Domy wakacyjne w Polsce
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / Wybieram sie na Bornholm 18 lub 19 sierpnia...
Autor Wiadomość
tom
Użytkownik
# Napisano: 11 Sier 2008 17:52 | Edytowany przez: tom
Odpowiedz 


Może nawet już w niedzielę, 17 sieprpnia, na ile dni jeszcze nie wiem. Jadę sam, z rowerem, zabieram namiot, będę nocował na kempingach. Planuję tylko jedną lub dwie noce. No chyba, że pogoda będzie super i spodoba mi się, to może zostane dłużej. Czy wybiera się ktoś sam w tym terminie? Kontakt do mnie najwygodniej poprzez: http://nasza-klasa.pl/profile/3183307

Pozdrawiam

paszczak
Użytkownik
# Napisano: 12 Sier 2008 13:51
Odpowiedz 


Fajnie,ja jadę w czwartek i wracam w niedzielę. Podobnież samotnie, z rowerem i namiotem. Prognozy pogody póki co takie sobie pozdrowienia

tom
Użytkownik
# Napisano: 12 Sier 2008 16:24
Odpowiedz 


To będę wdzięczny jak napiszesz po powrocie na co zwrócic uwagę - jesli uznasz, ze jest cos co warto jest wiedzieć
Najlepiej poprzez NK - link powyżej - bo tam to na pewno odczytam wiadomość.

tomek
# Napisano: 15 Lis 2008 19:27
Odpowiedz 


Kochani sierpien na polnocy europy to miesiac niepewny a tu jeszcze mamy wyspe !.... Ja zalowalem czasu spedzonego w sierpniu w Kolobrzegu taka byla pogoda. Bierzcie poprawke ze to jeszcze wyzej na polnoc. Wakacje przeciez powinno wykorzystac sie do maxa.
Dobra pogoda to podstawa. Chyba ze lubicie deszcz wiatr i przesiadywanie w knajpie.................Sciskam Wszystkich

tomek
# Napisano: 16 Lis 2008 08:41
Odpowiedz 


Bylem na wycieczce i jest OK ! Teraz dowiedziałem sie ze stronki ze można i domki wynająć u nich.
Warto miec swego pod bokiem, ktory zna okolice ludzi i zwyczaje. Dobrze zorganizowana wycieczka to pelny sukces i relaks.
Widziałem wielu nieporadnych nie zaradnych NASZYCH. Zycze Wszystkim milych wspomnienno i...........slonca na ,ktore teraz trzeba bedzie sporo poczekac. Sciskam

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej