Domy wakacyjne w Polsce
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / które miasteczko najładniejsze
Autor Wiadomość
sharn
Użytkownik
# Napisano: 6 Cze 2006 20:45
Odpowiedz 


Wiem, że to kwestia gustu, ale zamierzamy zakotwiczyć się w jednym miejscu i stamtąd objeżdżać wyspę. Zobaczymy więc (mam nadzieję) wszystkie śliczne miejsca. Jednak "port macierzysty" wybrać trzeba, jedziemy pod namiot, więc w grę wchodzą pola campingowe. Pewnie będziemy tam spędzać tylko wieczory, noce i wczesne ranki. Co byście polecili? Po głowie chodzi mi Svaneke, Gudhjem albo Sandvig. A może polecacie inne miejsca?

Nefretete
Użytkownik
# Napisano: 6 Cze 2006 22:44 | Edytowany przez: Nefretete
Odpowiedz 


Jeżeli planujecie wieczorami wychodzić "na miasto" to z tych wymienionych chyba najwięcej dzieje się w Gudhjem. Kemping na którym nocowałam położony był przy wjeździe do miasta i w porównianiu do innych kempingów był przygotowany średnio tzn łazienki były oczywiście czyste, ale standard dość niski.

Kemping w Sandvig położony jest w bardzo malowniczym miejscu. To właśnie stamtąd można rozpocząc wędrówkę po cyplu Hammeren. Standard kempingu oceniam ciut gorzej niż tego w Gudhjem ze względu na niebyt przyjemne toalety, ale na plus zasługuje duża kuchnia i bliskie sąsiedztwo plaży

Osobiście polecam kemping w Dueodde, ale niestety nie mogę sobie przypomnieć jak się nazywał wiem tylko, że prowadził do niego środkowy zjazd z głównej drogi.
Łazienki były tam wyremontowane, czyściutkie, był basen i wspaniała plaża wydzielona dla wczasowiczów korzystających z tego kempigu.

Niestety gdybyście chcieli tam nocować i korzystać z uroków życia nocnego musielibyście poruszać się autem, bo w pobliżu nic nie ma. Do zejścia na główną plażę, gdzie jest latarnia morska i różne knajpki mielibyście kawałek drogi.

A tu: zejście na plaże w Dueodde



Piotr
Użytkownik
# Napisano: 7 Cze 2006 11:51
Odpowiedz 


Wszystkie trzy miasteczka są piękne, najlepiej znam Sandvig, dlatego polecam. Moim zdaniem najlepiej położone, świetne widoki, znakomite trasy spacerowe, takie właśnie na wieczorne wędrówki. Pamiętajcie też, że Sandvig to właściwie "2 w 1" czyli Sandvig - Allinge (względnie odwrotnie).
O standardzie kempingów się wypowiadam, bo nie byłem.

Anonimowy
# Napisano: 9 Cze 2006 16:47
Odpowiedz 


Zdecydowanie Gudhjem albo Sandvig, ale raczej to pierwsze z racji polozenia, skoro ma byc baza wypadowa. No, chyba, ze Roenne, choc tu sie nie dzieje za duzo, nawet latem

BIGEL
# Napisano: 9 Cze 2006 17:22
Odpowiedz 


a ja troche z innej beczki... czy ktos z Was zna dokładną odległość dzielącą Borholm od Rewala? z góry dziekuje za info i pozdrawiam

Anonimowy
# Napisano: 9 Cze 2006 20:11
Odpowiedz 


Oblicz sobie: odległość Bornholmu od Kołobrzegu 90 km, teraz dodaj odległość z Kołobrzegu do Rewala i masz gotową odpowiedź!

AdminForum
Administrator
AdminForum
# Napisano: 13 Cze 2006 10:43 | Edytowany przez: AdminForum
Odpowiedz 


Napisał(a): Nefretete
Osobiście polecam kemping w Dueodde, ale niestety nie mogę sobie przypomnieć jak się nazywał wiem tylko, że prowadził do niego środkowy zjazd z głównej drogi.


Ten kemping to Dueodde Vandrerhjem og Camping

Dodatkowo na miłośników pozostałości po II wojnie światowej w Dueodde czeka niespodzianka w postaci stanowisk bojowych (przygotowanych przez Niemców) na potężne działa okrętowe. Miejsce to nie jest oznaczone na mapie jako atrakcja turystyczna.



_______________________
Pozdrawiam :: Kontakt

Nefretete
Użytkownik
# Napisano: 13 Cze 2006 14:48
Odpowiedz 


Cześć, widzę że przypodobało się wam umieszczanie zdjęć Chciałam umieścić więcej zdjęć o plażach ale nie chciałam przeładowywać treści, prześle więc kilka do galerii .

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej