Domy wakacyjne w Polsce
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / litertura Bornholomu-praca licencjacka
Autor Wiadomość
magdas
Użytkownik
# Napisano: 29 Kwi 2008 19:51 | Edytowany przez: magdas
Odpowiedz 


Witam,
mam zamiar pisać prace licencjacką na temat Bornholmu, w związku z tym potrzebuje licznej literatury o tym temacie, głownie lit. naukową(zarys historii, klimat, flora&fauna, położenie, walory przyrodnicze i antropogeniczne) bo przewodników, map mam już sporo. Jeśli ktoś posiada wiedzę gdzie mogłabym znaleźć takie książki-byłabym baaaardzo wdzięczna!!

pozdrawiam

Magda

oki44
Użytkownik
# Napisano: 30 Kwi 2008 00:15 | Edytowany przez: oki44
Odpowiedz 


Pewnie wypada wpaść na parę dni na Bornholm, odwiedzić parę muzeów, i tam zdobyć - także po polsku lub od Polaków - unikalne materiały

magdas
Użytkownik
# Napisano: 30 Kwi 2008 12:57
Odpowiedz 


Na Bornholmie już zagościłam mam sporo zdjęć, informacji, ulotek no i wiadomości, ale wypada jednak mieć także wiedzę książkowa, którą niestety trudno jest dostać...

jeremi
# Napisano: 1 Maj 2008 19:49
Odpowiedz 


magdas

Szukaj w bibliotekach wydawnictw poświęconych Danii i tam szukaj informacji o Bornholmie. W ten sposób szybciej coś znajdziesz.

j.

magdas
Użytkownik
# Napisano: 5 Maj 2008 21:24
Odpowiedz 


Ok, dziękuje za rade

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej