Chorwacja kwatery
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / rower na promie
Autor Wiadomość
kasiak28
Użytkownik
# Napisano: 24 Lip 2008 09:53
Odpowiedz 


Witajcie,

Wybieramy się na wyspę rodzinnie juz za tydzień. Zabieramy tylko rowery i trochę tobołków
Promem jeszcze nie płynęliśmy, w związku z tym mam kilka pytań, np.:
- czy sakwy są przewożone razem z rowerami, czy jest osobny luk bagażowy na torby.
- jak są mocowane rowery na promie? Czy trzeba mieć własne linki, czy nie?

Będę wdzięczna za odpowiedź

Pozdrawiam
Kasia

peterblack
Użytkownik
# Napisano: 27 Lip 2008 13:18
Odpowiedz 


Cześć,
zależy którym promem płyniecie.
Na 'Pomeranii' - Świnoujście, po prostu zostawiacie rowery z całym majdanem na poziomie parkingowym i idziecie spokojnie na pokład nie martwiąc się niczym.
Z Bornholmu wracałem katamaranem - do Kołobrzegu i tu już było gorzej, wszystkie graty trzeba było odpiąć, zdjąć z rowerów, wtaszczyć na pokład i zrzucić gdzieś na korytarzu. Po przybiciu do portu cała operacja od nowa

kasiak28
Użytkownik
# Napisano: 28 Lip 2008 12:58
Odpowiedz 


Cześć,

Dzięki za odpowiedź!
Na szczęście płyniemy Pomeranią
Pozdrawiam

Anonimowy
# Napisano: 31 Lip 2008 22:57
Odpowiedz 


Ja tez płynełem z Kolobrzegu i potwierdzam trzeba bylo zdjąc sakwy, ale stateczej jest mały to trudnoa się zgubić. Wracałem pomeranią do świnoujścia to juz pełny luksus zostawiasz rower który przymocowywują sznurkiem na dolnym pokładzie razem z tirami tam wszystko zostwilismy na dole,

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej