Chorwacja kwatery
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / czekanie na pociąg
Autor Wiadomość
Ela P.
# Napisano: 2 Lip 2008 15:14
Odpowiedz 


Moi Drodzy,


wracamy z Bornholmu 5 sierpnia katamaranem do Kołobrzegu, gdzie jesteśmy ok. 22:30 - 23:00. I tu sie pojawia problem. pociag do wroclawia mamy dopiero o 3:48. Czy ktos z Was był moze w podobnej sytuacji i gdzies sie "zaokrętował"? Nie chcemy nigdzie "nocowac" bo wynajecie pokoju na 3,5 godziny i to od srodka nocy jest troche bez sensu. Czy w Kolobrzegu mozna gdzies bezpiecznie przeczekac w nocy (z dwoma rowerami)?
Bede wdzieczna za wszelkie info

Ela

Anonimowy
# Napisano: 3 Lip 2008 15:25
Odpowiedz 


ja wracam 7 sierpnia i tez musze czekac na wrocław, ale dzwoniłam do schroniska chata Watazka tel. 94 354 30 66 i mieli jeszce miejsca, wiec warto spróbowac. powodzenia .

Anonimowy
# Napisano: 3 Lip 2008 15:28
Odpowiedz 


albo możeesz spróbować w domu rekolekcyjnym tel 094 354 22 77

gniewko
# Napisano: 7 Lip 2008 20:39
Odpowiedz 


czy znacie jakies fajne pola namiotowe/campingi w Swinoujsciu/Kołobrzegu, gdzie mozna by przenocowac te ostatnia noc w oczekiwaniu na pociag?

Ela P.
# Napisano: 9 Lip 2008 13:28
Odpowiedz 


Napisał(a): gniewko
czy znacie jakies fajne pola namiotowe/campingi w Swinoujsciu/Kołobrzegu, gdzie mozna by przenocowac te ostatnia noc w oczekiwaniu na pociag?


jest camping w kołobrzegu, niedaleko od portu, tam nocujemy przed przeprawa na Bornholm. Ale pan kierownik powiedzial ze rejestracja do 20 a potem to sie trzeba ugadac z portierem. Wiec jak bedziemy tam spac przed wyjazdem (noc z 27 na 28 lipca) zapytamy, czy mozemy podejchac tam w drodze powrotnej na godzine 23 na 4 godzinki (bo pociag o 3:48). Ten camping to: Baltic: http://www.campingkolobrzeg.pl/

pzdr
Ela

peterblack
Użytkownik
# Napisano: 27 Lip 2008 14:22
Odpowiedz 


Przerabiałem ten temat, tyle, że mój pociąg był pół godziny wcześniej, katamaran spóźnił się o 1,5 godziny (jedna z pasażerek zasłabła i wracaliśmy do Nexo), a zanim założyliśmy na rowery obowiązkowo demontowane przy zaokrętowaniu w Nexo bagaże i dotarliśmy na dworzec zostały 'tylko' 2 godziny, które spędziliśmy przy stoliku w całodobowej knajpce niedaleko dworca. Miejsce spokojne, chociaż 50 metrów dalej był sklep całodobowy i kręciło się trochę 'wczasowiczów' i 'wczasowiczek'.

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej