Chorwacja kwatery
Powrót do bornholm.modos.pl [strona główna]
Powrót do bornholm.modos.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat | | Wybrane tematy: Promy na Bornholm
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum o Bornholmie / Bornholm / Ceny po sezonie
Autor Wiadomość
Anonimowy
# Napisano: 8 Cze 2005 21:00
Odpowiedz 


Zastanawiamy się ze znajomymi nad spędzeniem tego lata (jego części ) na Bornholmie. Analizujemy i analizujemy. Bierzemy pod uwagę ceny, głownie to jest podstawą naszego wyjazdu. Orientujecie jakie są ceny poza sezonem na Bornholmie. Czy ceny na wyspie są niższe i o ile np. na polach namiotowych, sklepach itp.

pozdrawiam mike

Anonimowy
# Napisano: 12 Cze 2005 13:23
Odpowiedz 


Pewnie jak wszedzie o parenascie % w dol. Ale czy jest sens tam jechac po sezonie? Zwiedzac wyspe w zimnie i deszczy? Mysle, ze lepiej dolozyc pare groszy i cieszyc sie sloncem i dobra pogosa

Anna
Użytkownik
# Napisano: 12 Cze 2005 21:27
Odpowiedz 


I tutaj się nie zgadzam... Jeszcze przynajmniej cały wrzesień, a często i październik jest na tyle piękny, że spokojnie można zwiedzać wyspę i to na rowerach. A że słońce już tak nie praży? w końcu przeważnie przyjeżdżacie tu, żeby pojeździć na rowerach, pozwiedzać, a upały do tego nie są konieczne.
Jak najbardziej, Mike, zapraszam po sezonie. I przed. Wczoraj sprawdzałam, sporo jeszcze wolnych miejsc od 18.06., kiedy przypływa pierwszy prom ze Świnoujścia.

Ceny przed (do ok. 25 czerwca) i po sezonie (po ok. 15-20 sierpnia) za noclegi spadają stopniowo nawet o 50% pod koniec września czy w październiku. Szczególnie na prywatnych kwaterach, hotelach czy pensjonatach. Na campingach wprawdzie te same ceny od osoby, ale nie płaci się za namiot, parkowanie auta czy przyczepy campingowej.

Tak więc zapraszam na wyspę również po sezonie, kiedy jest spokojniej...

Oczywiście w październiku campingu nie polecam, zresztą przeważnie są już nieczynne, chyba że w domkach.

Anonimowy
# Napisano: 13 Cze 2005 12:03
Odpowiedz 


Wszystko fajnie i pieknie... tylko nie ma zbytnio dojazdu po sezonie z Polski. Cyba, ze Polferries - ale to drogi transport

AdminForum
Administrator
AdminForum
# Napisano: 13 Cze 2005 17:19
Odpowiedz 


Od 1.10 - 31.12 z wyłączeniem dni świątecznych pływać będzie katamaran Kołobrzeskiej Żeglugi Pasażerskiej (tak przynajmniej podają na stronie). Pływać będzie we wtorki, soboty i niedziele o 7 wypływa o 11:30 jest w Nexo. Tak więc nie jest tak źle z tym dojazdem.

_______________________
Pozdrawiam :: Kontakt

Anna
Użytkownik
# Napisano: 13 Cze 2005 20:04
Odpowiedz 


Poza KŻP dobrym połączeniem dla zmotoryzowanych jest prom z Sassnitz. To zaledwie 200km ze Szczecian. Prom pływa do 23.10. 3 razy w tygodniu.
Bliższe informacje w temacie "na Bornholm przez Sassnitz..."

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawią się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości. Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2019 www.bornholm.modos.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej