Domy wakacyjne w Polsce
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / Rezerwacja promu
Autor Wiadomość
Gorgon
# Napisano: 19 Kwi 2008 10:57
Odpowiedz 


witam,

jak duzo wczesniej trzeba rezerwowac prom na wyjazd ok. 15 lipca?

pozdrawiam

Anonimowy
# Napisano: 19 Kwi 2008 11:05
Odpowiedz 


Jeżeli pytasz o prom na 15 lipca to domyślam się, że chodzi ci o prom z Sassnitz (Niemcy), ponieważ 15 lipca wypada we wtorek, a prom ze Świnoujścia pływa jedynie w soboty. Jeżeli chcesz płynąć bez samochodu to właściwie bilety są do ostatniej chwili i nie ma z nimi problemów. Lepiej jednak nie ryzykować aż tak. Myślę,że dokładną datę wyjazdu będziesz znać jakiś czas wcześniej. Natomiast ilość zaberanych na prom samochodów jest ograniczona i tu może pojawić się jakaś trudność. Dlatego też zalecałbym w takim przypadku wcześniejsze zarezerwowanie biletu w wersji "samochód + 5 osób".

Gorgon
# Napisano: 19 Kwi 2008 12:20
Odpowiedz 


to moze doprecyzuje. 15 lipca to raczej data orientacyjna, moze byc kilka dni pozniej. a wybieramy sie w 2 osoby + rowery.

Wojti
Użytkownik
# Napisano: 19 Kwi 2008 15:05
Odpowiedz 


Myślę, że warto kupić bilety wcześniej, coś 2 tygodnie przed wyjazdem. Kiedy byście chcieli z samochodem to wypada zdecydowanie wcześniej zakupić bilet. Ja juz zakupiłem 4 os. + samochód na początek wakacji i to już ciężko z biletami w szczególności z Sassnitz. Powrót mamy Pomeranią do Świnoujścia. W biurze Polferries wspominali, że biletów na przejazd samochodem może nie dla wszystkich wystarczyć.

ya1
Użytkownik
# Napisano: 28 Cze 2008 18:20
Odpowiedz 


Rozumiem, że jadąc tylko z rowerkami nie muszę się martwić o rezerwację biletu na prom do Sassnitz?

Chodzi mi o powrót z Bornholmu pod koniec lipca.

Da mi to teoretycznie wolność wyboru sposobu i czasu wyjazdu w zależności od chęci i warunków. Nie lubię być ograniczany w tym co robię na wyprawie



Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej