Domy wakacyjne w Polsce
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / Międzynarodowa Karta Zdrowia
Autor Wiadomość
dico
# Napisano: 10 Lip 2008 15:53
Odpowiedz 


witajcie,

w przewodniku Jakubowskiego wyczytalem, ze przed wyjazdem nalezy pamietac o Miedzynarodowej Karcie Zdrowia, ktora mozna dostac w oddziale NFZ. Czy ta karta jest rzeczywiscie konieczna, zeby wejsc na prom? Jak dlugo sie na nia czeka w NFZ?

odpiszcie predko, bo niedlugo wyplywam

pozdrawiam

roogna
# Napisano: 10 Lip 2008 17:21
Odpowiedz 


cześć,ja załatwiłem Kartę Zdrowia w godzinkę u siebie w Łodzi.Wez ze sobą dowód i RMUła z zakładu pracy lub ostatni pasek z wypłatą-podstęplowany!!! przez zakład pracy.Nie wiem czy karta jest potrzebna żeby wejść na prom,ale chyba warto ją mieć może zobaczymy sie na Bornholmie,wsiadam na prom juz jutro pzdr

wiaterek1
# Napisano: 10 Lip 2008 20:12
Odpowiedz 


Karta nie jest potrzebna do wejścia na prom, potrzebna bedzie jak wam sie cos stanie w zadnym innym przypadku

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej