Domy wakacyjne w Polsce
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / WYJAZD NA BORNHOLM
Autor Wiadomość
west_wt
Użytkownik
# Napisano: 22 Cze 2008 17:30
Odpowiedz 


od 14-17 sierpnia wyprawa rowerem z Kołobrzegu szukam wsparcia będzie rażniej i bezpieczniej -Pozdrawiam

tibidabo
Użytkownik
# Napisano: 22 Cze 2008 20:47
Odpowiedz 


ja wstepnie w tym czasie tez sie wybieram, ale planuje jakies 5 dni i konkretne miejsca - czyli takie, ktorych nie udalo sie 'zrobic' w zeszlym roku
napisz cos wiecej, czy masz jakis plan, czy potrzebujesz dodatkowych informacji (nie wiem czy to Twoj 'pierwszy raz' ) Chetnie pomoge
pozdrawiam
tibi

west_wt
Użytkownik
# Napisano: 22 Cze 2008 22:19
Odpowiedz 


termin 14-17 sierpnia jest konieczny natomiast reszta jest do zaakceptowania-jadę pierwszy raz więc wszystkiego i tak nie zobaczę pozdrawiam west

tibidabo
Użytkownik
# Napisano: 22 Cze 2008 22:25
Odpowiedz 


ok, w takim razie jezeli bedziesz mial/miala jakiekolwiek pytania czyli co i jak w ciagu tych kilku dni najlepiej zobaczyc, pisz
pozdrawiam
tibi

west_wt
Użytkownik
# Napisano: 22 Cze 2008 23:02
Odpowiedz 


myślę o zakwaterowaniu w okolicach NEXO i dalej wypady bez zbędnego bagazu wieczorami powrót na bazę -pozdrawiam

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej