Chorwacja kwatery
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / rejs z Sassnitz
Autor Wiadomość
sharn
Użytkownik
# Napisano: 6 Cze 2006 20:39
Odpowiedz 


Witam, jest 20.30 i siedzę jeszcze w robocie. Przy życiu trzyma mnie tylko myśl, że za kilka dni wyruszam na Bornholm! Wiele już dowiedziałam się dzięki tej stronie i szanownym forumowiczom. Chciałabym wiedzić jeszcze jedno:
Czy ktoś płynął na Bornholm z Niemiec? Bo właśnie tak przyjdzie mi podróżować (jedziemy samochodem i tylko prom z Sassnitz wchodzi teraz w grę). Czy konieczna jest wcześniejsza rezerwacja miejsca na promie, czy wystarczy być w porcie np. godzinę, dwie przed wypłynięciem i na miejscu kupić bilet? Przewoźnik określa ceny w zależności m.in. od wysokości samochodu - najtańsza wersja to do 1,95 metra. Nasz samochodzik jest malutki, ale z rowerami na dachu to może mieć więcej - czy oni tam mierzą co do centymetra? Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.

Nefretete
Użytkownik
# Napisano: 6 Cze 2006 22:46
Odpowiedz 


Napisał(a): sharn
Witam, jest 20.30 i siedzę jeszcze w robocie. Przy życiu trzyma mnie tylko myśl, że za kilka dni wyruszam na Bornholm!


Zazdroszczę Tobie i to bardzo. Ja chyba w tym roku już nie pojadę jedyne co mi pozostaje to oglądanie zdjęć.

AdminForum
Administrator
AdminForum
# Napisano: 7 Cze 2006 09:59 | Edytowany przez: AdminForum
Odpowiedz 


Napisał(a): sharn
Czy konieczna jest wcześniejsza rezerwacja miejsca na promie, czy wystarczy być w porcie np. godzinę, dwie przed wypłynięciem i na miejscu kupić bilet?


Oczywiście, że lepiej bilet wcześniej zarezerwować. Możesz to zrobić TUTAJ

_______________________
Pozdrawiam :: Kontakt

Anna
Użytkownik
# Napisano: 7 Cze 2006 11:00 | Edytowany przez: Anna
Odpowiedz 


Witaj sharn.

Napisał(a): sharn
Przewoźnik określa ceny w zależności m.in. od wysokości samochodu - najtańsza wersja to do 1,95 metra. Nasz samochodzik jest malutki, ale z rowerami na dachu to może mieć więcej - czy oni tam mierzą co do centymetra?


Niestety, co do centymetra. Nikt tego oczywiście nie mierzy miarką, po prostu przy wjeździe (chyba elektronicznie - nie jestem specjalistką w tej dziedzinie) zdejmowana jest "miara" i nie ma żadnej dyskusji... Wiem, że Polacy przy wjeździe na prom po prostu kładą rowery na dachu, w końcu chodzi to o samą podróż promem. Nikt tego nie neguje, więc myślę że jest to dopuszczalne. Tak więc może przygotuj sobie taką wersję? Bo przy bramce jest już za późno, na pewno nie wchodzi w grę jakakolwiek dyskusja na ten temat.

jeremi
# Napisano: 7 Cze 2006 13:33
Odpowiedz 


A nie jest przypadkiem tak, że bagaż nie wlicza się w wysokość samochodu? Bo tak mi się właśnie wydawało ale mogę się mylić.

j.

Piotr
Użytkownik
# Napisano: 7 Cze 2006 15:11
Odpowiedz 


Na stronie Polferries tak oto jest napisane przy cenach biletów: "Wysokość pojazdu mierzy się wraz z bagażem/rowerem na dachu."
W wersji "samochód i max. 5 osób" różnica cen między autem do 2 m wysokości i wyższym to ok. 120 zł. Jeśli ktos ma możliwość to niech rozważy pożyczenie (kupno specjalnie na tę okazję się nie opłaci) bagażnika montowanego z tyłu samochodu, choć są pewne ograniczenia techniczne.

Anna
Użytkownik
# Napisano: 7 Cze 2006 16:10
Odpowiedz 


Napisał(a): jeremi
A nie jest przypadkiem tak, że bagaż nie wlicza się w wysokość samochodu?

Nie, tu chodzi o wysokość całkowitą. Na 100%!

Pozdrawiam

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej