Chorwacja kwatery
Powrót do bornholm.modos.pl [strona główna]
Powrót do bornholm.modos.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat | | Wybrane tematy: Promy na Bornholm
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum o Bornholmie / Bornholm / Pomerania - kto płynął i pomoże?
Autor Wiadomość
AdminForum
Administrator
AdminForum
# Napisano: 22 Cze 2005 17:27
Odpowiedz 


W sobotę płynę na Bornholm właśnie Pomerania i chciałabym wiedzieć jak to naprawde jest czy ludzie pchają się kto pierwszy usiądzie? Tak przeczytałam na jednym forum i trochę się wystraszyłam, bo będe miała spory bagaż, więc nie mam szans się pchać, a siedzieć 6 godzin na podłodze też mi się nie uśmiecha. Proszę o opinię kogoś kto płynął.

_______________________
Pozdrawiam :: Kontakt

Piotr
Użytkownik
# Napisano: 22 Cze 2005 17:55
Odpowiedz 


Niestety tak to wygląda... Trochę lepiej mają rowerzyści, bo mogą nieco wcześniej wejść na pokład i zająć miejsce. Ewentualnie można wykupić miejsce w kabinie, najtańsze kosztuje 33 zł.

AdminForum
Administrator
AdminForum
# Napisano: 22 Cze 2005 20:28 | Edytowany przez: AdminForum
Odpowiedz 


Dzięki! Od razu mi lepiej

A może jak wiesz to pomożesz mi w jeszcze jednej sprawie.
Czy dobrze kojarzę, że w Świnoujściu z jednej części miasta do drugiej przepływa się promem? Jest tak rzeczywiście? Jeżeli tak to terminal po której jest stronie i czy ten prom kursuje często?

Bardzo dziękuję za każdą pomoc!

_______________________
Pozdrawiam :: Kontakt

Piotr
Użytkownik
# Napisano: 22 Cze 2005 22:39
Odpowiedz 


Terminal jest po stronie "dworcowej", rzut beretem od stacji, prosta droga - nie da się nie trafić. Rowerzyści muszą podjechać tak, jak samochody, tzn. nie wchodzą jak piesi, przez "rękaw" z terminala na prom. Jak nie będziesz wiedzieć gdzie się ustawić, zapytaj kogolwiek z obsługi, pokażą co i jak.
A promy są bodajże co pół godziny albo co 20 minut (te w Ś-ciu). To ładne miasto, ale właściwie wszystko poza terminalem i stacją PKP jest właśnie po drugiej stronie.
Miłego pobytu na wyspie.

Anonimowy
# Napisano: 23 Cze 2005 10:51
Odpowiedz 


Na Pomerani bodajże na 6 lub 7 poziomie po bokach są fotele lotnicze do siedzenia, które są właśnie obiektem ataku turystów.Można też zająć sobie miejsce w pobliżu sklepów, albo na przeciwko baru. Są tam wygodne miejsca do siedzenia, tylko jest trochę głośniej.Nie pamiętam,który to poziom,ale chyba też właśnie 6 lub 7.Przy ładnej pogodzie można zalogować się również na pokładzie, ale tam znajduja sie laweczki.Nie wiem, czy taka forma płynięcia jest Twoją ulubioną. Pozdrawiam.

AdminForum
Administrator
AdminForum
# Napisano: 23 Cze 2005 11:39
Odpowiedz 


Jeszcze jedno pytanie: można gdzieś zostawić bagaże? Będe miała tego trochę a z tego co rozumiem statek ma kilka poziomów, muszę wszędzie chodzić z walizką, czy jest jakaś przechowalnia? Słyszałam, że są skrytki, ale czy jest ich na tyle dużo, że każdy może skorzystać?

Bardzo dziękuje!!

_______________________
Pozdrawiam :: Kontakt

Robert
# Napisano: 23 Cze 2005 15:07
Odpowiedz 


Witam!
Jak na kazdym promie jest duza przechowalnia bagażu. Jest ona zamykana na czas rejsu, nie trzeba przy tym korzystać ze skrytek a poprostu zostawic bagaż pod ścianą. Oczywiście jeśli masz coś cennego w bagażu bezpieczniej zamknać w skrytce. (skrytki sa bardzo duze) - z tego co pamietam koszt skrytki to 8 zł (5+2+1zł). Miejsca napewno nie zabraknie
P.s Na pomeranii przechowalnia jest tuż obok recepcji na 5 pokładzie
pozdrawiam
Robert

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawią się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości. Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2018 www.bornholm.modos.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej