Domy wakacyjne w Polsce
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / Wróciłam z Bornholmu. Odpowiem na pytania
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
Autor Wiadomość
kluskao2
Użytkownik
# Napisano: 14 Lip 2008 20:22


Napisał(a): max_mcee
Czy 1200 koron na osobę wystarczy, aby zwiedzić sobie wszystkie atrakcje, czasami coś zjeść i nocować na tanich polach namiotowych ? Czy zabrać ze sobą więcej ?

My na 2 ososby mielismy 3000 koron ale nocowalismy na autoryzowanym campingu)
Nam starczylo i jeszcze trochę pieniążków przywieźliśmy ze soba

Wojti
Użytkownik
# Napisano: 14 Lip 2008 21:15


Potwierdzam warto mieć ok. 2000 DKK, może być różnie i jakieś pamiątki itd.

max_mcee
Użytkownik
# Napisano: 14 Lip 2008 21:22


Dobra to wezmę jeszcze trochę euro, z euro zawsze jest co zrobić, a co ja będę robił z koronami ?

Garrincha
Użytkownik
# Napisano: 14 Lip 2008 21:54


a czy prom ma jakis poslizg czasowy kiedy wraca do Polski? czy jak ma być o 22:45 to jest o 22:45?

nelson38
Użytkownik
# Napisano: 14 Lip 2008 22:19


Napisał(a): iza
W sierpniu wybieram się z rodzina i psem na Bornholm, mam pytanie czy na plaże, gdzie nie ma zakazu wejścia z psem można wejść z psem w sezonie.

Nie bierz psa, proszę bardzo !!!

Garrincha
Użytkownik
# Napisano: 14 Lip 2008 23:43


skoro o pieniadzach i campingach toja pytam:

na campingach oplaty to: za paszport (na pierwszym), za osobe dorosla, za namiot, ew. za prad i wode. czy tak? rowery bezplatnie, jak rozumiem.

Garrincha
Użytkownik
# Napisano: 14 Lip 2008 23:50


i jeszcze jedno wazne pytanieL jak jest z ciepla woda na campingach? ile kosztuje i w jakis sposob (komu) sie za nia placi? a moze jest jakis automat? choc w to watpie.

kluskao2
Użytkownik
# Napisano: 15 Lip 2008 07:32


Napisał(a): Garrincha
a czy prom ma jakis poslizg czasowy kiedy wraca do Polski? czy jak ma być o 22:45 to jest o 22:45?

My bylismy punktualnie

kluskao2
Użytkownik
# Napisano: 15 Lip 2008 07:33


Napisał(a): Garrincha
na campingach oplaty to: za paszport (na pierwszym), za osobe dorosla, za namiot, ew. za prad i wode. czy tak? rowery bezplatnie, jak rozumiem.

Za paszport - tak,
za ososbe dorosłą - tak
za namiot - tak
za rowery- nie
Z prądem i wodą zależy my byliśmy na takim campingu gdzie tylko płaciliśmy za prysznic 3 min 5 KR i był automat)

kluskao2
Użytkownik
# Napisano: 15 Lip 2008 07:34


Jeżeli chciałaś skorzystać z umywalek ( oczywiście ciepła a nawet wrząca woda) nie płaciliśmy za to)

ankamac
Użytkownik
# Napisano: 15 Lip 2008 07:47


Witam,
mam pytanko: czy na Bornholmie jest obowiązek jazdy w kaskach na rowerze? I czy Wy jeździliście w kaskach? Może głupie pytanie, ale jeszcze się kasku nie dorobiłam

Andy
Użytkownik
# Napisano: 15 Lip 2008 23:03


Pytanie do Kluskao2 oraz Wiaterek1
1. czy na kempigach np. Camping Hos Steen & Lizette Haregade 23 można mieszkać pod namiotem, czy są to wyłacznie miejsca z domkami to wynajęcia. czy podobna zasada obowiazuje na wszytskich kempingach. Czy moze namiot jak sama nazwa wskazuje tylko a polu namiotowym?
2. jesli mozna rozbic swoj namiot na kempingach jaka jest cena za osobe/dzien?
3. ile wczesniej rezerwowaliscie bilety na przejazd promem tam i powrót

Bedę wdzięczny za odp.
Pozdrawiam

kluskao2
Użytkownik
# Napisano: 16 Lip 2008 06:51


Napisał(a): Andy
. czy na kempigach np. Camping Hos Steen & Lizette Haregade 23 można mieszkać pod namiotem, czy są to wyłacznie miejsca z domkami to wynajęcia. czy podobna zasada obowiazuje na wszytskich kempingach. Czy moze namiot jak sama nazwa wskazuje tylko a polu namiotowym?

Tam gdzie my bylismy to były zarówno namioty, samochody ze swoimi domkami ( przyczepami) i oczywiście takie normalne letnie domki do mieszkania
Napisał(a): Andy
jesli mozna rozbic swoj namiot na kempingach jaka jest cena za osobe/dzien?

za namiot około 10zł plus ososba około 25 zł
Napisał(a): Andy
ile wczesniej rezerwowaliscie bilety na przejazd promem tam i powrót

3 tygodnie wcześniej

kluskao2
Użytkownik
# Napisano: 16 Lip 2008 06:52


Napisał(a): ankamac
Witam,
mam pytanko: czy na Bornholmie jest obowiązek jazdy w kaskach na rowerze? I czy Wy jeździliście w kaskach? Może głupie pytanie, ale jeszcze się kasku nie dorobiłam

Spotkalismy na swojej drodzów Panów Policjantów i akurat bylismy bez kasków nie dostalismy zadnego upomnienia. Ale w niektórych miejscach warto go mieć dla swojego bezpieczeństwa

ankamac
Użytkownik
# Napisano: 16 Lip 2008 11:19 | Edytowany przez: ankamac


Jeszcze jedno pytanie:
Czy na kempigu: Camping Hos Steen & Lizette Haregade 23 można korzystać swobodnie z kuchni i lodówki? za jakąś opłatą? jak to wygląda jakbyśmy chcieli sami przygotować sobie coś do jedzenia?
Zgóry dziękuję za pomoc.

jachu1977
Użytkownik
# Napisano: 16 Lip 2008 12:32


Mam plan wybrać się na wycieczkę rowerową i nocować za każdym razem w innym miejscu.Czy nie ma problemu z wykupieniem pojedynczych noclegów w domkach?No i jak wyglądają ceny?

iza
Użytkownik
# Napisano: 16 Lip 2008 19:28


Panie Nelson38 szukal Pan noclegu w okolicach świnoujscia - dałam Panu namiar. O co chodzi z moim psem - nie zamierzam z nim plazowac.
Pozdrawiam

kluskao2
Użytkownik
# Napisano: 16 Lip 2008 21:27


Napisał(a): ankamac
Czy na kempigu: Camping Hos Steen & Lizette Haregade 23 można korzystać swobodnie z kuchni i lodówki? za jakąś opłatą? jak to wygląda jakbyśmy chcieli sami przygotować sobie coś do jedzenia?

Witam, nie ma żądnych przeciwwskazań do użytkowania kuchni w ktrej jest wszytsko począwszy od 3 lodówek a skończywszy na ekspresie do kawy, mikrofalówka
Nie ma żadnej opłaty jeżeli chodzi o korzystanie z kuchni.
W kuchni są garnki, patelnia, czajnik

Garrincha
Użytkownik
# Napisano: 17 Lip 2008 09:41


co to jest:

Gästebesuch pro Tag:
Erwachsen 2,80
Kind (0-11 Jahre) 1,40

na campingu Vandrerhjem w Dueodde???

Ela P.
# Napisano: 17 Lip 2008 11:08


Napisał(a): Garrincha
Gästebesuch pro Tag:
Erwachsen 2,80
Kind (0-11 Jahre) 1,40

Odwiedziny gościa (cena za dzień):
osoba dorosła 2,80
Dziecko (0-11 lat) 1,40

To jest kwota, którą płacisz, gdy ktoś Cię odwiedzi na campingu (czyli opłata za twojego gościa)

Pzdr,
Ela

PS. Bornholm już za 10 dni!!! :-D

Przemo
# Napisano: 17 Lip 2008 16:26


Cześć,
wybieramy się na Bornholm 3 camperami, czy tamtejsze pola są przygotowane pod tego typu wypoczynek?

kluskao2
Użytkownik
# Napisano: 17 Lip 2008 22:14


Napisał(a): Przemo
Cześć,
wybieramy się na Bornholm 3 camperami, czy tamtejsze pola są przygotowane pod tego typu wypoczynek?

Tak są słupki z prądem pod które można się podłączyć Oczywiście mówię tutaj o autoryzowanych polach namiotowych

akant23
Użytkownik
# Napisano: 18 Lip 2008 12:43 | Edytowany przez: akant23


A czy na tanie pola namiotowe można wjechać busem,czy auto zostawia się na jakimś parkingu daleko od namiotów?

Anonimowy
# Napisano: 19 Lip 2008 21:10


Witam - czy można objechać wyspę rowerem szosowym ?

akant23
Użytkownik
# Napisano: 20 Lip 2008 08:56


Chciałabym jeszcze wiedieć czy na Bornholmie jest kantor wymiany walut. Jeśli np. braknie mi kasy,czy mogę dolary lub euro wymienić tam na korony? (nie posiadam karty do bankomatu) .

lk1
# Napisano: 20 Lip 2008 11:30


Witam, Wybieram sie w sirpniu na Bornholm. Czy istnieje możliwość wynajęcia pokoju na jedna noc, czy pozostaje tylko pole namiotowe. Pozdrawiam
liliana

Anonimowy
# Napisano: 20 Lip 2008 11:37


Bornholm można objechać rowerem szosowym i nawet jest to lepszy wybór niż "góral". Ścieżki rowerowe w zdecydowanej większości są asfaltowe, a jeśli nie, to porządnie utwardzone i równe. Osobiście wybrałbym szosówkę.

Anonimowy
# Napisano: 20 Lip 2008 11:38


Napisał(a): lk1
Czy istnieje możliwość wynajęcia pokoju na jedna noc, czy pozostaje tylko pole namiotowe

Myślę, że jedna noc to tylko w hotelach.

Anonimowy
# Napisano: 20 Lip 2008 11:40


Napisał(a): akant23
czy na Bornholmie jest kantor wymiany walut

Nigdy nie widziałem tam kantoru, chyba musisz porzygotować dla pewności większą ilość gotówki w DKK.

Anonimowy
# Napisano: 20 Lip 2008 14:33


Mam pytanko. Chce się wybrać d 4-letnim dzieckiem na Bornholm czy wystarczy mi dowód tymczasowy dziecka czy muszę mieć paszport?
Z góry dziękuje za odpowiedź.

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
Temat został zamknięty. Nie możesz tutaj odpowiadać.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej