Chorwacja kwatery
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / bagaże
Autor Wiadomość
bonzo
# Napisano: 2 Lip 2008 19:00
Odpowiedz 


hei,

to pytanie do tych, ktorzy juz na Bornholmie byli, a byli z rowerem i bagazem. Co robiliscie ze swoim bagazem w czasie dnia? Zostawic gdzies w centrum miasta z rowerem to napewno niebezpiecznie? A chodzic z tym wszystkim to uciazliwe. Jak Wy rozwiazaliscie ten problem?

pass
Użytkownik
# Napisano: 6 Lip 2008 12:08
Odpowiedz 


Przyłączam się do pytania; planuję z dziewczyną tygodniową objazdówkę rowerem z namiotami i nie wiemy czy:
1. każdego dnia nocować gdzie indziej jeżdząc z tobołami?
2. zatrzymać się w 1 miejscu i robić dłuższe wycieczki bez bagaży?
Chętnie byśmy 'wzięli' tą drugą opcję, ale nie wiemy co z bagażem - czy można bezpiecznie zostawić na polu namiotowym cały dobytek?

oki44
Użytkownik
# Napisano: 6 Lip 2008 20:23
Odpowiedz 


Byłem na Bornholmie dwukrotnie. Zawsze nocowałem w namiocie, na tanich polach namiotowych. Gdy chciałem powrócić na nocleg - zostawiałem cały majdan na polu, gdy chciałem zmienić miejsce, a po drodze trafiło się muzeum - zostawiałem objuczony rower na zwykłym, nie strzeżonym parkingu. Zawsze było OK. Ale może ja naiwny jestem?



Bornholmka
Użytkownik
# Napisano: 6 Lip 2008 21:20
Odpowiedz 


Nie,Oki44 nie jestes naiwny Tak sie tu wypoczywa, bez stresu i pilnowania na kazdym kroku swojego bagazu.

pass
Użytkownik
# Napisano: 7 Lip 2008 12:35
Odpowiedz 


To ja jeszcze 1 pytanko (w ogóle to mam ich całą masę ale wpierw staram sie wyczytać wszystko na forum i w informacjach) w sprawie bagażu rowerowego:
Czy wypożyczając rower można wziąć również sakwy i za jaką dopłatą?
Przypływamy promem z plecakami, a wiadomo jak się z nimi jeździ rowerem

wiaterek1
# Napisano: 7 Lip 2008 21:55
Odpowiedz 


Witam
Właśnie przyjechaliśmy z bornholmu spokojnie można zostawiac rzeczy nie tylko na polach namiotowych ale spokojnie w mieście)
Na parkingach)

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej