Domy wakacyjne w Polsce
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / Jaka komunikacja na wyspie? Autobusy na wyspie?
Autor Wiadomość
hania731
Użytkownik
# Napisano: 12 Lip 2007 15:34
Odpowiedz 


Napiszcie proszę, jeżeli przypłynę statkiem i nie mam auta, a rowery odpadają, to w jaki sposób mogę przemieszczać sie po wyspie?

AdminForum
Administrator
AdminForum
# Napisano: 12 Lip 2007 15:38 | Edytowany przez: AdminForum
Odpowiedz 


Można skorzystać z komunikacji autobusowej. Informację na temat autobusów/biletów/cen znajdziesz tutaj: https://bornholm-ok.pl/autobusy-na-bornholmie.html

oraz w tematach wcześniejszych na forum

_______________________
Pozdrawiam :: Kontakt

hania731
Użytkownik
# Napisano: 12 Lip 2007 16:04
Odpowiedz 


Czy będą przez kilka godzin na wyspie zdążę zobaczyć kilka miejsc korzystając z komunikacji autobusowej?

Gerlee
Użytkownik
# Napisano: 13 Lip 2007 15:09
Odpowiedz 


Czy mając bilet 10 przejazdowy można kasować podczas jednej podróży np na 5 osób czyli wykorzystać go np w dwóch jazdach czy jest to bilet imienny dla jednej osoby na 10 jazd??

Magda27
# Napisano: 13 Lip 2007 21:06
Odpowiedz 


"Bilety wieloprzejazdowe nie są biletami osobistymi i z takiego biletu może korzystać więcej niż jedna osoba naraz."

hania731
Użytkownik
# Napisano: 14 Lip 2007 12:45
Odpowiedz 


jak często kursują autobusy?

jeremi
# Napisano: 14 Lip 2007 13:42
Odpowiedz 


Napisał(a): hania731
jak często kursują autobusy?

To zależy jaka linia, jaki miesiąc. W sezonie średnio co pół lub co godzinę.

W informacji turystycznej znajdziesz aktualny rozkład jazdy Czerwonych Autobusów BAT

j.

hania731
Użytkownik
# Napisano: 15 Lip 2007 09:31
Odpowiedz 


Dzięki właśnie o to mi chodziło, czy jak będę kilka godzin na wyspie, bo niestety w tym roku nie dam rady inaczej, będę mogła sie przemieści w np.dwa miejsca.

hania731
Użytkownik
# Napisano: 15 Lip 2007 09:32
Odpowiedz 


a napisz proszę jeszcze gdzie znajduje się ta informacja turystyczna?

jeremi
# Napisano: 15 Lip 2007 15:23
Odpowiedz 


W dziale "Miasta" przy każdym wybranym mieście w prawej kolumnie jest adres danej informacji turystycznej.

Poczytaj trochę inne działy i archiwalne tematy na forum a dowiesz sie o wiele więcej niż tylko to gdzie jest informacja i jak poruszać sie autobusami

j.

Gerlee
Użytkownik
# Napisano: 16 Lip 2007 10:27
Odpowiedz 


Dzięki Magda27 za odpowiedz Wydaje mi się że bilety są stosunkowo drogie więc taka informacja jest bardzo ważna

hania731
Użytkownik
# Napisano: 16 Lip 2007 11:10
Odpowiedz 


dzięki jeremi za odpowiedź,napisz tylko czy dobrze myślę, że skoro autobusy jeżdżą co około pół godziny w sezonie, to taką wycieczkę mogę zaplanować, mając nadzieję, że zdążę zobaczyć coś więcej niż Nexo.
należę do osób, które bardzo wiele czytają zanim gdzieś pojadą, ale zanim zacznę coś planować potrzebuję kilku informacji, niestety w archiwum nie znalazłam wiele, na temat tego co mnie teraz interesuje, czyli co mogę zrobić w jeden dzień, nie korzystając z roweru ani z oferty wycieczki jednodniowej.
Jeżeli źle szukałam, to podeślij wątek.
Pozdrawiam.

jeremi
# Napisano: 16 Lip 2007 19:39
Odpowiedz 


Nie wiem co Cię interesuje. Możesz jechać na północ i tam zapuścić się jednym ze szlaków a po drodze zatrzymać się np. w Hasle na dobrego śledzia. Ta opcja da Ci to, że dobrze zobaczysz północ wyspy i ruiny + do wyboru kamieniołom lub masy Hammeren.

Trudno coś zaplanować na 5 godzin pobytu. Możesz jeszcze zaryzykować Gudhjem + Svaneke + Hasle.

Musisz sama podjąć decyzję biorąc pod uwagę, że autobus kursuje co pół godziny, na dojazd +/- drugie pół godziny i reszta na pobyt w danym miejscu. Do tego wszystkiego dojdzie jeszcze nie mały koszt biletu.

Zastanów się nad objazdówką. Nie jest to idealna forma zwiedzania wyspy ale zobaczyć możesz najciekawsze jej zakątki.

j.

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej