Domy wakacyjne w Polsce
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / Noclegi na dziko na Bornholmie
Autor Wiadomość
Tomson229
Użytkownik
# Napisano: 29 Cze 2007 21:55
Odpowiedz 


Witam.
Od lat jezdze na rowerze i czesto zdarzaja mi sie noclegi gdzie popadnie czyli na dziko.Wybieram sie w tym roku do Dani a potem do Szwecji ale przelotem bede na Bornholmie i nie nastawiam sie na dlugotrwale zwiedzanie bronholmu. Chcialem sie spytac osob, ktore byly na bornholmie czy da sie tam nocowac na dziko (na plazy, w lesie czy gdziekolwiek) i czy sa jakies konsewkencja jak komus sie to nie spodoba...
Dzieki i pozdrawiam

Tomson.

Piotr
Użytkownik
# Napisano: 29 Cze 2007 22:18
Odpowiedz 


Wielokrotnie już były na tym Forum informacje, że biwakowanie "na dziko" jest w Danii ZABRONIONE, czyli inaczej niż w Szwecji. Konsekwencją takiego zachowania będzie zapewne solidny mandat, na kwotę znacznie wyższą niż koszt pola namiotowego.
Inna sprawa, czy ktoś na Ciebie doniesie, ale sprawdzać tego na Twoim miejscu bym nie chciał...

Tomson229
Użytkownik
# Napisano: 29 Cze 2007 22:45
Odpowiedz 


a moze ktos wie ile kosztuje nocleg pod namiotem na wyspie .....

Tomson229
Użytkownik
# Napisano: 29 Cze 2007 23:16
Odpowiedz 


a ia jak jest z kartami płatniczymi-czy mozna nimi placic... tu bardziej pytam pod katem Szwecji...

Tomson229
Użytkownik
# Napisano: 29 Cze 2007 23:17
Odpowiedz 


i czy da sie wyplacic kase z ichniejszego bankomatu....

jeremi
# Napisano: 30 Cze 2007 11:53
Odpowiedz 


Napisał(a): Tomson229
a moze ktos wie ile


Wiem, że odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania dotyczące Bornholmu znajdziesz na forum, wystarczy poświęcić 5 min. i poszukać

j.

peptek
Użytkownik
# Napisano: 30 Cze 2007 17:14
Odpowiedz 


Ty Jeremi jestes strasznie przemądrzały. Zamiast poradzić bezustannie pouczasz, i do tego obrażasz ludzi. Nie chcesz odpowiadać czy informować po prostu nie pisz bo efektem Twojego pisania jest tylko zużywająca się Twoja klawiatura

jeremi
# Napisano: 30 Cze 2007 17:53
Odpowiedz 


peptek

Widzę, że odbija Ci się jeszcze sprawa kempingów... Nie jestem przemądrzały. Dlaczego mnie osądzasz, nie znasz mnie przecież

Jeśli poczułeś się obrażony to przepraszam, nie miałem takiego zamiaru... Powracając jeszcze do sprawy kempingów - nie pisałeś tam, że chcesz korzystać z natrysków i kuchni na nich odpłatnie - dodałeś to po mojej wypowiedzi, co jak się domyślam było swego rodzaju zasłoną dymną. Też nie wyobrażam sobie (drążąc dalej temat kempingów) jak można korzystać z kuchni i z kuchenek elektrycznych na żetony... no ale to już inna bajka.

Raz jeszcze napiszę, że nie miałem zamiaru nikogo obrażać i z mojego punktu widzenia nie obraziłem, Jeśli sie poczułeś dotknięty to baaaardzo Cię przepraszam.

Napisał(a): peptek
Nie chcesz odpowiadać czy informować po prostu nie pisz


Przecież podpowiedziałem koledze, że wszystko znajdzie na forum, nie jest chyba dzieckiem, a ja nie mam zamiaru prowadzić wszystkich za rękę. Jak mogę to pomagam - poczytaj sobie moje wcześniejsze posty jeśli nie wierzysz...

Ale żeby ta wypowiedź nie była tylko bezproduktywnym stukaniem w klawiaturę:

Napisał(a): Tomson229
a moze ktos wie ile kosztuje nocleg pod namiotem na wyspie

Zajrzyj tutaj: https://bornholm-ok.pl/tanie-pola-namiotowe.html

Napisał(a): Tomson229
a ia jak jest z kartami płatniczymi-czy można nimi płacić... tu bardziej pytam pod katem Szwecji...

Oczywiście, podobnie jak w całej Europie, wszystkie popularne karty są akceptowane. Oczywiście musisz brać pod uwagę prowizję. Tabelę prowizji na pewno znajdziesz w swoim banku.

Napisał(a): jeremi
i czy da sie wyplacic kase z ichniejszego bankomatu....

Podobnie, jak wyżej opisałem.

j.

peptek
Użytkownik
# Napisano: 1 Lip 2007 10:45
Odpowiedz 


No dobra Jeremi napisze tak. Strasznie mnie zezłościłeś pierwsza swoją wypowiedzią na mój temat i tylko dlatego że strasznie się pomyliłeś co do mojej oceny i to mnie zeźliło to tak napisałem. Ale doceniam to że przeprosiłeś więc i ode mnie przyjmij przeprosiny, bo czasem pisaniem stworzy sie jakiś bałaganik. Całkiem inaczej jest na realu więc biorę ta sytuację za powiedzmy nieporozumienie. Podaj grabę i temat zakończony

jeremi
# Napisano: 1 Lip 2007 15:41
Odpowiedz 


Zgadzam sie, nie ma sensu płakać nad rozlanym mlekiem Potraktujmy ten incydent jako ostrzeżenie i informację dla innych, mam też nadzieję, że miałeś dobre intencje i wiesz co robisz... i pobyt na Bornholmie przyniesie Ci wiele satysfakcji.

Oczywiście, również wyciągam grabę do Ciebie!

j.

Roro
# Napisano: 13 Lip 2019 08:59
Odpowiedz 


Ile wynosi mandat za nocleg w namiocie poza wyznaczonym miejscem na Bornholmie?

skskala
# Napisano: 22 Maj 2022 20:38
Odpowiedz 


Czy ktoś wie, czy można rozbić namiot przy Shelterach?

AdminForum
Administrator
AdminForum
# Napisano: 27 Maj 2022 10:47 | Edytowany przez: AdminForum
Odpowiedz 


skskala
Nie, nie można. Schrony to schrony, pola namiotowe to pola namiotowe

_______________________
Pozdrawiam :: Kontakt

skskala
# Napisano: 11 Cze 2022 19:55
Odpowiedz 


Nareszcie odpowiedź. Bardzo dziękuje!!! Czy są w takim razie darmowe miejsc w których można rozbić namiot na Bornholmie?

AdminForum
Administrator
AdminForum
# Napisano: 13 Cze 2022 15:17
Odpowiedz 


Darmowych nie ma, są jedynie tanie pola namiotowe - https://bornholm-ok.pl/tanie-pola-namiotowe.html

_______________________
Pozdrawiam :: Kontakt

Anonimowy
# Napisano: 16 Cze 2022 08:02
Odpowiedz 


Nie wiem czy jest to miejsce darmowe, ale w ubiegłym roku w Dueodde na końcu drogi Bassebovej po prawej stronie patrząc na morze jest Bassebo primitive teltplads. Wypoczywała tam młodzież, ale jest to niewielki obszar zaraz za plażą.

Pbaranow
Użytkownik
# Napisano: 17 Cze 2022 16:30
Odpowiedz 


W poprzedniej odpowiedzi odpowiedziałem jako "anonimowy" (nie zalogowałem się) Miejsce biwakowania przy Bassebovej jest również zaznaczone na Google Maps. Od kilku lat spędzam wakacje w Dueodde osobiście widziałem to miejsce.

Anonimowy
# Napisano: 29 Cze 2022 17:03
Odpowiedz 


Zgadzam się. A jednak są miejsca i to sporo gdzie można rozbić namiot na 1 noc za darmo. Oznaczone są jako primitive teltplads. Warunek: 1 noc.

Anonimowy
# Napisano: 21 Lip 2023 12:53
Odpowiedz 


Czy chęć spędzenia nocy w takim miejscu trzeba gdzieś komuś deklarować? Jest ktoś, kto sprawdza, czy ktoś już nocował?

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej