Chorwacja kwatery
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / WRZESIEŃ - CZY TO NIE ZA PÓŹNO NA BORNHOLM ???
Autor Wiadomość
Beata
# Napisano: 4 Sier 2006 10:34
Odpowiedz 


Myślę o spędzeniu tygodnia na wyspie pod namiotem na początku września, jeśli oczywiście prognostycy nie będą straszyć deszczem Proszę o podzielenie się swoim doświadczeniem, uwagami. Co myślicie o tym?

Anonimowy
# Napisano: 4 Sier 2006 18:22
Odpowiedz 


Pora jak najbardziej odpowiednia, lepsza nawet niz lipiec bo jest taniej! no i zaczyna sie b0rnhlmska jesien...

Marzena

PAT
# Napisano: 9 Sier 2006 10:18
Odpowiedz 


Sporo zalezy od nastawienia- jezeli jedziesz do domku to pogoda w ogole nie ma znaczenia
Jezeli nocujesz na powietrzu to przy zalozeniu ze masz dobry namiot (tzn. taki ktory nie przecieka przy kilkugodzinnych opadach), cieply spiwor, nie jestes z cukru , i nie oczekujesz upalow (chociaz mocne slonce i cieple dni sa jak najbardziej mozliwe) to jest to najlepsza pora!

tomciog
Użytkownik
# Napisano: 16 Sier 2006 11:17
Odpowiedz 


Na przełomie kwietnia i maja byliśmy na fiordach w Norwegii. Wiało i było zimno.
Ale daliśmy sobie spokojnie radę w namiocie zwykłym typu "iglo" + śpiwory do -14 stC. Choc mysląc że potrzeba będzie dwóch namiocików nie wykorzystywaliśmy ich to jednak przydał się tropik drugiego nałożony na pierwszy.

Anonimowy
# Napisano: 20 Sier 2006 07:04
Odpowiedz 


Dziękuję za odpowiedź! -14 pod namiotem jak dla mnie wydaje się nie do przeżycia Szczerze podziwiam!!!
Liczę jednak na plus powiedzmy 10 w nocy, co przy Twoim -14 brzmi bardzo ciepło I z tą myślą się zaprzyjaźniłam. Mam nadzieję, że wszystko przede mną!
Beata

tomciog
Użytkownik
# Napisano: 20 Sier 2006 21:33
Odpowiedz 


Napisał(a): Anonimowy
Dziękuję za odpowiedź! -14 pod namiotem jak dla mnie wydaje się nie do przeżycia Szczerze podziwiam!!!
Liczę jednak na plus powiedzmy 10 w nocy, co przy Twoim -14 brzmi bardzo ciepło I z tą myślą się zaprzyjaźniłam. Mam nadzieję, że wszystko przede mną!

Tam nie było -14 tylko śpiwory są "do -14st". W nocy było ok. -2 do + 5 st.Tyle że nieźle wiało. Nie wspominając o tym że nie bardzo było w co wbić szpilki więc trzeba było w nocy szykać kamieni.

Anonimowy
# Napisano: 21 Sier 2006 06:44
Odpowiedz 


sorry, nieuważnie przeczytałam... Jednak każde minus to i tak dla mnie egzotyka...
Czekam na niezbyt mokry wrzesień ze średnimi jak na ten miesiąc temperaturami! Tego sobie i wszyskim posezonowym turystom życząc!

Anonimowy
# Napisano: 20 Lip 2008 21:00
Odpowiedz 


Chciałam się wybrać w tym roku po raz pierwszy na Bornholm właśnie we wrześniu. Mamy zamiar jechać tam samochodem w 5 osób, ale na stronie Polferries przeczytałam że ich prom do Ronne nie kursuje już w tym okresie. Jak dotrzeć ma wyspę we wrześniu?

Anonimowy
# Napisano: 20 Lip 2008 21:34
Odpowiedz 


We wrześniu pływa prom z niemieckiego miasta Sassnitz, to jest około 250 km od Szczecina. Tu znajdziesz wszelkie potrzebne informacje, tylko trzeba trochę poszukać, wszystko było opisywane. A wrzesień też może być tam piękny. I chyba są wtedy grzyby, których Duńczycy nie zbierają więc jeśli lubisz...

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej