Domy wakacyjne w Polsce
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / Hotel w pobliżu Świnoujścia
Autor Wiadomość
Anonimowy
# Napisano: 1 Lip 2008 15:21
Odpowiedz 


Witajcie,
Jedziemy całą rodzinka na Bornholm. Do Świnoujścia mamy ladnych klikaset km.
Prom rusza w sobote o 10 rano. Chcemy pojechac dzien wczesniej i szukam przyzwoitego noclegu w okolicy Swinoujscia.
Możecie cos polecic? Ma być tanio i czysto, bez fajerwerków.

lusia
# Napisano: 1 Lip 2008 22:27
Odpowiedz 


w schronisku młodzieżowym nocleg za około 20zl

Wojti
Użytkownik
# Napisano: 7 Lip 2008 14:34
Odpowiedz 


Napisał(a): Anonimowy
Ma być tanio i czysto, bez fajerwerków.


To będzie Ci bardzo ciężko aby to wszystko otrzymać w niskiej cenie. W hotelach w Świnoujściu ceny w większości powyżej 100 zl. za osobe. No i niemasz gwarancji, że samochód bedziesz miał na zamkniętym parkingu. Wiem bo sam miałem teraz problemy w ostatnią sobotę kiedy wracaliśmy z Bornholmu. Odradzam ośrodek wypoczynkowy GRAAL - 2x potwierdzałem rezerwacje i jak przyjechałem nie mieli dla mnie pokoju który zamowiłem. Wkońcu się znalazł tylko za inną cene i 3 os. zamiast 2 os. Pół godziny negocjacji w okolicach godz. 12-tej w nocy nie należy do przyjemności.

nelson38
Użytkownik
# Napisano: 12 Lip 2008 23:05
Odpowiedz 


Napisał(a): Wojti
To będzie Ci bardzo ciężko aby to wszystko otrzymać w niskiej cenie. W hotelach w Świnoujściu ceny w większości powyżej 100 zl. za osobe. No i niemasz gwarancji, że samochód bedziesz miał na zamkniętym parkingu. Wiem bo sam miałem teraz problemy w ostatnią sobotę kiedy wracaliśmy z Bornholmu. Odradzam ośrodek wypoczynkowy GRAAL - 2x potwierdzałem rezerwacje i jak przyjechałem nie mieli dla mnie pokoju który zamowiłem. Wkońcu się znalazł tylko za inną cene i 3 os. zamiast 2 os. Pół godziny negocjacji w okolicach godz. 12-tej w nocy nie należy do przyjemności.


Witajcie,
Nocleg w schronisku nie wchodzi w gre - potrzebuje normalny pokoj z lazienka.
Dzieki za powyzsze ostrzezenie - dokladnie chodzi mi o to by uniknac ************ sytuacji o 24 w nocy, gdy trzeba jeszce polozyc dzieciarnie do lozek.
Może jeszcze doprecyzuje: poszukuje noclegu blisko Swinoujscia, tak aby rano wsiasc w samochod i dojechac na prom w ciagu powiedzmy 1 godziny. Wiec hotel moze byc spokojnie nawet 40km od portu. Chodzi o to aby spokojnie zebrac dzieciaki o 7 rano i bez pospiechu dotrzec do promu na 9:00.
pozdrawiam

Wojti
Użytkownik
# Napisano: 12 Lip 2008 23:18
Odpowiedz 


Poszukaj w internecie. Jest też Holel w miare niedrogi w Świnoujściu po stronie bazy promowej. Nie pamietam nazwy najdalej szukaj noclegu w Wolinie bo ciężko Ci może być wyrobić się na prom. My juz na Bornholmie byliśmy w te wakacje - a szkoda, że tak krótko.

PS. Na promie Pomerania jest bardzo fajnie. Dla dzieciaków też będzie coś interesującego.

nelson38
Użytkownik
# Napisano: 12 Lip 2008 23:49
Odpowiedz 


Napisał(a): Wojti
Poszukaj w internecie. Jest też Holel w miare niedrogi w Świnoujściu po stronie bazy promowej. Nie pamietam nazwy najdalej szukaj noclegu w Wolinie bo ciężko Ci może być wyrobić się na prom. My juz na Bornholmie byliśmy w te wakacje - a szkoda, że tak krótko.

PS. Na promie Pomerania jest bardzo fajnie. Dla dzieciaków też będzie coś interesującego.


Masz blyskawiczny response time
Przegladam internet i pewnie zaczne sondowac telefonicznie. Ale moze ktos byl zadowolony i cos zarekomenduje.
Sugerujesz ze na Wolin moze byc ciezko sie dostac rano?
Wyprawe planuje pod dzieciaki - cala druga polowa sierpnia.

Wojti
Użytkownik
# Napisano: 13 Lip 2008 13:42
Odpowiedz 


Napisał(a): nelson38
Sugerujesz ze na Wolin moze byc ciezko sie dostac rano?


Może nie tak strasznie ciężko, lecz DK3 jest drogą nie o standardzie autostrady. Sporo Tirów na drodze spowolnia ruch i jak sam opisałeś jedziesz z dziećmi. Dlatego warto nocleg zamówić w miarę blisko.

iza
Użytkownik
# Napisano: 14 Lip 2008 16:36
Odpowiedz 


Znalazłam nocleg ok. 100 km od SWINOUJSCIA, z którego będziemy korzystać jadąc na Bornholm w Przybiernowie - gospodarstwo agroturystyczne Dworek Ostęp.
Pozdrawiam

nelson38
Użytkownik
# Napisano: 5 Sier 2008 17:54
Odpowiedz 


Odświeżę pytanie.
Wykonałem kilka telefonów do kwater prywatnych i całkowite fiasko.
Pozostanie chyba jakiś renomowany hotel ;-(
Najbardziej pasowałby mi pensjonat już na Wolinie.
Może ktoś coś polecić?

Bożena
# Napisano: 6 Sier 2008 15:32
Odpowiedz 


Obok przystani promowej jest hotel Milenium... osobiście nie polecam. Najgorszy hotel w jakim spałam - jedyna zaleta, ze z okna widac kolejke na prom. Byłam w zeszłym roku na wyspie i spałam w Milenium jedna noc. Jak widzę (nikt nie moze na ten hotel trafić) nic sie przez rok nie zmieniło. Jakoś sie specjalnie nie reklamują (właściciele Milenium) . Jest jeszcze obok przystani hotel dawny Wojskoy - te dwa namiary dostałam z informacji turystycznej w Świnoujściu.

Tylko i wyłącznie z wrodzonego braku poczucia zemsty nie napiszę NIC więcej o hotelu Milenium. Nie podaje również linku do hotelu... aby nie robic im niesłusznej reklamy... ale w googlownicy nie jest trudno znaleźć

kto zdesperowany niech spróbuje tam się przespać przed podróżą...

Anonimowy
# Napisano: 8 Sier 2008 23:29
Odpowiedz 


hej,
Mam ten sam problem -jadę z dwojgiem 6-cio latków z Warszawki i chciałbym gdzieś przenocować w okolicy Swinoujścia, może ktos coś jednak wie?

pozdr

Rafał

nelson38
Użytkownik
# Napisano: 10 Sier 2008 00:18
Odpowiedz 


Bożena mnie zainspirowała. W samym Świnoujściu nic nie znalazłem. Ostatecznie decyduję się na hotel Piaski.
http://www.hotelpiaski.com/
Pewnie nasze dzieciaki spotkają się na promie

dnoiszewski
Użytkownik
# Napisano: 10 Sier 2008 06:45
Odpowiedz 


Hotel zarezerwowany - sprawa zamknięta, ale może taka rada dla następnych - z Międzyzdrojów do przeprawy promowej w Świnoujściu jest też bardzo blisko - 15-20 minut samochodem. Myślę, że w google możecie wyszukać kilkanaście hoteli/pensjonatów do spania w Międzyzdrojach w rozsądnych cenach i kilka w nierozsądnych.

rafalc
Użytkownik
# Napisano: 10 Sier 2008 14:37
Odpowiedz 


Napisał(a): dnoiszewski
Hotel zarezerwowany - sprawa zamknięta, ale może taka rada dla następnych - z Międzyzdrojów do przeprawy promowej w Świnoujściu jest też bardzo blisko - 15-20 minut samochodem. Myślę, że w google możecie wyszukać kilkanaście hoteli/pensjonatów do spania w Międzyzdrojach w rozsądnych cenach i kilka w nierozsądnych.


Witam to ja (poprzednio "anonimowy") rozumiem, że Piaski już zajęte ,tak?

pozdr

Rafał

rafalc
Użytkownik
# Napisano: 10 Sier 2008 14:39
Odpowiedz 


Napisał(a): nelson38
Pewnie nasze dzieciaki spotkają się na promie

A kiedy jedziecie ? bo 23.08.

pozdr
Rafał

nelson38
Użytkownik
# Napisano: 10 Sier 2008 22:53
Odpowiedz 


Płyniemy już 16-go na 2 tygodnie.
Więc spotkamy się wracając - na ostatnim kursie

rafalc
Użytkownik
# Napisano: 10 Sier 2008 23:54
Odpowiedz 


Napisał(a): nelson38
Płyniemy już 16-go na 2 tygodnie.
Więc spotkamy się wracając - na ostatnim kursie

to do zobaczenia...Oby nam(w sensie Wam i Nam oczywiście:up pogoda sprzyjała

dnoiszewski
Użytkownik
# Napisano: 12 Sier 2008 06:07
Odpowiedz 


My też płyniemy 16-08, ale tylko na tydzień
Małe pytanko : Czy skoro płynie z nami nelson, to po drodze będzie jakaś bitwa morska ? Czy wygramy ?

nelson38
Użytkownik
# Napisano: 12 Sier 2008 09:10
Odpowiedz 


Napisał(a): dnoiszewski
Małe pytanko : Czy skoro płynie z nami nelson, to po drodze będzie jakaś bitwa morska ?


Do spakowania jest przygotowany Winchester, dwa popsute rewolwery, drewniany miecz i tarcza.
Trwają jeszcze negocjacje w sprawie łuku, kołczana i słomianej tarczy o średnicy 80cm ))))))))))))))))))))))

dnoiszewski
Użytkownik
# Napisano: 12 Sier 2008 18:25
Odpowiedz 


Przy taskim uzbrojeniu czuję się całkowicie bezpiecznie - wygramy;
Jakbyś widział 2 dorosłych + 1 chłopak 11 letni przy niebieskim Fordzie Focusie na piaseczyńskich numerach - to MY

rafalc
Użytkownik
# Napisano: 12 Sier 2008 20:39
Odpowiedz 


dla zaintersowanych podaję linki do hoteli-Międzyzdroje i Dziwnów(Amirał - najtańszy)

http://www.admiral.pl

http://www.hotelbravo.pl/

nelson38
Użytkownik
# Napisano: 13 Sier 2008 00:27
Odpowiedz 


Dzięki za link,
Bo ten pierwszy (Admirał) wygląda całkiem rozsądnie cenowo.

marek
Użytkownik
# Napisano: 25 Sier 2008 20:07
Odpowiedz 


Ja nocowałem w Świnoujściu w schronisku młodzieżowym ul.Gdyńska 26,za 2-os. pokój(telewizor,lodówka,WC z prysznicem)
zapłaciłem 80 zł.

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej