Chorwacja kwatery
Powrót do bornholm.modos.pl [strona główna]
Powrót do bornholm.modos.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat | | Wybrane tematy: Promy na Bornholm
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum o Bornholmie / Bornholm / Komary
Autor Wiadomość
bubaro
Użytkownik
# Napisano: 8 Cze 2005 21:53
Odpowiedz 


Witam wszystkich.Jak wygląda sytuacja z insektami latającymi (komary meszki itp)?Czy oprócz polferiesu jest inna możliwośc
zabrania się na wyspę z samochodem.

AdminForum
Administrator
AdminForum
# Napisano: 9 Cze 2005 16:12
Odpowiedz 


Z tego co pamiętam w zeszłym roku nie spotkałam ani jednego komara, ale co do tego roku to lepiej niech się wypowiedzą koleżanki, które na Bornholmie mieszkają na stałe

_______________________
Pozdrawiam :: Kontakt

Anonimowy
# Napisano: 10 Cze 2005 10:40
Odpowiedz 


Samochodem można jechać jeszcze przez Niemcy, z miejscowości Sassnitz, ale to chyba jest droższa impreza niż przez Świnoujście.

Anna
Użytkownik
# Napisano: 10 Cze 2005 16:55
Odpowiedz 


Pytasz o połączenie przez Sassnitz w temacie KOMARY? I komu ma służyć ten bałagan informacyjny?

Bornholmka
Użytkownik
# Napisano: 12 Cze 2005 11:15
Odpowiedz 


Komary to nie problem na Bornholmie ale UWAGA na kleszcze.Jest ich bardzo bardzo duzo.Bornholm jest "bardzo ekologiczny" i nie pryska sie tu lasow aby je zwalczyc.Radze codziennie przy wieczornej kapieli dokladnie obejrzec siebie,zone czy meza(niekoniecznie swoja czy swojego czy intruz sie do nas nie przyczepil.Nie trzeba wcale wchodzic do lasu zeby podlapac kleszcza.
W zeszlym tygodniu znalazlam u synka 4 kleszcze po powrocie z przedszkola a bawil sie tam tylko na trawie


Piotr
Użytkownik
# Napisano: 19 Cze 2005 20:07
Odpowiedz 


Komarów faktycznie nie ma, a i z kleszczami nie miałem sposobności. Natomiast jest sporo pająków, a właściwie kosarzy (to te chudzielce z długaśnymi nogami). Zwłaszcza rano w domku zbiera się to ośmionogie towarzycho... Pewni wchodzą przez kratkę wentylacyjną. W zeszłym roku widziałem dwie sztuki czegoś, co wyglądało jak pająk, ale niejestem pewien czy faktycznie nim było. Wcześniej czegoś podobnego nie widziałem: takie trochę jak "przegubowy". Jeśli chodzi o większe stworzenia, to można spotkać lisa albo nawet jelonka, który nagle wyskoczy z przydrożnych krzaków.

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawią się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości. Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2018 www.bornholm.modos.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej