Chorwacja kwatery
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / W drodze na Bornholm - parking strzeżony kołobrzeg
Autor Wiadomość
malwinette
# Napisano: 10 Sty 2008 19:47


Czy wiecie o jakims parkingu strzeżonym w kołobrzegu, gdzie można w okolicy portu zostawić samochód np. na 3 dni?coś takiego jak przy lotniskach...

Anonimowy
# Napisano: 14 Sty 2008 14:27


W 2006 roku zostawiałem samochód w kołobrzegu na parkingu strzeżonym zaraz na przeciwko ulicy z której odpływa "Jantar", parking był u księdza który rozbudowywał kościół. Zostawiłem samochód na 10 dni ok 10 zł za dobę, było tam dużo drogich (niemieckich)samochodów więc nie przejmowałem się że mój zginie, ale nie wiem czy ten parking jeszcze funkcjonuje (radzę zapytać kogoś z kołobrzegu, lub pań sprzedających przez tel. bilety na prom-na pewno się dowiedzą)

tibidabo
Użytkownik
# Napisano: 18 Lut 2008 09:21


witam
to zdaje sie ta opcja z parkingiem u ksiedza jest lepsza - przynajmniej pod wzgledem kosztow - ja zostawilam auto na parkingu strzezonym przy porcie. Caly tydzien kosztowal 100 lub 120 PLN.
Jedna dziwna sprawa - chociaz nie zebym sie nia jakos strasznie przejela, ale...dla innych to moze dosc istotny szczegol. Pan, ktory 'strzegl' tego parkingu przyszedl do pracy o 5 rano Nie wiem zatem czy moje i kilkadziesiat innych aut bylo faktycznie strzezone w nocy.
pozdrawiam

RED
# Napisano: 7 Mar 2008 09:39


Jeśli chodzi o parking przy samym porcie to wydaje mi się, że nie. Pytałem się też o ten parking na miejscu, pieniądze chcieli wziąć chętnie, ale pilnujący coś przebąkiwał ze nie odpowiadają za samochód bo w nocy nie pilnują czy coś w tym stylu , radzę się dowiedzieć. Ja zrezygnowałem, przeszedłem na drugą stronę ulicy i natrafiłem na ten przy plebani (parking ubezpieczony i strzeżony całą dobę-ale nie wiem czy jeszcze istnieje).

gumi11111
Użytkownik
# Napisano: 7 Kwi 2008 10:26


Witam
na weekend majowy jedziemy ze znajomymi na wyspęOdpływamy z Kołobrzegu 1 maja jakoś ok.7 rano. Do Kołobrzegu dojeżdżamy autem i na pewno będę chciała zostawić je na parkingu strzeżonym koniecznie. Piszecie, że jest możliwość bezpiecznego pozostawienia autka u księdza. Czy jest to również aktualna opcja w tym sezonie? Ma ktoś może jakiś namiar aby móc zadzwonić czy napisać i zorientować się w sytuacji?? Czy jeśli nawet dalej ten parking istnieje to ok. godz. 4-5 rano ktoś nas wpuści na teren parkingu??
Bardzo proszę o pomoc, miłe będą również informacje na inne strzeżone i sprawdzone parkingi w pobliżu portu
Pozdrawiam

AdminForum
Administrator
AdminForum
# Napisano: 8 Kwi 2008 13:22 | Edytowany przez: AdminForum


Dla zainteresowanych, parkingi:

ETNA
ul. Portowa
tel. 094 351 4831
20 zł / doba
Zobacz na mapie

UZDROWISKA
ul. Zdrojowa
tel. 094 354 8892
20 zł / doba
Zobacz na mapie

_______________________
Pozdrawiam :: Kontakt

Anonimowy
# Napisano: 10 Kwi 2008 19:56


Dzięki za adresy

ya1
Użytkownik
# Napisano: 28 Cze 2008 16:39


Czy są w Kołobrzegu jakieś tańsze parkingi? Ew. w miarę bezpieczne miejsce za darmo?
Ten u księdza jeszcze istnieje?

Chciałbym zostawić samochód na dwa tygodnie i cena 20 zł/dzień to jak dla mnie trochę za dużo...

ya2
# Napisano: 25 Lip 2008 23:00


13 zł za dobe na parafialnym parkingu, na Portowej 20.

Agata
# Napisano: 26 Lip 2008 14:21


Witajcie!!! Jesteście super!!! Dzięki Wam uzyskałam cenne informacje. Właśnie w sierpniu wybieram się z rodziną na wyspę.Pozdrawiam wszystkich serdecznie. Agata

AdminForum
Administrator
AdminForum
# Napisano: 28 Maj 2009 15:53


Temat podnosimy ze względu na częste pytania dot. parkingów w Kołobrzegu.

_______________________
Pozdrawiam :: Kontakt

sterniczka
Użytkownik
# Napisano: 5 Lip 2009 22:18


Witajcie, jako że wszystkie informacje o parkingach pochodzą z zeszłego sezonu tj. 2008 r. chciałam się dowiedzieć, jak to wygląda w tym roku tj. 2009. Jak zmieniły się ceny? Czy parking u księdza na parafii blisko ul. Morskiej skąd odjeżdża prom z Kołobrzegu jest aktualny? Ktoś zna cenę? pozdrawiam
Ela

Anonimowy
# Napisano: 7 Lip 2009 08:22


Też przyłączam się do pytania o parking.

MarWas
Użytkownik
# Napisano: 8 Lip 2009 07:32


Witam. 1 lipca wróciłem z Bornholmu. Samochód trzymałem od 22 czerwca do 2 lipca na parkingu u księdza. Ul. Portowa 20. Za te dni zapłaciłem 100 zł. Cena za 1-2 doby to 15 zł za dobę. Jeżeli więcej dni to taniej. Orientowałem się taż na innych parkingach od 20 do 45 za dobę.

Anonimowy
# Napisano: 9 Lip 2009 00:25


Dziękuję za odpowiedź. Rozwiałeś moje wątpliwości. Jak tylko przyjadę do Kołobrzegu, to kieruję się na ul. Portową

A
# Napisano: 10 Lip 2009 10:56


Witam, Odnośnie parkingów nie trzeba stawiać samochodu na parkingu strzeżonym. Miasto jest monitorowane dużą ilością kamer więc najlepiej samochód postawić w centrum i jest za darmo pilnowany

Agar
Użytkownik
# Napisano: 10 Lip 2009 13:01


Co do tych kamer, to miałabym poważne wątpliwości... Chyba nie warto ryzykować, wrócisz z Bornholmu, a tu samochodu nie ma, albo uszkodzony . Lepiej chyba zapłacić te 10-15 zł dziennie np. na parkingu u księdza i wypoczywać spokojnie

MarWas
Użytkownik
# Napisano: 10 Lip 2009 20:04


Jedyny problem w tym, że pierwszy wolny termin u księdza to druga połowa sierpnia. Są zrobione rezerwacje przez sanatoria itp. Trzeba liczyć, że ktoś nie dojedzie i zwolni się miejsce

WDB
Użytkownik
# Napisano: 19 Lip 2009 15:39


witam wszystkich
za parę dni tj 22.07-26.07 wybieram się ze znajomymi na Bornholm i również planujemy zostawić dwa samochody na parkingu.
Widzę że parafialny parking, jest "najpopularniejszy" (czytaj tani); czy posiada ktoś numer do tej parafii??

pozdrawiam

Gawi
# Napisano: 17 Wrz 2009 13:25


Numer telefonu to:
(094) 354-80-69
ale gdy dzis dzwonilem to sie dowiedzialem ze na Bornholm to oni juz raczej nie przyjmuja samochodow, gdyz na noc zamykaja bramy a promy czasami przyplywaja niezgodnie z rozkladem i pozniej sa problemy z odebraniem samochodu

pozdrawiam

Zbych - Piesiu z Ch-ży
# Napisano: 5 Maj 2010 23:12


Zdecydowanie odradzam ten parking. 30 kwietnia 2010 mialem prom na Bornholm o godz. 6.00 rano. O 4.30 byłem pod bramamą paringu. Brama byla zamknieta. W 10 minut po mnie podjechało drugie auto. Ja trąbiłem z 5 razy licząc, że z budki na parkingu wyjdzie jakiś stróż. Obudziłem tylko mewy. Nikt nie wyszedł. Wprawdzie brama była zamknięta, ale mogłem razem z kierowcą z drugiego auta chodzić po całym parkingu i nikt się nie pojawił. Tam wisi tabilca : Paking strzeżony całą dobę". Proszę w to nie wierzyć. Mogłem odkręcić ze 4 koła w czasie jaki spedzilem na tym parkingu. Poniewaz zbiżała się godzina odpłynięcia promu musiałem znależć inny parking. Raptem 400 metrów dalej ( i w prawo) od tego kościelnego parkingu jest parking strzeżony hotelu Bałtyk. I tam był ochroniarz i postawiłem auto bez problemu. Cena u księdza 15 zł za dobę ( lub więcej, bo co łaska - tak mówił ochroniarz z Bałtyku) a w tym hotelu 21 zł/dobę. I ten ochroniarz powiedział mi, że u księdza to otwieraja o 7 rano jak otwierają kościół. A w nocy to nikt wogóle nie pilnuje i już mieli przypakek kradzieży z parkingu. Co mnie wcale nie dziwi. Nikt by sie nie zaintersował gdyby tam rozwircił zamek bramy elektryczna wiertarką nad ranem. Ta brama to jedyne zabiezpieczenie na tym parkongu. Jeśli ktos ma auto warte wiecej niż 15 tyś. złotych szczerze odmawiam. Chyba, że ktoś liczy na bożą opatrzność. Poza tym jak wracałem z Bornholmu- to prom się spóżnił, ponieważ była wysoka fala na morzu i wyruszyliśmu z Nexo - 5 godz. poźniej. Jesli ktoś liczy ze w nocy z tego parkngu odbierze auto - to musi miec ze sobą elektryczną bateryjna wiertarkę i sam sobie bramę otworzyć. Przecież nikomu nie chodzi o stres jak jedzie odpocząć na Borholm. Sam wyjazd na tę wyspę polecam - parking ze wszech miar - NIE.
Pozdrawiam. Zbych

Agar
Użytkownik
# Napisano: 17 Maj 2010 11:45


Może się od zeszłego roku coś zmieniło, ale ja byłam w sierpniu 2009, mieliśmy samochód na parkingu u księdza i nie było żadnych problemów. Też mieliśmy wyjazd o 6 rano, byliśmy na parkingu ok. 5 i w budce siedział ochroniarz, który wpuścił nas na parking, tak samo było przy powrocie wieczorem. A zapłaciliśmy za 5 dni 50 zł, więc naprawdę śmieszne pieniądze
Pozdrawiam. Aga

Anonimowy
# Napisano: 25 Cze 2010 09:44


Prowadzę w Kołobrzegu duży całoroczny parking strzeżony, przy ulicy Kasprowicza dz. 95/6.
Parking METEO
Kontakt www.parking.kolobrzeg.pl. lub telefon 608 331 463
zapraszam wszystkich chętnych, cennik na stronie.
Pozdrawiam Antoni

Anonimowy
# Napisano: 9 Lis 2010 19:01


Meteo to syf, jeśli to jest ten parking koło awangardi. Oszukują za dni i liczą inaczej.

Anonimowy
# Napisano: 11 Sty 2011 23:08


Napisał(a): Anonimowy
Meteo to syf, jeśli to jest ten parking koło awangardi. Oszukują za dni i liczą inaczej.


Proszę nie podawać informacji nieprawdziwych, niepopartych żadnymi dowodami. Prowadzę parking od 2002r. i nie odnotowałem żadnych skarg.

W roku ubiegłym wiele osób zabierających na Bornholm rowery i przez kilka dni lub tydzień zostawiały one samochody na parkingu "Meteo".
Proszę te osoby o komentarz.

Wszelkie pytania: www.parking.kolobrzeg.pl lub telefon: 608331463
Z wyrazami szacunku, Antoni Gabryjałowicz.

Temat został zamknięty. Nie możesz tutaj odpowiadać.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej