Domy wakacyjne w Polsce
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / Pogoda 10-dniowa
Autor Wiadomość
Garrincha
# Napisano: 30 Cze 2008 08:39
Odpowiedz 


witam,

znalazłem link do 10-dniowej prognozy pogody w Ronne i 3 innych miastach na Bornholmie. Jak narazie przewidywania są obiecujące, ale od 6 lipca koszmarne.

Wybieramy się na Bornholm w drugiej połowie lipca, ale jak będzie lalo cały tydzień to chyba nie ma sensu.

Czy ktoś ma jakieś inne prognozy? Bardziej optymistyczne?

Bornholmka
Użytkownik
# Napisano: 30 Cze 2008 08:44
Odpowiedz 


http://www.dmi.dk/dmi/index/danmark/regionaludsigten/bornholm.htm kliknij na strzalke w prawo i beda dalsze dni.

Pozdrawiam

Anonimowy
# Napisano: 1 Lip 2008 09:57
Odpowiedz 


może sie nie sprawdzi... ja też wybieram sie w dniach 5-12 lipca... Bornholmko, a jak jest teraz? szczerze mówiąc troche mnie martwi ta pogoda

Anonimowy
# Napisano: 1 Lip 2008 11:23
Odpowiedz 


My wybieramy się pod koniec lipca... to w sumie 3 tygodnie jeszcze na to, by zaświeciło słońce!
pozdrawiam
Małgosia

Bornholmka
Użytkownik
# Napisano: 1 Lip 2008 19:54
Odpowiedz 


Dzisiaj jest zarabista pogoda.Nie upalnie bardzo ale bardzo cieplo . Spotkalam w pracy polakow na rowerach i narzekali ze "za goraco".Do niedzieli bedzie bardzo fajna pogoda a pozniej...najlepiej sprawdzic na miejscu
Nie ma sie co martwic pogoda to wyspa slonca jest
Zycze milego wypoczynku i byc moze do zobaczenia na wyspie.

dorpio
# Napisano: 2 Lip 2008 14:45
Odpowiedz 


Serdecznie pozdrawiam wszystkich fanów wypoczynku na Bornholmie, wybieram się 5 lipca po raz trzeci i już marzy mi się spokój , jazz, i pusta plaża w okolicy Somarken, no i oczywiście wspaniałe śledzie w wędzarniach dorpio

bonzo
# Napisano: 2 Lip 2008 18:58
Odpowiedz 


a ktora wedzarnie (gdzie dokladnie?) polecasz?

Anonimowy
# Napisano: 3 Lip 2008 10:56
Odpowiedz 


Wędzarnie w Sandwig, Hasle ale w Allinge moim zdaniem najlepiej, bo wybierasz na co masz ochotę z bufetu na łodzi (ok. 100 DDK za talerz). Na wyspie jest ok. 60 wędzarni , są małe, większe do wyboru. pozdrawiam

Anonimowy
# Napisano: 3 Lip 2008 10:58
Odpowiedz 


dorpio a nie anonimowy

Anonimowy
# Napisano: 3 Lip 2008 11:02
Odpowiedz 


polecam dla zainteresowanych dobry przewodnik turystyczny po Bornholmie Marcina Jakubowskiego wydanie III, i do zobaczenia na wyspie

Magda28
Użytkownik
# Napisano: 3 Lip 2008 11:32
Odpowiedz 


Napisał(a): Anonimowy
polecam dla zainteresowanych dobry przewodnik turystyczny po Bornholmie Marcina Jakubowskiego wydanie III


nakład wyczerpany

Przewodnik Zralka też jest ok, może nie tak kolorowy ale generalnie informacje w nim zawarte są podobne...

Anonimowy
# Napisano: 3 Lip 2008 13:53
Odpowiedz 


jedziemy z kolegą w tych samych dniach -będzie dobrze (musi być0 - synoptycy często sie mylą

Anonimowy
# Napisano: 3 Lip 2008 14:48
Odpowiedz 


tu pogoda na 15 dni
http://www.accuweather.com/world-forecast-15day.asp?partner=accuweather&traveler=0&lo cCode=EUR|DK|DA002|NEXO&metric=1

dorpio
# Napisano: 6 Lip 2008 08:53
Odpowiedz 


Piękna pogoda i błogi spokój, słoneczko od rana , pozdrowienia z Somarken

Garrincha
Użytkownik
# Napisano: 13 Lip 2008 22:38
Odpowiedz 


czy ktos plynie na Bornholm w przyszlym tygodniu? co myslicie o pogodzie, bo prognozy raczej nie zachceaja. ta 15-dniowa ok, ale 10-dniowa zupelnie sie z nia nie zgadza. opady deszczy od soboty to srody przynajmniej. komu wierzyć?

sępik
# Napisano: 14 Lip 2008 15:05
Odpowiedz 


Garrincha

Ja bym wierzył tej 15-dniowej

Garrincha
Użytkownik
# Napisano: 15 Lip 2008 10:30
Odpowiedz 


kto plynie w sobote?

Fantastic85
Użytkownik
# Napisano: 16 Lip 2008 00:13
Odpowiedz 


Ja płynę w sobotę i to po raz pierwszy i zostaję do czwartku i z tego co się oriętuję będzie sporo opadów. Rozmawiałam na skypie z dziewczyną która tam mieszka i mówi że pogoda jest i ma być bardzo mieszana.
A taki adres strony mi doradziła

http://www.dmi.dk/dmi/index/danmark/regionaludsigten/bornholm.htm

Fantastic85
Użytkownik
# Napisano: 16 Lip 2008 00:23
Odpowiedz 


nie zauważyłam że ten adres już jest wyżej przepraszam

Anonimowy
# Napisano: 16 Lip 2008 21:47
Odpowiedz 


czy slyszeliscie, jaka pogoda spodziewana jest od 23-24 lipca? wybieramy sie na 7-10 dni

akant23
Użytkownik
# Napisano: 23 Lip 2008 11:41
Odpowiedz 


Prezentacja prognozy na tydzień jest OK, ale nie bardzo radzę sobie z interpretacją na kolejne dni

Granado
Użytkownik
# Napisano: 3 Sier 2008 19:57
Odpowiedz 


http://www.accuweather.com/world-forecast-15day.asp?partner=accuweather&traveler=0&lo cCode=EUR|DK|DA002|NEXO&metric=1

Ta przepowiednia w naszym wypadku sprawdziła sie na 90%. Byliśmy 19-26 lipiec

tibidabo
Użytkownik
# Napisano: 5 Sier 2008 12:27
Odpowiedz 


polecam takze http://www.weather.com/outlook/travel/businesstraveler/tenday/DAXX0028?from=36hr_topn av_business
w moim przypadku w zeszlym roku ta prognoza sprawdzila sie takze w 90%

z niepokojem patrze na to co bedzie dzialo sie po 17.08 bo wtedy wybieram sie na tydzien znowu na Bornholm

nelson38
Użytkownik
# Napisano: 12 Sier 2008 09:22
Odpowiedz 


Napisał(a): Bornholmka
Nie ma sie co martwic pogoda to wyspa slonca jest


Pogoda w drugiej połowie sierpnia to nie zapowiada się zbyt ciekawie. Jak jest ogólnie na Bornholmie?
Bo moje doświadczenia nawet z ciepłymi wyspami są takie, że potrafi nieźle wiać, szczególnie wieczorami.
Po naszej stronie Bałtyku parawany też są popularne, nawet jeśli ciut dalej od morza jest bezwietrznie, to na plaży dmucha mocno.
Czy dzieciaki po plażach biegają w czapkach i kurtkach?
pozdrawiam

Anonimowy
# Napisano: 12 Sier 2008 10:28
Odpowiedz 


wlasnie przyplynelismy... chwilowo nie pada, ale wisza ciezkie chmury - namioty chyba zostana w samochodzie

kasiak28
Użytkownik
# Napisano: 12 Sier 2008 10:31
Odpowiedz 


Napisał(a): nelson38
Pogoda w drugiej połowie sierpnia to nie zapowiada się zbyt ciekawie. Jak jest ogólnie na Bornholmie?
Bo moje doświadczenia nawet z ciepłymi wyspami są takie, że potrafi nieźle wiać, szczególnie wieczorami.
Po naszej stronie Bałtyku parawany też są popularne, nawet jeśli ciut dalej od morza jest bezwietrznie, to na plaży dmucha mocno.
Czy dzieciaki po plażach biegają w czapkach i kurtkach?


Witaj.
Jestesmy drugi tydzien na Bornholmie w Ronne. Co do prognozy pogody: obecnie zadna z prognoz pogody (dluzsza niz na 1 dzien) sie nie sprawdza. Ogolnie jest tak: jeden dzien sloneczko, drugi dzien troche´popada. Jestesmy tu z 3 letnim synkiem i glownie jezdzimy rowerami, ale na plaze w strojach kapielowych tez udalo sie nam pojsc
Pogoda jest nieprzewidywalna. Dobra o tyle, ze w nocy jest chlodniej tylko o kilka stopni niz w dzien i nie marzniemy.
W pogode przestalam juz patrzec. Rano wystawiam tylko glowe z namiotu i wiem jak rozplanowac dniowke

Pozdrawiam

akant23
Użytkownik
# Napisano: 12 Sier 2008 10:46
Odpowiedz 


Prognoza pogody faktycznie na niewiele się zda.Trzeba się nastawić na każdą ewentualność. Z pogodą na Bornholmie bywa nieprzewidywalnie. W ciągu dnia zmieniała się kilka razy-od upału po ulewę i wichurę. Może ja tak trafiłam (byłam do 6.08.) Wieczorem piękne niebo,obsypane gwiazdami-mówimy będzie ładna pogoda-nad ranem ulewa jak diabli i zimno. Innym razem niebo zasnute ciemnymi chmurami,po prostu sine,nawet iskierki nadziei na słońce.Oczywiście do tego pada raz mocniej ,raz słabiej.Kiedy już planujemy wyjście awaryjne,nagle wychodzi słońce i robi się do końca dnia bardzo przyjemnie.Radzę się prognozą pogody mocno nie przejmować

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej