Domy wakacyjne w Polsce
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / Wyjazd na Borholm
<< . 1 . 2 . 3 .
Autor Wiadomość
agyl
# Napisano: 12 Kwi 2008 14:41


interesują mnie tanie pokoje w kwaterach prywatnych.Mniej więcej jak u nas w górach czy nad morzem.Bez specjalnych wymagań.Zeby tylko przespać noc, gdyż całymi dniami będziemy na rowerach, igdzie się umyć.Za wszelkie informacje serdeczne dzięki.

Senkuś
# Napisano: 6 Maj 2008 15:01


ann-pap
Witam ja sie wybieram z Rodzinką na wyspe jaka jest tam pogoga wiem że klimat wilgotny .
I jeszcze jedno ważne pytanie mamy psa Labladora ,czy na prom można z psem.
podam swojego e-maila i prosze o odp.Jak ktoś wybiera się tam z Dzieckiem w terminie od 20-07 To fajnie
Bo mój 5 letni Synek miałby się z kim Bawić

Dzięki pozdrawiam

ibi10
# Napisano: 26 Maj 2008 00:12


Witam!
Czy ktos z Was zostawil samochod w Sassnitz na ulicy albo na niestzezonym parkingu? Jesli tak to czy mozecie podac namiary?
Chce wyjechac z rodzina na tydzien na Bornholm i troche obawiam sie o nasze auto.

korena
# Napisano: 27 Cze 2008 09:58


weszłam przypadkiem na to forum i bardzo się cieszę z uzyskanych informacji. planujemy wyjazd za tydzień na Borholm na rowery. jesteśmy z Lubina - 2 osoby dorosłe i 2 letnia córeczka. znajdę chyba wszystki informacje na forum, lecz proszę o wszytskie dobre informacje. pozdrawiam

Anonimowy
# Napisano: 1 Lip 2008 18:01


Napisał(a): Senkuś
I jeszcze jedno ważne pytanie mamy psa Labladora ,czy na prom można z psem.


No weż przestań człowieku. Bedziesz jeszcze prom zasrywal. Mam nadzieje ze nie wpuszcza cie na Bornholm. Jade w sierpniu wlasnie dlatego ze mam dosc polskich buraków puszczajacych psy na plazach !!!!!!!!!!!!!

sven
# Napisano: 29 Lip 2008 22:30


Witam, wybieram się niebawem na Borholm, super, ale ktoś powiedział, że koniecznie trzeba jeżdzić w kaskach. Czy to prawda? mam nadzieje, że nie.
Pozdtawiam

Anonimowy
# Napisano: 30 Lip 2008 12:32


Napisał(a): sven
ktoś powiedział, że koniecznie trzeba jeżdzić w kaskach. Czy to prawda?

Nie ma takiego obowiązku,ale przy górzystych ścieżkach rowerowych mogą przydać się kaski (oby nie).

Anonimowy
# Napisano: 30 Lip 2008 14:42


pytanie do zorientowanych.
Czy warunki pogodowe na początku września są wystarczające aby móc mile wspominac pobyt- pojeździć na rowerkach i pozwiedzać?

Anonimowy
# Napisano: 1 Sier 2008 11:35


mam pytanie co zrobić w sytuacji gdy pociąg się spóźni (chociaż 1,5 h to dużo ale znając pkp wszystko jest możliwe) a ma się wykupiony bilet?? istnieje możliwość wypłynięcia w dniu następnym??

<< . 1 . 2 . 3 .
Temat został zamknięty. Nie możesz tutaj odpowiadać.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej