Chorwacja kwatery
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / Borholm w pojedynkę
Autor Wiadomość
Slawka
Użytkownik
# Napisano: 13 Cze 2008 17:34 | Edytowany przez: Slawka
Odpowiedz 


Mam pytanie do forumowiczów. Czy ktoś zwiedził wyspę w pojedynkę?
Czy jest szansa (może jakieś namiary) na noclegi, w przyzwoitej cenie, dla pojedynczej osoby? Standard turystyczny, oczywista, nie żadne hotele, dach nad głową i kącik kuchenny.

Marzy mi się taki tydzień na wyspie od 19 do 26 lipca.
Nawet promy codzienne z Kołobrzegu tu znalazłam do portu Nexo... tylko, co dalej?

Będę wdzięczna za każdy pomysł.

Slawka
Użytkownik
# Napisano: 13 Cze 2008 23:04
Odpowiedz 


Może ktoś wie jak poprawić literówkę w temacie? Edycja otwiera tylko treśc

Anonimowy
# Napisano: 14 Cze 2008 22:26
Odpowiedz 


Tak,zwiedziłem Bornholm w pojedynkę,polecam rozglądać się na miejscu,wielu farmerów ma miejsca noclegowe,oznaczone typowym piktogramem łóżka,ceny bardzo różne od 30-80 koron za nocleg,można też zabierając własny namiot przespać sie na tanich polach namiotowych,20-30 koron za nocleg,za dodatkową opłatą możliwość kąpieli w ciepłej wodzie pod natryskiem,takich pól jest 6 na całym Bornholmie,patrz mapka powyżej

Anonimowy
# Napisano: 14 Cze 2008 23:23
Odpowiedz 


Dzięki.

Piotr M
# Napisano: 22 Cze 2008 09:21
Odpowiedz 


Również spędziłem kilka dni na Bornholmie samemu. Polecam tylko jeżeli nie masz problemów z tym żeby być samemu (ale skoro się na to decydujesz, chyba wiesz co robisz) bo niektórzy kiepsko to znoszą. Nie licz na towarzystwo Duńczyków, bo z moich spostrzeżeń wynika że owszem są sympatyczni i otwarci, ale zdystansowani do obcych i szybko uciekają do swoich spraw.

Noclegowałem na wspomnianych już tanich polach namiotowych. Ceny maksymalnie 20 koron nocleg i 20 koron prysznic (bywa taniej). Jeżeli zależy Ci na noclegu pod dachem niestety musisz przygotować się na większy wydatek.

tibidabo
Użytkownik
# Napisano: 22 Cze 2008 20:56
Odpowiedz 


ja nocowalam w hostelu w Duoedde (bardzo polecam!), ale w stosunku do pol namiotowych, to raczej kosztowna opcja (ok. 100 PLN/dobe pokoj 1 os. z lazienka, do dyspozycji kuchnia i SUUUUUPER plaza )
Wybralas termin, ktory jest niestety drogi w ogole, bo niski sezon zaczyna sie na Bornholmie mniej wiecej po 12 sierpnia. Cena za moj pokoj spadla wtedy znaczaco (ale i tak ww. 100 PLN to niski sezon)

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej