Domy wakacyjne w Polsce
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / trasy rowerowe
Autor Wiadomość
Gosik
# Napisano: 15 Maj 2008 10:15
Odpowiedz 


Kto ma jakieś opracowane i ciekawe trasy rowerowe, dla średnio zaawansowanych (około 40km dziennie) przez 7 dni.

Wojti
Użytkownik
# Napisano: 15 Maj 2008 16:21
Odpowiedz 


Napisał(a): Gosik
Kto ma jakieś opracowane i ciekawe trasy rowerowe, dla średnio zaawansowanych (około 40km dziennie) przez 7 dni.


Nie no 40 km. dziennie przez 7 dni. Hm.... chyba wam Bornholmu zabraknie.

Tak poważnie to mapki ze ścieżkami rowerowymi otrzymasz pewnie bezpłatnie na samym Bornholmie lub na promie.

oki44
Użytkownik
# Napisano: 15 Maj 2008 23:05 | Edytowany przez: oki44
Odpowiedz 


Po co? mapka wszystkich ścieżek rowerowych jest na stronie startowej portalu, a jakbyś zechciał nieco poszukać, to można również z linku na forum pobrać dokładną, w dużej rozdzielczości mapę Bornholmu

Cytat z portalu: Łączna długość dróg rowerowych Bornholmu to 235 km. Jednak odległości pomiędzy skrajnymi punktami wyspy nie są duże z północy na południe ok. 40 km, a ze wschodu na zachód ok. 30 km. Obwodnica wyspy ma długość ok. 105 km.

Wojti
Użytkownik
# Napisano: 16 Maj 2008 00:02
Odpowiedz 


Napisał(a): oki44
Cytat z portalu: Łączna długość dróg rowerowych Bornholmu to 235 km. Jednak odległości pomiędzy skrajnymi punktami wyspy nie są duże z północy na południe ok. 40 km, a ze wschodu na zachód ok. 30 km. Obwodnica wyspy ma długość ok. 105 km.


No właśnie i dlatego przez 7 dni to naprawdę mocna rowerowa wyprawa.

Anonimowy
# Napisano: 21 Maj 2008 15:11
Odpowiedz 


W którą stronę lepiej objechać wyspę

Miś
# Napisano: 21 Maj 2008 19:34
Odpowiedz 


Napisał(a): Anonimowy
W którą stronę lepiej objechać wyspę


Z góry na dół

Anonimowy
# Napisano: 27 Maj 2008 14:42
Odpowiedz 


Misiu! Chodziło mi o wskazówki zegara, a nie góra dół

montee
Użytkownik
# Napisano: 29 Maj 2008 12:50
Odpowiedz 


Ja wróciłem z Bornholmu 24 maja, miałem w planie jechac w przeciwna strone niz ruchy wskazowek zegara z Nexo, ale pojechalem z wiatrem w plecy i to byl dobry wybor.

oki44
Użytkownik
# Napisano: 29 Maj 2008 22:22
Odpowiedz 


Napisał(a): Anonimowy
W którą stronę lepiej objechać wyspę

Ja dwukrotnie jechałem tak jak zegar nakazuje, ale ja zegarmistrzem jestem...
Może to takie spaczenie zawodowe. Dla gustów odwrotnych, też mogę obronić tą tezę.
Posiadam zegary chodzące w stronę przeciwną



Wojti
Użytkownik
# Napisano: 30 Maj 2008 12:27
Odpowiedz 


Napisał(a): oki44
Posiadam zegary chodzące w stronę przeciwną



Ja też - ten od ilości paliwa w baku. Tylko kurka spada, sam się podnieść niechce

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej