Domy wakacyjne w Polsce
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / nocleg w ronne
Autor Wiadomość
Anonimowy
# Napisano: 18 Sier 2007 14:50
Odpowiedz 


witam
mam taki plan: rejs do ronne /dla dwóch osób/ nocleg w ronne i powrót następnego dnia. czy ktoś mnie może za rączkę poprowadzić jak to zrealizować. znaczy jak i gdzie zrobić rezerwację.
dziękuje

Maga
# Napisano: 19 Sier 2007 21:00
Odpowiedz 


Raczej niemożliwe.Promy do Ronne i z powrotem pływają wyłącznie w soboty,a ostatni rejs w tym sezonie odbędzie się 1 września.Może opcja z Kołobrzegu do Nexo ,ale trzeba sprawdzić .Właściwie jest juz po sezonie i częstotliwośc rejsów z pewnościa jest inna niż w szczycie.Przy dużej determinacji taka eskapada jest mozliwa z niemieckiego Sassnitz.

Anonimowy
# Napisano: 19 Sier 2007 21:47
Odpowiedz 


ja właśnie planuję między 24 a 28 bm. nie wiedziałam, że rejsy są tylko w soboty...

kurcze gdzie wogóle wybrać się na 1 nocleg??

Maga
# Napisano: 19 Sier 2007 23:29
Odpowiedz 


Z namiotem nocleg bez problemu na każdym polu namiotowym,[mnóstwo opisów jest już chociażby na tym forum].W końcu sierpnia pola kampingowe są opustoszałe i bez żadnej rezerwacji można skorzystać ,ale polecam dobry śpiworek ,bo już chłodnawo.Ośrodek Hasle Hytteby ,gdzie są domki [bardzo dokładnie na forum opisane]też pewnie do wynajęcia bez problemu.Ze szczerego serca poleciłabym wyjazd na ostatni tydzień sierpnia ,bo to jest jeszcze cały czas realne ,bo zakup biletów na prom ,to też nie problem.I tylko żal ,że mnie tam nie ma ,ach...

Anonimowy
# Napisano: 20 Sier 2007 09:32
Odpowiedz 


jak pisałam potrzebuję pokoju na 1 dn. a nie na tydzień więc chyba sprawa nie realna bo domku na 1 dobę chyba nikt nie wynajmie

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej