykładowe ceny, jednak nie bardzo wiem ile to tak naprawdę może wynieść. Czy ktoś z korzystał z tego typu noclegów i rozliczeń ? Jeśli tak to może pamięta ile go dodatkowo to kosztowało ?

Z góry dziękuję za pomoc.

AdminForum
Administrator
AdminForum
# Napisano: 9 Maj 2006 10:13 | Edytowany przez: AdminForum
Odpowiedz 


Witaj,

Generalnie większość urządzeń domowych na Bornholmie działa dzięki energii elektrycznej – kuchenki, ogrzanie ciepłej wody, czajniki elektryczne itp. Więc jeśli będziesz np. dogrzewał sobie pomieszczenia rachunek będzie automatycznie większy, podobnie z innymi urządzeniami – im więcej będziesz używał tym większy będzie rachunek.

Realny koszt w przypadku 4 osób na tydzień i przy normalnym użytkowaniu sprzętu + sporadyczne dogrzanie domku wyniesie ok. 220 - 300 DKK (licząc 2 DKK za 1 kwh)

_______________________
Pozdrawiam :: Kontakt

Anonimowy
# Napisano: 10 Maj 2006 22:52
Odpowiedz 


Dziękuję za informację, czyli nie są to jakieś oblrzymie kwoty.

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej