Domy wakacyjne w Polsce
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / Port w Świnoujściu i Kołobrzegu
<< . 1 . 2 .
Autor Wiadomość
Teddyboy
Użytkownik
# Napisano: 11 Mar 2009 16:25


to moze na osłode
oto galeria zdjec z kolobrzegu - wyglada moim zdaniem bardzo ładnie.

anonim
# Napisano: 12 Mar 2009 11:22


Dzięki Teddyboy.Wygląda ładnie.A co z campingiem?Chodzi o dostanie się na niego po powrocie z Bornholmu,to jest jednak pózna godzina.

Teddyboy
Użytkownik
# Napisano: 12 Mar 2009 12:33


nie mam pojecia. ja "zaklepalbym" camping i obgadal sprawe w dniu wyplyniecia na bornholm - i tak bedziesz w Kolobrzegu. wez telefon od kogos kto zarzadza obiektem i uprzedz ze takiego i takiego dnia przyjedziecie pozno z promu.

Darek
# Napisano: 18 Mar 2009 21:17


co do campingu to spałem w takim miejscu, które możnaby nazwać campingiem przy tym deptaku mniej wiecej 3 km od mola. Można tam rozbić namiot, jest to obok ośrodka gdzie na recepcji siedział koleś, który mówił po niemiecku Warunki spartańskie. Dotarłem tam taxówką (radzę uważać kierowca udawał, że nie zna miasta, ja też się zbyt dobrze nie orientowałem i zabrał za kurs 30 zł!!, a to ok. 3 km) Najlepiej od razu spytać się o cenę ewentualnego przejazdu. Ulicy nie pamiętam, ale poszukam i wkleje później. Jedyny plus to to, ze jest się naprzeciwko morza. Ale sam przyznam, ze mialem wielki problem by znaleźć to miejsce. Jak już się tam dotrze to najlepiej od razu powiedzieć, którego dnia się wróci. Ja tak zrobiłem i nie było najmniejszego problemu. O zamkniętą bramę nie ma co się martwić jest wyważona

Darek
# Napisano: 18 Mar 2009 21:23


jest to na ulicy Sułkowskiego nie potrafię znaleźć strony tego ośrodka ale pamiętam, że w zeszlym roku była taka strona.

Anonimowy
# Napisano: 19 Mar 2009 12:22


Jeżeli interesują Was taksówki w Kołobrzegu to podaję namiar: Zbigniew Janicki TAXI-7, kom.: 602-307-310
Przewozi pasażerów ze statku "Jantar" po powrocie z wyspy. Oprócz tego na statku widziałam tablicę informacyjną z taksówkami oraz ulotkami nt. taksówek.

anonim
# Napisano: 19 Mar 2009 17:11


Wszystko fajnie ,tylko że jedziemy z własnymi rowerami

anonim
# Napisano: 19 Mar 2009 17:13


Dzięki za link odnośnie campingu

Anonimowy
# Napisano: 26 Mar 2009 14:42


Ja dogadałem sie z Pania, u ktorej kupowalem bilet, na przechowanie go u nich w biurze. nie bylo klopotu ani w dniu wyjazdu, ani po powrocie. maja oddzielny, pusty pokoj gdzie grzecznie i bezpiecznie rower odstawilem i pojechalem taksa na pole camp. zmeczony bylem by wsiadac na ten rower..

Anonimowy
# Napisano: 28 Lip 2009 17:04


Słuchajcie czy w Kołobrzegu jest na dworcu jakiś bar/restauracja gdzie można sobie do rana przesiedziec?
Polecacie cos?

MarWas
Użytkownik
# Napisano: 30 Lip 2009 09:26


Po powrocie z Bornholmu nie trzeba się martwić o nocleg. Jeśli macie swój namiot jedziecie na Camping nr 78 Baltic ul. IV Dywizji WP 1 i sprawa załatwiona. Ja tak podjechałem około 23:30 bez wcześniejszych rezerwacji i przyjęli mnie bez problemu

Muzzlie
Użytkownik
# Napisano: 30 Lip 2009 21:26


Witam, przyłączam się do wypowiedzi MarWas, zrobiłam dokładnie tak samo i również nie było żadnego problemu Pozdrowienia dla wszystkich Forumowiczów

rudi
# Napisano: 3 Sier 2009 18:37


my doplynelismy do Swinoujscia (w ub. sobote, tj. 1.08) i zostawilismy wszystkie bagaze (plecaki, karimaty, namioty) w dworcowej skrzynce bagazowej, po czym udalismy sie na nocny spacer po miescie i tak doczekalismy do g. 5.20, kiedy byl pierwszy pociag do Szczecina (nic wczesniej nie jedzie, takze PKS, wiec jak sie nie ma noclegu, tudziez transportu do Szczecina, trzeba czekac). Czesc rowerzystow pojechala na pole namiotowe (ul. Slowackiego, chyba), bez problemu bylo miejsce - co do noclegu w prywatnych kwaterach, hostelach itp. - zapomnijcie. Swinoujscie miasto kurort. Powiedziano nam tylko, ze najblizsze wolne terminy na nocleg po 20.08

dworzec w Swinoujsciu czysty (chyba niedawno w srodku odnawiany) i otwarty... w poblizu przeprawa promowa, tak wiec caly czas ktos jest w poblizu, mozna czuc sie bezpiecznie.

<< . 1 . 2 .
Temat został zamknięty. Nie możesz tutaj odpowiadać.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej