Chorwacja kwatery
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / Gdzie zatrzymać się w Świnoujściu?
Autor Wiadomość
justkal
Użytkownik
# Napisano: 15 Cze 2007 14:48
Odpowiedz 


jeszcze jedno pytanko do tych, którzy wracali do Świnoujścia na 22.30.

chcemy zostać kilka dni nad morzem, ale nie mamy zarezerwowanych noclegów.

czy jest np parking strzeżony w pobliżu portu, gdzie można by się "kimnąć" kilka godzin? albo inne polecone miejsce? będziemy z rowerami. niekoniecznie w Świnoujściu, ale gdzieś blisko.

Proszę o opinie, bo nie wiem czy warto ryzykować w Polsce taki wyczyn?

kapiszon
Użytkownik
# Napisano: 17 Cze 2007 17:27
Odpowiedz 


Chcesz spać na parkingu w Polsce?! jeszcze z rowerami... Ja kiedyś nocowałem w takiej miejscowości Golczewo, to jakieś chyba 20-40 km od Świnoujścia, jest tam jezioro, więc problemu z kwaterą nie będziesz miał, nawet jak pojedziesz w ciemno. Cena ok. 20 zł osoba/doba, parkowanie w posesji za bramą, okolica spokojna, łóżko, pościel itd. Adres znalazłem przez internet.

Piotr
Użytkownik
# Napisano: 17 Cze 2007 20:48
Odpowiedz 


Golczewo jest prawie 50 km od Ś-cia (w prostej linii) i wcale nie jest nad morzem. Dostać się tam ze Świnoujścia z rowerami trudno, a o 22.30 nie jest to możliwe. Trzeba bowiem dojechać pociągiem do Wysokiej Kamieńskiej i stamtąd kręcić do Golczewa, bo pociągiem do tej mieścinki nie dojedziesz.
Lepiej poszperać w Internecie i znaleźć przynajmniej jeden nocleg (na noc bezpośrednio po zejściu z promu) w Świnoujściu i ewentualnie następnego dnia szukać gdzieś dalej.

kapiszon
Użytkownik
# Napisano: 18 Cze 2007 21:16
Odpowiedz 


sorry, zrozumiałem, że są samochodem z rowerami. Bez samochodu, rzeczywiście trochę daleko jak na tę godzinę.

justkal
Użytkownik
# Napisano: 19 Cze 2007 10:07
Odpowiedz 


będziemy samochodem i z rowerami, ale postaram sie poszukać noclegów już nad morzem, żeby zostać kilka dni.dzieki za info.pobyt nad jeziorkiem też warty rozpatrzenia

Anonimowy
# Napisano: 19 Cze 2007 11:57
Odpowiedz 


Hotel Gala tel 091 3215194 zaraz za dworcem PKP - łatwo trafić po ciemku, rowery moża zamknąć w garażu, cena w tamtym roku 70zł za osobę w dwójce - na jedną moża się wykosztować

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  PodkreÅ›lenie  Wstaw zdjÄ™cie  Wstaw link  Film z YouTube  ZmieÅ„ kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» HasÅ‚o: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej