Domy wakacyjne w Polsce
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / Standard domków (i nie tylko)
Autor Wiadomość
nomax
Użytkownik
# Napisano: 22 Maj 2007 12:45
Odpowiedz 


Witam

Mam pytanie do tych, ktorzy juz byli na Bornholmie - Jaki jest standrad domków, kwater tamże?
O kempingach mysle, ze tez moznaby napisac...

Wiadomo, ze tu troche lepiej tam troche mniej, ale chodzi mi konketnie o to, czy mozna rezerwowac w ciemno, nie obawiajac sie, ze trafie na jakis dziurawy pruchniejący domek z robakami, czy bez biezacej wody itd ?

oki44
Użytkownik
# Napisano: 22 Maj 2007 19:07
Odpowiedz 


Poczytaj choć troszkę forum. Wszystko znajdziesz.

justkal
Użytkownik
# Napisano: 17 Sier 2007 11:52
Odpowiedz 


Klintely w Allinge-Sandkas w porządku. Byliśmy w domku 2 osobowym. Spokojny ośrodek bez atrakcji typu basen, place zabaw.

czarna
# Napisano: 20 Sier 2007 10:51
Odpowiedz 


ja bardzo polecam domki z firmy novasol.wyposażenie pierwsz klasa.za domek w balce na tydzień zapłaciłam 2010zł.naprawdę warto,bo domki są rewelacja.

tibidabo
Użytkownik
# Napisano: 26 Sier 2007 20:12
Odpowiedz 


z moich obserwacji wynika, ze mozna rezerwowac w ciemno. Standard, czystosc, wyposazenie - do niczego nie mozna sie przyczepic. Odwiedzilam domek znajomych, byl swietny!

Ja nocowalam w Dueodde w hostelu http://www.dueodde.dk/gb/gb-forside.htm
Byla tam mozliwosc wynajecia pokoju jednoosobowego z lazienka. Czysto, schludnie, BARDZO DOBRZE wyposazone kuchnie, zawsze ciepla woda, bezpiecznie. Basen, kafejka internetowa jesli ktos ma potrzebe grzebania w necie na wakacjach sklepik (chociaz drogi!), 300 m dalej wypozyczalnia rowerow.
W sklad wchodzi rowniez zalesiony camping, a wszystko to przy ogromnej piaszczystej plazy.
Naprawde fajna miejscowa, szczerze polecam!

baha
# Napisano: 13 Sty 2008 14:48
Odpowiedz 


Proszę o jakieś namiary na domki dla góra 4 osób albo pole namiotowe z dobrym zapleczem sanitarnym ( zeby były prysznice z ciepła woda i dostęp do kuchni} chcę pojechać z rowerami .

Anonimowy
# Napisano: 17 Sty 2008 21:53
Odpowiedz 


Ja polecam Chatki w Hasle. Nie jest drogo. Można spokojnie spać w 4 osoby. Domki są świetnie wyposażone, czysto, schludnie. Jest mała kuchenia dwupalnikowa (elektryczna), lodówka, filiżanki, czajnik, talerze, paletnie.itp.. Na wypadek zimna domki mają na wyposażeniu elektryczne grzejniczki ( nie wiem co prawda jak wówczas z oplatą za prąd). Tydzień pobytu dla 4 osób w sierpniu 2007 to około 1000 zł.
Można tez skorzystać z ogólnej kuchni dla wszystkich gdzie jest również mikrofalówka i piekarniki.Rowery zostawialismy na werandzie domku. Łazienka jest ogólno dostępna z toaletami i prysznicem ( płatnym osobno). Do dyspozycji basen plac zabaw sauna, sklepik na miejscu ( dosc drogo, lepiej przejsć się do miasta po zakupy do marketu). Taki prawdziwy camping!!!

Ponieważ jedyne co nie podobało mi się na Bornholmie to ichniejsza kuchnia. Jest stosunkowo drogo w knajpach a ja raczej za rybami nie przepadam i zresztą co tu duzo mówić - słynny sledz wędzony to raczej przekąska niż posiłek. Przygotowałam zawekowane mięso ( przywiezione z Polski) a wszelkie dodatki typu warzywa i makaron to juz na miejscu w marketach. Ceny marketowe są porównywalne z Polską. Bardzo fajne masło z czosnkiem, musztarda..ciemne pieczywo tego trzeba spróbować.

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej