Chorwacja kwatery
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / Samochodem na Bornholm
Autor Wiadomość
peptek
Użytkownik
# Napisano: 9 Maj 2007 06:42
Odpowiedz 


jak wygląda sprawa z autem na kampingach i na polach namiotowych u gospodarzy? Czy trzeba dodatkowo płacić za auto? Czy można pozostawić auto np na dwa dni na czas odjazdu rowerem w inne miejsce? Czy jest taka możliwosc i ile to wtedy kosztuję? Jakie sa możliwości i koszty parkowania aut na wyspie? Czy są płatne parkingi i czy w ogóle jest gdzie przechowac auto?

jeremi
# Napisano: 9 Maj 2007 17:27
Odpowiedz 


peptek

O samochodzie i parkowaniu poczytasz w dziale warto wiedzieć

na kempingu jeśli chcesz zaparkować przy samym namiocie to musisz dodatkowo zapłacić za samochód - kosztowo podobnie jak za namiot. Przy niektórych kempingach są parkingi gdzie można pozostawić samochód bez dodatkowych opłat.

Co do parkowania na farmach to już kwestia dogadania z właścicielem, pewnie zamknie się w niewielkiej dopłacie za pobyt.

j.

peptek
Użytkownik
# Napisano: 13 Maj 2007 05:50
Odpowiedz 


czy prom ze Świnoujścia pływa tylko w soboty?(Lipiec)Chodzi o transport z autem. Czy cena w formularzu rezerwaji mimo że rezerwuje sie powrót jest podana w jedna strone?

AdminForum
Administrator
AdminForum
# Napisano: 13 Maj 2007 12:03
Odpowiedz 


Napisał(a): peptek
czy prom ze Świnoujścia pływa tylko w soboty?(Lipiec)

Tak, pływają tylko w soboty - lipiec, sierpień.

Napisał(a): peptek
Czy cena w formularzu rezerwaji mimo że rezerwuje sie powrót jest podana w jedna strone?

Tak, cena biletu w formularzu jest podana w jedną stronę. Jeżeli zarezerwujesz również bilet powrotny wtedy podana cena zostanie pomnożona przez 2.

_______________________
Pozdrawiam :: Kontakt

TomDK
# Napisano: 31 Maj 2007 21:26
Odpowiedz 


W zeszłym roku byłem autem na kempigu Nordskov (wyjazd z Roenne w kierunku Hasle) i nie płaciłem za parkowanie przy namiocie. No chyba, że była to jakaś "promocja" bo byłem tam już drugi raz

villemo
Użytkownik
# Napisano: 15 Cze 2007 14:06
Odpowiedz 


czy oprócz trójkąta i fotelika dla dziecka, są jakieś szczególne wymagania co do autka? obawiam się sutuacji takiej jak na słowacji, gdzie okazało się że trzeba mieć ze sobą komplet zmiennych bezpieczników na stanie.

AdminForum
Administrator
AdminForum
# Napisano: 15 Cze 2007 15:11 | Edytowany przez: AdminForum
Odpowiedz 


Napisał(a): villemo
czy oprócz trójkąta i fotelika dla dziecka, są jakieś szczególne wymagania co do autka?


Należy przestrzegać ograniczeń prędkości: 50 km/h na terenie zabudowanym i 80 km/h poza terenem zabudowanym. Mandat to dość droga "pamiątka" z wakacji

Generalnie na Bornholmie nie ma na ogół płatnych parkingów, należy jednak mieć parkometr w kształcie tarczy zegarowej (do nabycia na promach i w informacji turystycznej). Po zaparkowaniu auta w odpowiednim, oznaczonym miejscu trzeba wskazówkę zegara ustawić na godzinie o której się pojazd opuściło i samochód może w tym miejscu być zaparkowany tak długo jak informuje o tym znak przy miejscu do parkowania.

Więcej w dziale "Warto wiedzieć".

_______________________
Pozdrawiam :: Kontakt

turysta12345
Użytkownik
# Napisano: 24 Cze 2007 16:10
Odpowiedz 


mam pytanie!

Czy na prom można wjeżdżać samochodem na instalacje gazowa LPG? Proszę o szybko odpowiedz. Z góry bardzo dziękuję

AdminForum
Administrator
AdminForum
# Napisano: 24 Cze 2007 18:49
Odpowiedz 


turysta12345

Tak, można wjeżdżać.

_______________________
Pozdrawiam :: Kontakt

turysta12345
Użytkownik
# Napisano: 24 Cze 2007 21:45
Odpowiedz 


Bardzo dziekuje Tobie za odpowiedz

Anonimowy
# Napisano: 22 Cze 2014 19:17
Odpowiedz 


Mam następujące pytanie , mam samochód Citroen Xania z silnikiem diesla w normie Euro2 z 1996r. Autko zadbane ale nie nowe. Czy na Borholmie obowiązują restrykcje co do norm eko spełnianych przez samochody ?

Anonimowy
# Napisano: 22 Cze 2014 19:26
Odpowiedz 


Tak, obowiązują, ale jak chcesz go tu rejestrować, turystycznie nie trzeba. Pamiętaj tylko o zegarku - parkomacie. Łukasz.

Anonimowy
# Napisano: 7 Sty 2015 21:40
Odpowiedz 


Mam pytanie, jak traktowane jest na promie bagażnik rowerowy "na hak". Patrząc na długość - powinienem się zmieścić, ale czy nie jest on traktowany jako np. przyczepka?

szelmar
# Napisano: 8 Sty 2015 14:00
Odpowiedz 


Nie wiem skąd chcesz płynąć.
Ja w zeszłym roku płynąłem z Sassnitz Fordem Mondeo z trzema rowerami na haku i nie było problemu. Jeśli nie przekraczasz 6 metrów dł. i szer. 1,95 cm to spełniasz kryteria.

Jeśli chodzi o prom ze Świnoujścia to niestety nie potwierdze na 100%, ale podejrzewam, że jest podobnie

Anonimowy
# Napisano: 8 Sty 2015 17:02
Odpowiedz 


Dzięki za odpowiedź.

Anonimowy
# Napisano: 9 Sty 2015 19:47
Odpowiedz 


Tak samo jest.tylko musisz pamietac o antenie bo do wysokosci tez ja dodaja.

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej