Chorwacja kwatery
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / Prom z Ronne
Autor Wiadomość
Anonimowy
# Napisano: 8 Lip 2008 15:41
Odpowiedz 


witam,

czy ktos plynal ostatnio promem z Ronne do Swinoujscia? Planowany przyjazd jest na godzine 22:45. Czy zdazaja sie jakies poslizgi? Ile czasu zajumuje wydostanie sie z promu na ląd (jeśli jestem z rowerem)?
dzieki za odpowiedz

wiaterek1
# Napisano: 8 Lip 2008 19:07
Odpowiedz 


Ja płynęłam ostatnio i szczerze mówiąc byliśmy około 22.45 w porcie, byliśmy samochodem wiec trochę dłużej czekaliśmy na wyjście na lad natomiast rowery są zaraz na początku wiec wychodzą pierwsze.

yareks
Użytkownik
# Napisano: 15 Lip 2008 18:34
Odpowiedz 


Wracałem 12 lipca. Prom był w porcie o 22:30. Byliśmy samochodem i wyjechaliśmy dokładnie o 22:45. Rowerzyści wyjechali z promu 5 minut przede mną. Nie masz się co obawiać o poślizg.

Wojti
Użytkownik
# Napisano: 15 Lip 2008 19:36
Odpowiedz 


Napisał(a): yareks
Nie masz się co obawiać o poślizg.


Oj, widać kolego mało pływałeś promami Poślizgi są nie często ale są - przy złej pogodzie to na takim niewielkim dystansie jak Ronne-Świnoujście prom może złapać opóźnienie.

A swoją drogą to PKP Intercity niepopisało się tego roku. W zeszłym roku TLK do Krakowa i Warszawy odjeżdżała ze Świnoujścia o 23.10 i był dodatkowo wagon do przewozu rowerów. W tym roku zaś do Krakowa odjeżdża o 21.22 a do Wa-wy o 22.06. Przypominam prom przypływa o 22.45 skomunikowanie wręcz idealne. do bani z takimi pomocami dla podróżnych. Do tego dla ciekawostki jeszcze zabroali wagon do przewozu rowerów. A niech tam nich ludzie sami sobie radzą. Nic tylko BETON PKP. !!!

Garrincha
Użytkownik
# Napisano: 15 Lip 2008 23:21
Odpowiedz 


a pospiech do Krakowa jest o 22:57. Czy ktos wie jak dalego jest do stacji PKP (ale nie tej Świnoujscie Port tylko Dworzec Główny)? Czy jest jakas szansa zeby zdazyc na ten pociag?

Wojti
Użytkownik
# Napisano: 16 Lip 2008 00:22 | Edytowany przez: Wojti
Odpowiedz 


Napisał(a): Garrincha
a pospiech do Krakowa jest o 22:57. Czy ktos wie jak dalego jest do stacji PKP (ale nie tej Świnoujscie Port tylko Dworzec Główny)? Czy jest jakaś szansa żeby zdążyć na ten pociąg?

Świnoujście Port a stacja Główna Świnoujście to tylko 500 m. Poważnie !, powinniście się wyrobić na ten pośpiech.

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej