Domy wakacyjne w Polsce
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / Karta kempingowa
. 1 . 2 . >>
Autor Wiadomość
mariawika1
Użytkownik
# Napisano: 16 Lip 2008 13:33
Odpowiedz 


czy przebywając na campingach na Bornholmie (konkretnie-w Aakirkeby) trzeba wykupić Kartę Kempingową i ew. czy do czegoś ona uprawnia?
Dzięki za ew. informację. Wybieramy się od 23 lipca-jeśli pogoda deszczowa nie splata nam figla

Magda28
Użytkownik
# Napisano: 16 Lip 2008 20:16
Odpowiedz 


Kartę trzeba wykupić na każdym kempingu, nie uprawnia ona do żadnych zniżek! Polecam lekturę: https://bornholm-ok.pl/przydatne-informacje.html



AdminForum
Administrator
AdminForum
# Napisano: 16 Lip 2008 20:19
Odpowiedz 


"Paszport oprócz funkcji identyfikacyjnej, pełni rolę zabezpieczenia od zniszczeń dokonanych przez jego właściciela, w przypadku gdy nie posiada on własnego ubezpieczenia OC lub gdy ubezpieczenie właściciela Paszportu nie pokrywa tego typu szkód."

_______________________
Pozdrawiam :: Kontakt

Anonimowy
# Napisano: 16 Lip 2008 21:43
Odpowiedz 


dzieki!

Bartek
# Napisano: 1 Sier 2008 13:29
Odpowiedz 


Witam,
Znalazłem taką informację:
"Paszport wykupić mogą: osoby podróżujące w pojedynkę, małżeństwa, grupy od 5-11 osób (kierownik grupy musi mieć ukończone 18 lat, a do formularza dołączyć należy nazwiska osób należących do grupy), a także osoby będące w nieformalnych związkach partnerskich."
Czy to oznacza, że dla mnie i żony wystarczy jeden paszport ??

peterblack
Użytkownik
# Napisano: 1 Sier 2008 22:03
Odpowiedz 


CZeść,
paszport (wielkie słowo ! - kartka A4 z Twoimi danymi : imię nazwisko, adres) wykupujesz za 90 DDK na pierwszym campingu i to wszystko. Jest ważny przez rok w CAŁEJ Skandynawii. Upoważnia do niepłacenia extra 90 DDK na następnym campingu ;-D. A tak na poważnie to jest formą jakiegoś zabezpieczenia przed ewentualnymi problemami ze strony campowców - dokument pozostaje do wyjazdu w recepcji. No i wystarczy jeden na grupę osób, mnie wystarczył za siebie i dwójkę dzieciaków.

AdminForum
Administrator
AdminForum
# Napisano: 2 Sier 2008 11:42 | Edytowany przez: AdminForum
Odpowiedz 


Napisał(a): peterblack
paszport (wielkie słowo ! - kartka A4 z Twoimi danymi : imię nazwisko, adres)

Powinieneś pocztą tradycyjną dostać coś takiego. W formie karty kredytowej.

_______________________
Pozdrawiam :: Kontakt

peterblack
Użytkownik
# Napisano: 3 Sier 2008 18:35
Odpowiedz 


Napisał(a): AdminForum
Powinieneś pocztą tradycyjną dostać coś takiego. W formie karty kredytowej.


Ha, wobec tego uzbrajam się w cierpliwość i czekam, na przyszły rok będzie jak znalazł

AdminForum
Administrator
AdminForum
# Napisano: 3 Sier 2008 23:10
Odpowiedz 


peterblack

Na przyszły rok będziesz musiał opłacić na nowo

_______________________
Pozdrawiam :: Kontakt

peterblack
Użytkownik
# Napisano: 3 Sier 2008 23:17
Odpowiedz 


No wiem,
ale będzie bardziej elegancko
A poza tym może wyrobię się przed upływem ważności.
pozdrawiam

Anonimowy
# Napisano: 4 Sier 2008 10:26
Odpowiedz 


Napisał(a): peterblack
A poza tym może wyrobię się przed upływem ważności.

Karta ta jest ważna tylko do końca tego roku kalendarzowego w którym została kupiona, czyli wszystkie karty wystawione w 2008 roku są ważne jedynie do 31.12.2008 r.

Pozdrawiam!
Łukasz

PetrusM
Użytkownik
# Napisano: 3 Maj 2012 12:27
Odpowiedz 


Witam

A czy ktoś orientuje się może czy można tą kartę kempingową wykupić jeszcze przed wycieczką np. w Polsce? Skoro jest ważna i tak do końca roku kalendarzowego to co za problem kupić ją u nas w kraju np teraz w maju na czerwcowy/lipcowy wypoczynek?

Łukasz
# Napisano: 3 Maj 2012 15:45
Odpowiedz 


PZM Travel - Każdy oddział w kraju sprzedaje te karty. Pozdrawiam.

PetrusM
Użytkownik
# Napisano: 3 Maj 2012 16:00
Odpowiedz 


Tylko z tego co czytam to teraz te karty nie są wydawane na grupę osób tylko imiennie na jedną osobę i kosztuje 85 zł?

Łukasz
# Napisano: 3 Maj 2012 20:48
Odpowiedz 


Na grupę na wyspie w pierwszym lepszym campingu kupisz, koszt 100DK

PetrusM
Użytkownik
# Napisano: 3 Maj 2012 23:05
Odpowiedz 


No i to rozumiem... czyli wniosek jeden - u nas za 50 parę złotych nie uda się załatwić na grupę, za to można imiennie po 85 za głowę ;]

Łukasz
# Napisano: 4 Maj 2012 16:02
Odpowiedz 


aha

sterniczka84
# Napisano: 5 Maj 2012 21:21
Odpowiedz 


Kartę można spokojnie wyrobić przez Internet np. korzystając z tej strony: http://www.danishcampsites.dk/Camping+information/camping_card.htm lub strony każdej innej organizacji kempingowej w zrzeszonym kraju. Myśmy zamawiali przez stronę szwedzką. Wraz z przesyłką (tylko 2 dni!) zapłaciłam 75PLN. Karta jest ważna na mnie oraz każdą osobę, która ze mną podróżuje (w tym wypadku mojego narzeczonego). Bez problemu w zeszłym roku w Szwecji spaliśmy na wszystkich kempingach na jedną kartę. Dodatkowo karta umożliwia otrzymanie sporej liczby zniżek.

Od tego roku nie ma już osobnej karty na kraje skandynawskie (dawna Camping Card Scandinavia). Została ona zastąpiona kartą, która jest ważna w całej Europie (Camping Europe Key). Cena pozostała bez zmian, za to na tę samą kartę można już podróżować po całym kontynencie

dziadziol
Użytkownik
# Napisano: 17 Maj 2012 10:40
Odpowiedz 


witam,
mam wykupiony domek (chatkę) na campingu w Hasle, czy muszę mieć kartę ?
pozdrawiam

Łukasz
# Napisano: 17 Maj 2012 15:56
Odpowiedz 


Tak. Na każdym Campingu musisz mieć kartę, ale wystarczy jedna na grupę, cena 110 DKK do końca roku kalendarzowego.

Emila
Użytkownik
# Napisano: 3 Cze 2012 17:45
Odpowiedz 


hej ! mam pytanie czy posiadając kartę Camping Europe Key trzeba dodatkowo wykupić kartę Camping pass (oc na pole namiotowe)?

Lukasz
# Napisano: 5 Cze 2012 09:56
Odpowiedz 


Emila, z tego co wiem, to ta karta obsługiwana jest przez Camping w Akirkeby, ale jak chcesz, zapytam się. Który kamping i kiedy interesuje? Szykujemy specjalne oferty dla osób z Polski na pewnym Campingu

Anonimowy
# Napisano: 5 Cze 2012 10:16
Odpowiedz 


Łukasz, mnie interesuje BÄşdsted Camping.( 9-14 lipiec lub 18-22 lipiec.) Bardzo chętnie zobaczę twoją ofertę. Mnie interesuje nocleg dla dwóch osób z rowerami.

Lukasz
# Napisano: 5 Cze 2012 12:42
Odpowiedz 


Sprecyzuj kemping w sensie podaj adres

Bĺdsted Camping
Lis Kristoffersen
Sřnder Strandvej 91
3760 Gudhjem

Ten kemping masz na myśli?

Emila
Użytkownik
# Napisano: 6 Cze 2012 06:50
Odpowiedz 


Przepraszam za opieszałość
tak chodzi mi właśnie o ten kemping
Bĺdsted Camping
Lis Kristoffersen
Sřnder Strandvej 91
3760 Gudhjem

Lukasz
# Napisano: 6 Cze 2012 13:40
Odpowiedz 


Camping Europe Key jest akceptowany na większości kempingów na wyspie

Maria
# Napisano: 3 Lip 2013 08:31
Odpowiedz 


Witam, proszę o podanie wiadomości - chcę złożyć formularz o camping pas przez internet. Czy karta zdąży dojść na 12 lipca?

Łukasz
# Napisano: 3 Lip 2013 20:28
Odpowiedz 


Maria, jeśli masz w swoim mieście PZM Travel, to idź do nich, jeśli nie to po co składać przez internet, skoro na wyspie na każdym kempingu kupisz Camping Pas 110 DKK cena w roku obecnym na rok lub 35DKK na dobę.

Maria
# Napisano: 3 Lip 2013 21:00
Odpowiedz 


Ok, dziękuję Łukaszu za cenne, praktyczne informacje

gonia
# Napisano: 16 Sier 2013 23:52
Odpowiedz 


Witam,
Czy na tanich polach namiotowych obowiązuje karta CPass?? Jedziemy w 3 osoby każdy ma inne nazwisko i adres czy zatem musimy mieć 3 karty???

Pozdrawiam

. 1 . 2 . >>
Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej