Domy wakacyjne w Polsce
Bornholm forum Bornholm forum Bornholm forum
Powrót do BORNHOLM-OK.pl [strona główna]
 | Forum | Rejestracja | Odpowiedz | Szukaj | Stat |
Bilety promowe Noclegi na Bornholmie Domy wakacyjne, hotele

Forum / Bornholm / Rowery
Autor Wiadomość
MarWas
Użytkownik
# Napisano: 14 Gru 2008 18:26
Odpowiedz 


Czy na czas wędrówki po Paradisbakkerne można zostawić rowery na parkingu Lisegard?
A co ze zwiedzaniem Hammershus. Gdzie można bezpiecznie zostawić rowery?

oki44
Użytkownik
# Napisano: 24 Gru 2008 01:23
Odpowiedz 


Spinasz dwa, trzy razem i zostawiasz na parkingu. Ja byłem na wyspie dwukrotnie i w ogóle nie spinałem rowerów, ale inni forumowicze mieli gorsze doświadczenia, więc zapnij. Ot i tyle

ja
# Napisano: 11 Lut 2009 18:11
Odpowiedz 


(...) mieli gorsze doświadczenia, (...)

Polacy są wszędzie

Anonimowy
# Napisano: 12 Lut 2009 09:43
Odpowiedz 


ja

Ty nie jesteś Polakiem?

luk
Użytkownik
# Napisano: 21 Maj 2009 19:45
Odpowiedz 


Czy dobrym pomysłem jest wzięcie własnej kłódki do zapinania rowerów, czy raczej od razu przy rowerach są jakieś zabezpieczenia??

Anonimowy
# Napisano: 22 Maj 2009 16:50
Odpowiedz 


Jeśli chcesz wypożyczyć rower na wyspie, to praktycznie każdy rower ma zabezpieczenie na kluczyk blokujące tylne koło. Dodatkowo ja zapinałem rowery linką na noc do ogrodzenia przy domku. Pomimo że jakieś 200m dalej stał sobie przykurzony całkiem fajny rower podparty o barierkę bez żadnych zabezpieczeń i tak przez 2 tg! Oczywiście nie oznacza to że na pewno nikomu nigdy nic nie zginie, wiec lepiej swojego pilnować i nie ułatwiać komuś takiej zaocznej pożyczki
Pozdr.

luk
Użytkownik
# Napisano: 22 Maj 2009 20:22
Odpowiedz 


Dzięki za informację. Mam jeszcze jedno pytanie, od której do której czynne są wypożyczelnie rowerów.

luk
Użytkownik
# Napisano: 28 Maj 2009 13:01
Odpowiedz 


Czy na Bornholmie wymagane jest noszenie podczas jazdy na rowerze kasków??

pacyn
# Napisano: 29 Maj 2009 07:59
Odpowiedz 


Napisał(a): luk
Czy na Bornholmie wymagane jest noszenie podczas jazdy na rowerze kasków??

Nie jest wymagane ale nakazane przez zdrowy rozsądek

kaz300
# Napisano: 19 Lip 2010 12:48
Odpowiedz 


Witam. Wraz z żoną wyjeżdżamy 14 sierpnia ze Świnoujścia. Mamy rezerwację domku w Storlokke i zabieramy rowery. Planujemy zwiedzić całą wyspę. Pytanie moje jest takie - czy obowiązkowy jest kask! Proszę o informacje kaz300@wp.pl - dziękuję

lolek
Użytkownik
# Napisano: 19 Lip 2010 17:46
Odpowiedz 


kask nie jest obowiązkowy

kaz300
# Napisano: 21 Lip 2010 20:18
Odpowiedz 


Dziękuję lolek.

lemozloc
Użytkownik
# Napisano: 24 Lip 2010 11:04
Odpowiedz 


Zalecam jednak zabranie kasków, na wyspie to standard u miejscowych i tutystów z innych krajów ( ale wg mnie oprócz Polaków) - dajmy dobry przykład.
Rowery też lepiej wziąźć swoje, dopasowane i przetestowane - zwłaszcza jak się chce dużo pojeździć, a jest naprawdę gdzie.
My też jedziemy 14.08 ze Świnoujścia. Do zobaczenia na promie!

Jacek
# Napisano: 13 Sier 2010 08:41
Odpowiedz 


Do zobaczenia na trasie rowerowej. My we dwie rodzinki startować będziemy z Gudhjem.
Też wyjeżdżamy 14.08.2010 ze Świnoujścia.
Pozdrawiam
Jacek z Bydgoszczy

szy
Użytkownik
# Napisano: 13 Sier 2010 08:50 | Edytowany przez: szy
Odpowiedz 


... to pewnie też się spotkamy: jutro do Nexo, a potem
codziennie po wyspie ze Svaneke.

Szy.

BBartek
Użytkownik
# Napisano: 4 Maj 2011 10:59
Odpowiedz 


Witam,
czy ktoś wie, czy na Bornholmie są obowiązkowe kaski rowerowe?

Anonimowy
# Napisano: 4 Maj 2011 18:47
Odpowiedz 


Powiem tak, obowiązkowe jest na pewno oświetlenie roweru i kaski u dzieci, aczkolwiek spotkałem się z ogromną liczbą dorosłych w kaskach. Wg mnie nie są, bo kilkakrotnie pytałem się Policji o drogę bez kasku na głowie i uwagi nie zwracali. Jadąc na wyspę oczywiście go zabrałem.

Twoja wypowiedź
Pogrubienie  Kursywa  Podkreślenie  Wstaw zdjęcie  Wstaw link  Film z YouTube  Zmień kolor tekstu  :) ;) :up: :down: :confused :cool: :mad: :sad: :shame: :smirk: :tongue: 

Przykład: klikając ikonkę: Pogrubienie w okienku powyżej pojawia się znaczniki: [b][/b], pisząc: [b]bornholm[/b] uzyskasz wynik bornholm.

» Użytkownik: 
» Hasło: 

Możesz wpisać swoje imię lub nick w polu "Użytkownik" bez podawania Hasła, wtedy wprowadzone imię lub nick wyświetli się przy Twojej wiadomości.
Pamiętaj aby podpisywać swoje wypowiedzi, nie pozostawaj Anonimowy.
 

© 2004-2024 BORNHOLM-OK.pl | Powered by miniBB | Nota prawna | Cookies

Kontakt z nami

Bornholm - Powrót do strony głównej